Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #181
    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

    tahaks lõpuni vaadata küll, aga tuleb ära magama minna vast.

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #182
      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

      jah ..lõppes see AJ vs AQ .

      Dear ajalugu,

      You finished the tournament in 7th place. A USD 651.31 award has been credited to your Real Money account.

      et siis 651.31-5.50= 645.81 ja 645.81/2 = 322.9$ +5.50$ =328.4$ heale stake pakkujale :). Loodan, et jäid rahule. Ole hea ja kinnita ka siis , et said raha ilusti kätte, kui kunagi siia jõuad.
      Last edited by flipmachine; 25.02.10, 02:44.

      Comment

      • IamAllin
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 1653

        #183
        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

        gg flipmachine

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #184
          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

          Tänud ka jälgijatele :) oli lõbusam pea 9h kaarte taguda.

          Comment

          • makz
            Õpihimuline Mängur
            • Aug 2009
            • 428

            #185
            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

            Nonii. Ärkasin just ja vaatasin, et teema oli päris pikaks veninud - positiivne märk.
            Mida rohkem lugesin, seda rohkem tõmbas nägu naerule. Igatahes, rahad on käes ja aitäh sulle flipmachine kena mängu eest. Sind stakeks kindlasti veel.
            Aitäh ka kõigile teistele kes osa võtsid!

            Comment

            • kjmrc
              Pokkerihai
              • Aug 2009
              • 4541

              #186
              Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

              Täna ka pakud? Kui jah siis oleksin käpp 20,000 gtd turniiril!

              Comment

              • Rigged
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2535

                #187
                Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                Hehe, nice, gratz.

                Comment

                • Simmo
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 760

                  #188
                  Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                  Ma ei jõudnudki lõpuni reilida, magama jäin :D

                  Comment

                  • makz
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 428

                    #189
                    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                    Algselt postitas kjmrc Vaata postitust
                    Täna ka pakud? Kui jah siis oleksin käpp 20,000 gtd turniiril!
                    Kuna Houseofaces mängib niikuinii täna, siis võib ju paar lihatükki veel välja jaotada. Oleksin esmalt su statsidest huvitatud.

                    Comment

                    • flipmachine
                      Pokkerihai
                      • Jul 2009
                      • 1857

                      #190
                      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                      Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                      Ma ei jõudnudki lõpuni reilida, magama jäin :D
                      heh, aga pidasid kaua vastu hää seegi

                      Comment

                      • yolpa
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 2669

                        #191
                        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                        ma eile magasin maha, äkki saaks ka täna?

                        Comment

                        • kjmrc
                          Pokkerihai
                          • Aug 2009
                          • 4541

                          #192
                          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                          @ Makz:

                          http://officialpokerrankings.com/pok...BFEF7.html?t=2

                          Noo, midagi väga suurt pole, pole ka päevast päeva mänginud turniire, aga loodan, et saan võimaluse. :)

                          Comment

                          • makz
                            Õpihimuline Mängur
                            • Aug 2009
                            • 428

                            #193
                            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                            Ok, teeme siis nii, et kell 7 langetan valiku ning annan veel 4-le kasutajale tänase 20k jaoks stake. Samadel tingimustel mis eilegi. Valiku langetan seniste tulemuste põhjal, nii et ootan kandidaate! Hetkel olen linnas, nii et ärge pahandage kui natuke hilinen, saan siit alles rohkem kui tunni aja pärast liikuma.
                            Siiani on soovi avaldanud kjmrc ning nummar.

                            Comment

                            • mkva
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1972

                              #194
                              Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                              fck mul on täna jõhker hiiter. lasen unis budamesti satikaid ja starsis HU ja võin õhtul ka seda turkad mängida..mhmhmh

                              Comment

                              • Timpz
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2029

                                #195
                                Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                                Sooviks ka :)

                                http://officialpokerrankings.com/ful...17C5E.html?t=2

                                Comment

                                Working...