Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #241
    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

    15k 460/1070


    Keegi peale minu vist ei mängi enam?

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #242
      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

      vist mitte jah ..sa lase aga edasi !

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #243
        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

        Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
        vist mitte jah ..sa lase aga edasi !


        Üritab.. suht võimas flop tuleb alati AKs'ga .. a la J67rainbow

        Comment

        • makz
          Õpihimuline Mängur
          • Aug 2009
          • 428

          #244
          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

          To Houseofaces - pole tänu väärt :)
          Sulle kmjrc edu! Ma nüüd eemaldun pokkerimaailmast.

          Comment

          • kjmrc
            Pokkerihai
            • Aug 2009
            • 4541

            #245
            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

            Eks üritan parimat. :) Hetkel suht short, bb 1k mul 15k.

            Comment

            • Simmo
              Grinder
              • Dec 2009
              • 760

              #246
              Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

              nick? :)

              Comment

              • kjmrc
                Pokkerihai
                • Aug 2009
                • 4541

                #247
                Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                kjmrc @stars

                Comment

                • Simmo
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 760

                  #248
                  Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                  Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                  kjmrc @stars
                  hide peal.. :D tourney id ?

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #249
                    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                    Simmo is bääk :D läheb jälle üüber railimiseks :D

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #250
                      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                      lol pole väga midagi reilida, mul on kohe nupud sees, üritan ässa leida kiirelt. Nüüd hide maas!

                      E: 409 koht $10.74 , lükkasin QK, AK callis, flopis K ja turn tuli järgi kohe A ja läbi :D
                      Last edited by kjmrc; 25.02.10, 21:37.

                      Comment

                      • flipmachine
                        Pokkerihai
                        • Jul 2009
                        • 1857

                        #251
                        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                        see oli kiire...suutsin su isegi searchiga leida, kuid lauas enam ei näinud :/

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #252
                          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                          Lol :D Kle jh, makzile peaks minema siis 8,64$ minu arvutuste järgi, okei kannan ära, tänud steigi eest. :) Ehk järgminekord läheb paremini!

                          Comment

                          • Simmo
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 760

                            #253
                            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                            Ma hakkan kohe seda 2.75 7500$ GTD mängima . :)

                            Comment

                            • kjmrc
                              Pokkerihai
                              • Aug 2009
                              • 4541

                              #254
                              Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                              krt, mul jäi järgi ainult 2.10 :D:D ei saa regada äkki pärast, lähen rahalauda duubeldama:D

                              Comment

                              • makz
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 428

                                #255
                                Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                                Mulle ei andud rahu, pidin korra vaatama veel, kuidas läheb. Siiski GG!
                                kjmrc - kui soovid, võid ka seda 7,5k$ GTD mängida minu steikimisel, kui on soovi siis lahuta see buy in minule saadetavast summast maha. Tingimused oleks samad.

                                Comment

                                Working...