Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • yolpa
    Pokkerihai
    • Jun 2009
    • 2669

    #166
    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

    kindlalt tuleb:D
    haige on see kus alexil käsi jookseb:S

    Comment

    • Simmo
      Grinder
      • Dec 2009
      • 760

      #167
      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

      Makz saab oma oodatud actionit, kui üles ärkab. :D
      EDIT: õnneks hakkas jooksma indeed, vegeteeris päris pikalt. :D

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #168
        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

        mina loodan parimat ..see coin oli hädavajalik, õnneks tuli.

        Comment

        • flipmachine
          Pokkerihai
          • Jul 2009
          • 1857

          #169
          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

          Algselt postitas Simmo Vaata postitust
          Makz saab oma oodatud actionit, kui üles ärkab. :D

          EDIT: õnneks hakkas jooksma indeed, vegeteeris päris pikalt. :D
          hehee..seda ta saab

          Comment

          • flipmachine
            Pokkerihai
            • Jul 2009
            • 1857

            #170
            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

            minu viga...ei oleks tohtinud callida.

            Comment

            • Simmo
              Grinder
              • Dec 2009
              • 760

              #171
              Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

              vahet pole, nagu enne ütlesin nende muttide foldimine viib ikkagi FTsse :D

              Comment

              • yolpa
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 2669

                #172
                Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                oi mees sa teed makzile üllatuse kui tüüp hommikul enda accoundilt 2.2k avastab:D

                Comment

                • flipmachine
                  Pokkerihai
                  • Jul 2009
                  • 1857

                  #173
                  Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                  ma loodan,et saan seda teha :D aga ei tohi hõisata enne õhtut !

                  Comment

                  • flipmachine
                    Pokkerihai
                    • Jul 2009
                    • 1857

                    #174
                    Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                    YEAAAAAAAAAAAAH ..POLE FINALIS OLNUD JUBA MINGI 3 KUUD

                    Comment

                    • valustyng
                      Õpihimuline Mängur
                      • Apr 2009
                      • 450

                      #175
                      Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                      gratz at final:)

                      Comment

                      • Purz
                        Õpihimuline Mängur
                        • Nov 2008
                        • 328

                        #176
                        Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                        FT, good luck!

                        Comment

                        • nummar
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 322

                          #177
                          Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                          Mängitud on 7 tundi ja 55 minutit !
                          Blaindid 20k/40k, ante 4k
                          Mängijaid alles: 9
                          Suurim stäkk: 5,61 mil
                          Keskmine stäkk: 1,97 mil
                          Kindlustatud auhinnaraha: 230.91$

                          Hero : stäkk 1,14 mil - 6 of 9

                          Comment

                          • flipmachine
                            Pokkerihai
                            • Jul 2009
                            • 1857

                            #178
                            Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                            Ja hoki on ka kuradi hea :)

                            Comment

                            • yolpa
                              Pokkerihai
                              • Jun 2009
                              • 2669

                              #179
                              Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                              seis on ainult nats halb.

                              Comment

                              • flipmachine
                                Pokkerihai
                                • Jul 2009
                                • 1857

                                #180
                                Re: Iseseisvuspäeva steik õhtustele turnadele

                                kohutavad käed..iga teine käsi sisaldab 2 või 3

                                Comment

                                Working...