Re: Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS
Stakeja ju tegi otsa lahti kui ise võttis sõna siin, küsis mida teha kui selline seis tekkis. Seega kolmandate inimeste sõnavõtmine siin teemas on imho täiesti ok, pole mõtet olla pühalikum kui paavst ise.
Algselt postitas qbj0hn
Vaata postitust
Comment