Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele
Grr, mul läheb ka hästi, read + setid juba tulnud. :)
E: No trr, kui standard KK käes ja flopis äss.. nutflush draw oli aga ei hakanud riskima kogu turniiriga sellepärast.
Grr, mul läheb ka hästi, read + setid juba tulnud. :)
E: No trr, kui standard KK käes ja flopis äss.. nutflush draw oli aga ei hakanud riskima kogu turniiriga sellepärast.
4
Q
(
9
, Q
, 2
, 6
Comment