Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kjmrc
    Pokkerihai
    • Aug 2009
    • 4541

    #16
    Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

    GL HF sis :)

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #17
      Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

      Olen kaks korda Ingut stakenud ja mõlemal korral on kõik edukalt läinud. Viimane kord sain stake raha vist mõne päevaga juba tagasi

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #18
        Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

        Ei usu jah, et see steik peaks bustosse lendama või miinusega.. Vägagi solid graph ju :) Ja kes meist ei biidiks NL5'te ? :D

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

          Algselt postitas ingu Vaata postitust
          Nii otsustasin sinule ahv kah ikka vastata. Mis kuradi haige inimene sa oled, et teiste teemasi mõnitama tuled? Kui sul midagi asjalikku öelda ei ole, käi nahhui. Nii vihkan sinusuguseid. Adminn ise vaatas selle teema üle ja lubas selle teha ja on ka teadlik minu eelmisest stake teemast. Kedagi ma üle lasknud pole. Eelmise stakejaga on mul oma kokkulepe, ühtki kaebust pole tulnud ja ei tule ka. Aga sinusugused ahvid peavad ikka inimesi torkima ja neile pähe kusema.
          Hangi tõesti elu endale, oi kuidas ma vihkan sinusuguseid isehakkanud mente, mine nüüd uuri ja puuri teisi teemasi kah ja midagi silma jääb kus pole tegelt midagi valesti, aga sinuarust on mine aga jookse kitse ja siis lehvita oma oletavat parukat peas, et said sarvi joosta :)
          Iga stakeja teab ise ka mida ta teeb ja millega riskib. Ära solgi minu teemat.
          Edu elus!

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #20
            Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

            mis su kasutajanimi starsis oli?

            Comment

            • sawcrish
              Jube Noob
              • Nov 2008
              • 166

              #21
              Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

              ESTingu

              Comment

              • sawcrish
                Jube Noob
                • Nov 2008
                • 166

                #22
                Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                Edu sulle ingu, soovin et see diil läheks üli hästi.

                Comment

                • Char
                  Pokkerihai
                  • Sep 2009
                  • 1848

                  #23
                  Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

                  Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                  võtsin steigi ära :D
                  puhas bisness
                  fag

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #24
                    Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                    Algselt postitas sawcrish Vaata postitust
                    ESTingu
                    solid

                    Algselt postitas ingu Vaata postitust
                    ja mingit coachi ma usun ma ei vaja
                    confirmed



                    P.S. ma ei väsi, kui kuskil lauslollust vohamas näen

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #25
                      Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                      Mis pastilaa valesti tegi, et su bustoposti välja tõi?
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • ingu
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 1283

                        #26
                        Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                        Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                        solid



                        confirmed



                        P.S. ma ei väsi, kui kuskil lauslollust vohamas näen
                        Maei mängi enam Starsis muidu. FTP nüüd.Muide kui PTR vaadata näitab mu NL5 kasumit poole väiksemat kui tegelikult on. Mul näitab total graph ca 300 USD plussi, PTR aga üle 200 taala miinust. Ei tea miks nii võssa see on.

                        Ja sina pastilaa, kas sa tahad väita et mul oleks vaja NL5 jaoks coachi ? Ma pole ülipro vms, aga seda limiiti ma biidin, ma tean .

                        Comment

                        • EGERT
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1042

                          #27
                          Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                          krt see PTR on mingi imelik jah, ise lasin Skjervoy'ga PLO5k HU ükspäev ja tõmbasin talt mingi $50k kokku ära, aga PRT näitab et ma olen PLO10's BE mängija, kuigi tegelt sealt on 20 taala lossi praegult. Ja lisaks võtab ta mu PLO100 käsi täiesti suvaliselt, nopib aint sellised välja, mis jätavad mulje nagu ma ei biidiks mängu, tegelt olen hoopis suurelt kaotav.

                          sry for OT

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #28
                            Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                            Algselt postitas EGERT Vaata postitust
                            krt see PTR on mingi imelik jah, ise lasin Skjervoy'ga PLO5k HU ükspäev ja tõmbasin talt mingi $50k kokku ära, aga PRT näitab et ma olen PLO10's BE mängija, kuigi tegelt sealt on 20 taala lossi praegult. Ja lisaks võtab ta mu PLO100 käsi täiesti suvaliselt, nopib aint sellised välja, mis jätavad mulje nagu ma ei biidiks mängu, tegelt olen hoopis suurelt kaotav.

                            sry for OT
                            Ma vaatasin alguses WTF, aga siis märkasin uuesti posti, mis sinu omast üleval on kohe ja sain asjale pihta : D.

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #29
                              Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                              Kuidagi kurjaks on foorum läinud paari päeva jooksul. Sitt ilm?

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #30
                                Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                                Algselt postitas alaska Vaata postitust
                                Kuidagi kurjaks on foorum läinud paari päeva jooksul. Sitt ilm?
                                pokkerimängijatele on omane tohutu sarkasm, hüääni moraal ja raisakotka eetika

                                Comment

                                Working...