Otsin stake again NL5-NL10 jaoks @ FT OLEMAS

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EGERT
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1042

    #46
    Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

    Algselt postitas MagicFriend Vaata postitust
    Tere tulemast PROde foorumisse!

    Ingul on paevad: S6ida soolde Egert!
    Egert uues teemas: Otsin steigitavaid (kuulutus ei aegu)

    Hah, päris hea

    Comment

    • con
      Pokkerihai
      • Jul 2010
      • 1954

      #47
      Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

      Algselt postitas lenC Vaata postitust
      Postitused #8 ja #31 siin teemas.
      rspkt
      keep up the good work(:

      Comment

      • ingu
        Bännitud
        • Jan 2010
        • 1283

        #48
        Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

        Algselt postitas lenC Vaata postitust
        Postitused #8 ja #31 siin teemas.
        Aga miks sa neid ei banni kelle kümnest postitusest kaheksa on mõttetu pask, leveldamine, ah ?

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #49
          Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

          Algselt postitas ingu Vaata postitust
          Aga miks sa neid ei banni kelle kümnest postitusest kaheksa on mõttetu pask, leveldamine, ah ?
          Kas pead kedagi konkreetselt silmas?
          Võta end kokku mees.

          Comment

          • ingu
            Bännitud
            • Jan 2010
            • 1283

            #50
            Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

            Võin tuua näite küll
            leits

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #51
              Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

              teiste peale kitumine on tüdrukute teema

              Comment

              • ingu
                Bännitud
                • Jan 2010
                • 1283

                #52
                Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                Teiste peale sittumine on värdjate teema :)

                Comment

                • peete82
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1310

                  #53
                  Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                  hakka kah vähemalt NL100 mängima (ei pea võitev olema), siis saad leveldada palju kulub.

                  Comment

                  • ingu
                    Bännitud
                    • Jan 2010
                    • 1283

                    #54
                    Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
                    hakka kah vähemalt NL100 mängima (ei pea võitev olema), siis saad leveldada palju kulub.
                    Ja mis õigus see su arust on, et kui mängid kõrgemal levelda palju tahad? Peaga mõtlesid ikka kui selle kirjutasid? Et kui oled microinimene siis võib tulla sulle nl100+ vend ja kirjutada mis sitta tahab ? Aga vastupidi mitte?

                    Comment

                    • peete82
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1310

                      #55
                      Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                      Võta natuke puhkust, käi naistes, võta napsi. Sa ei saa enam üldse naljast aru...

                      Comment

                      • rahvavaenlane
                        Klubi Liige
                        • Dec 2009
                        • 3040

                        #56
                        Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                        ma ei saa aru mis uss sind nõelanud on?

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #57
                          Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                          Algselt postitas ingu Vaata postitust
                          Teiste peale sittumine on värdjate teema :)
                          keegi sittus sinu peale? tglt ka grow up..." näe tema ütles nii ja tema tegi naa.." kas sa ise ei saa aru kui lapsik sa oled sellist jama ajades..

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #58
                            Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                            Leits on meil nii advanced, et pool ajast on ta banitud vabal tahtel, besides, kui sul mingi probleem tema postitustega, siis kasuta(aga ära spämmi) "Report post" nupukest.








                            <--- siit leiab selle

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #59
                              Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                              täpselt nii

                              Comment

                              • ingu
                                Bännitud
                                • Jan 2010
                                • 1283

                                #60
                                Re: Otsin stake again NL5 jaoks @ FT OLEMAS

                                Banni mind kah uuesti ära palun. Pane veel nädal esialgu.

                                Comment

                                Working...