Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #1

    Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

    Taaskord siis vajan abi.
    Ei hakka varjama, et eelmine stake läks rikku tänu minu enda lollustele, omaha mängutoomisele ja NL10-le. Kuidas garanteerin, et seekord ei lähe? Kui peaksin mängima 50k käe jooksul [stake suurus] midagi muud kui NL5, loovutan oma keti, kella ja riided ja küsin peksa :)


    Niisiis
    Otsin Stake NL5 jaoks!
    Küsitava stakemise suurus: 125$ [25BI]
    Mängitav limiit: NL5
    Kasumijaotus: 50/50 (ainult rahaline kasum). Rakeback jääb minule
    Diil kestab: 50 000 kätt!
    Turniiridega niimoodi, et enne midagi ei mängi kui olen luba küsinud!


    Laudade arvust niipalju, et see jääb arvatvasti 8-12 sekka. Olen avastanud selle good feelingu, sellist arvu laudu mängides mitte robot olles 16 - 24 tablega [no ok FT-s niipalju ei saagi vist]

    Homsest mul kooolivaheaeg ja seega grindimiseks aega mul jagub.
    Alustaksin heameelega aga täna.
    Stakeja võiks olla 1 inimene ja mingit coachi ma usun ma ei vaja, aga mõnest soovitusest vms kindlasti ära ei ütle.



    1 PS veel: Eelmise stake andja teadis et ma mängin kõrgemal, ma ei tulnud sealt õigel ajal alla. Mingit isehakkanud ülesliikumist aga ei olnud.

    Mis seal ikka, ilusat päeva!

    VAAATA POSTITUST 85. SEALT HAKKAB UUE STAKE KÜSIMINE!
    Last edited by ingu; 14.11.10, 08:35.
  • Char
    Pokkerihai
    • Sep 2009
    • 1848

    #2
    Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

    ma võin anda stake, aga keegi saab confirmida, et ma üle ei saa :D
    keegi võiks ingut niiöelda tagant kiita, sis saaks raha ära shippida

    samuti PMi oma kontaktandmed, sis paneme täpsemalt paika
    msn oleks hea

    Comment

    • ingu
      Bännitud
      • Jan 2010
      • 1283

      #3
      Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

      Algselt postitas Char Vaata postitust
      ma võin anda stake, aga keegi saab confirmida, et ma üle ei saa :D
      keegi võiks ingut niiöelda tagant kiita, sis saaks raha ära shippida

      samuti PMi oma kontaktandmed, sis paneme täpsemalt paika
      msn oleks hea
      Mu MSN on v2ikepirukas@hotmail.com
      Koju jõuan ca 4 paiku, hetkel lõunal, siis saab rääkida.
      Siit foorumist teab mind IRL paar Võru inimest, näiteks kjmrc, aga ma ei usu et nenda confirm sulle midagi maksab.
      Diile ja edukaid tehtud näiteks Kenzoga [stakes mind 100 USD-ga] 50k nl5 kätt sai tagasi 160 USD. g00000se laenas 250 USD ja sai selle probleemideta tagasi. Ehk nende confirm tõestab midagi :) Lisaks paar edukat diili PN foorumist. Viitsid võid mulle PS oma numbri visata.

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #4
        Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

        Võin ka kiita. Distsipliiniga mees paistad olevat. Sihikindel, intelligentne ja edukas grinder. See, et sa stake pidevalt vajad, on halbade asjaolude (kuufaasid etc) kokkusattumus.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #5
          Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

          Juhiks siinkohal ka tähelepanu adminnidele, kes siin teemadele lubasi üle vaatavad:

          http://foorum.pokkeriprod.com/showpo...7&postcount=30

          " Re: Otsin Stake NL5 jaoks! @ Stars [olemas]
          Kahjuks eile õhtu lõppesid rahad lõplikult.
          Stake algus oli suurepärane @ NL10
          Edasi tuli katastroofiline õhtu, kaotasin maeitea kui mitu BI ja ei suutnud jälgida ka kokkulepet, et 150lt alla kukkudes pean minema NL5-te. Kukkusin ca 100 taala peale.
          sawcrish on sellest teadlik.
          Edasi lasin NL5. Seal läks ka jubedalt, ca -8BI ja 60 taala peale.
          Siis sai proovitud 1-2 taalaseid HU-si, vahel ka NL5 ja NL10 Omaha max50bb. Sawcrishile andsin MSN kaudu koguaeg teada mida mängin ja kuidas läheb. Aga ei suutnud ma biitida. Ka NL2 mitte. Eile õhtu sain FT ca 12 taala [Starsist oma viimased kopikad kätte] ja need kadusid HU-desse. Olen nõus postitama graafikuid jms, midaiganes sawcrish tahab, ei soovi endast jätta petturi muljet
          Diilis oli ka punkt, et rakeback jääb mulle. Kui mu kontol oli ca 80 taala ei kandnud ma enam rakebacki kah välja vaid arvestasin need stake sisse, kuna seis oli nii halb."

          Comment

          • Char
            Pokkerihai
            • Sep 2009
            • 1848

            #6
            Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

            selge selge, kas ma sain õigesti aru, et tagasi saan ma eelkõige enda stake summa ja sis lisaks 50% kasumist

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #7
              Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

              Algselt postitas Char Vaata postitust
              selge selge, kas ma sain õigesti aru, et tagasi saan ma eelkõige enda stake summa ja sis lisaks 50% kasumist
              Jah muidugi.

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #8
                Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

                Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                Võin ka kiita. Distsipliiniga mees paistad olevat. Sihikindel, intelligentne ja edukas grinder. See, et sa stake pidevalt vajad, on halbade asjaolude (kuufaasid etc) kokkusattumus.
                Nii otsustasin sinule ahv kah ikka vastata. Mis kuradi haige inimene sa oled, et teiste teemasi mõnitama tuled? Kui sul midagi asjalikku öelda ei ole, käi nahhui. Nii vihkan sinusuguseid. Adminn ise vaatas selle teema üle ja lubas selle teha ja on ka teadlik minu eelmisest stake teemast. Kedagi ma üle lasknud pole. Eelmise stakejaga on mul oma kokkulepe, ühtki kaebust pole tulnud ja ei tule ka. Aga sinusugused ahvid peavad ikka inimesi torkima ja neile pähe kusema.
                Hangi tõesti elu endale, oi kuidas ma vihkan sinusuguseid isehakkanud mente, mine nüüd uuri ja puuri teisi teemasi kah ja midagi silma jääb kus pole tegelt midagi valesti, aga sinuarust on mine aga jookse kitse ja siis lehvita oma oletavat parukat peas, et said sarvi joosta :)
                Iga stakeja teab ise ka mida ta teeb ja millega riskib. Ära solgi minu teemat.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

                  võtsin steigi ära :D
                  puhas bisness

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #10
                    Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

                    Ja diil olemas muide, cocaga :)

                    Comment

                    • harryahven
                      Pokkerihai
                      • Dec 2009
                      • 1964

                      #11
                      Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                      oleks ise insta ära võtnud, aga triobet cashout -> bank -> MB -> FT oleks omajagu aega võtnud, egas midagi, jällegi vist heast diilist ilma, edu!

                      Comment

                      • EGERT
                        Vana Tegija
                        • Mar 2009
                        • 1042

                        #12
                        Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                        Ma mõtlesin ka võtmise peale, kuid just pastilaa postituse pärast mõtlesin ümber...

                        Comment

                        • LuuK
                          Vana Tegija
                          • Dec 2008
                          • 1138

                          #13
                          Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

                          Algselt postitas ingu Vaata postitust
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          Solid 1139th post.

                          Comment

                          • kjmrc
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 4541

                            #14
                            Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT

                            Algselt postitas LuuK Vaata postitust
                            Solid 1138th post.
                            FYP

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #15
                              Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                              Cash olemas kontol FT-s ja varsti pelama.

                              Kahetsege need kes ei võtnud :)

                              Tulemused hakkavad minema siia:
                              http://foorum.pokkeriprod.com/showth...764#post171764

                              Comment

                              Working...