Müüa Audi A6 Avant 1998a

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • WeThePeople
    Vana Tegija
    • Mar 2010
    • 1163

    #31
    Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

    Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
    Eesti keelekorralduses on juba Jakob Hurda ajast peale lähtutud klassikalistest keeltest. Vaidlusalustest võõrsõnakujudest eelistame kreekalähtest sõna hodomeeter, mis koosneb tüvedest hodos ’tee’ ja metreō ’mõõdan’. Kreeka tüve hodos sisaldab ka matemaatikatermin hodograaf ’kõver, mille punktidesse kindlast alguspunktist viivad vektorid kujutavad muutuva füüsikalise vektorsuuruse väärtusi’.
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #32
      Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

      mida te mulisete nüüd, ostke auto ära raisk

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #33
        Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

        Pane HV-sse ÄA rubriiki vaata kus ostjaid tuleb

        ÄA ühe flipi eest siis.

        Comment

        • Oliverk
          Moderaator
          • Nov 2008
          • 3016

          #34
          Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

          HV-sse ei saa panna. Seal saab kerimise pärast petturite teemasse.

          Comment

          • Karelkorm
            Grinder
            • Nov 2009
            • 856

            #35
            Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

            Pane uue Bentley picce. Või on Tallinna ülimalt mugav ja kiire ühistransport sind lummanud ning müüd auto maha, et keskkonda säästa?

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #36
              Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

              Ma Türil elan eelmisest kevadest saati.

              Uus auto on pmst: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1602798
              Ei midagi erilist, lihtsalt üli-ökoliikur millega täispeaga Paides peol käia.

              Comment

              • bi0hazard
                Vana Tegija
                • Jul 2010
                • 1342

                #37
                Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                tra liiga haige, keegi mingi pange maha paneb, kohe hakkab puid alla saama täiega, sp ma seda foorumit vist armastangi :D
                srry for offtopic.

                gl Codecci müügiga, pidin mainima lihtsalt :D

                Comment

                • karupoeg
                  Pokkerihai
                  • Jun 2012
                  • 3823

                  #38
                  Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                  codecci, see soodushind sul mingi moodne müügitrikk või ongi seis nii kriitiline, et peab kiiresti lahti saama. Viimase valguses on flipi pakkumine muidugi väärt idee. go big or go home nagu sa ühes teemas tabavalt ütlesid.

                  Comment

                  • vonkartoffel
                    Pokkerihai
                    • May 2009
                    • 1658

                    #39
                    Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                    Kuna OP on degen, pakun flippi selle auto peale 1,7k vs auto. Isegi plo võib teha aga eelistatud oleks HTC telefonis olev flippamis app.

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #40
                      Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                      Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                      codecci, see soodushind sul mingi moodne müügitrikk või ongi seis nii kriitiline, et peab kiiresti lahti saama. Viimase valguses on flipi pakkumine muidugi väärt idee. go big or go home nagu sa ühes teemas tabavalt ütlesid.
                      Ma ei tea, igakord kui autot olen ostnud on jäänud mulje, et mingi 80% müüjaid panevad nii, panin ka siis moepärast :D

                      Ei kiiret pole, auto tegelt augustist saati suht seisnud, ei viitsinud varem pilte ja müügikuulutust teha, nüüd lõpuks võtsin kokku end.

                      Comment

                      • virukunn
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 2036

                        #41
                        Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                        Tehke sellest parem pokkeriprode van. Kirjad peale ja suurelt "RAKEBACK" jne, vandalar hakkab PP nokamüts peas mööda Eestit ringi sõitma.

                        Comment

                        • timz0333
                          Pokkeritark
                          • Mar 2009
                          • 6322

                          #42
                          Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                          Seismine on bääd kui väljas ja veel tali tulekul.

                          Comment

                          • karupoeg
                            Pokkerihai
                            • Jun 2012
                            • 3823

                            #43
                            Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Ma ei tea, igakord kui autot olen ostnud on jäänud mulje, et mingi 80% müüjaid panevad nii, panin ka siis moepärast :D

                            Ei kiiret pole, auto tegelt augustist saati suht seisnud, ei viitsinud varem pilte ja müügikuulutust teha, nüüd lõpuks võtsin kokku end.
                            vendadel linnamägedel (no neil, kes madis eriti sõbrad) on ka täpselt samasugune. Äkki flipite autode peale. Neil muidugi poolteist aastat seisnud

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                              Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                              Eesti keelekorralduses on juba Jakob Hurda ajast peale lähtutud klassikalistest keeltest. Vaidlusalustest võõrsõnakujudest eelistame kreekalähtest sõna hodomeeter, mis koosneb tüvedest hodos ’tee’ ja metreō ’mõõdan’. Kreeka tüve hodos sisaldab ka matemaatikatermin hodograaf ’kõver, mille punktidesse kindlast alguspunktist viivad vektorid kujutavad muutuva füüsikalise vektorsuuruse väärtusi’.
                              Kuna sõna «hodomeeter» ei ole iga päeva kasutuses, siis ei teadnud õigekirja ning võtsin aluseks eelnevate kamraadida postitatud sõna. Kui nägin sinu esimest postitust, siis eeldasin, et sina eksid, aga tuleb välja, et hoopis mina ja teised.

                              Palun sügavalt vabandust, et ma haavasin Sinu silmakesi nii räige eksimuse eest. Põlvili ma paluma ei hakka, aga rohkem ma midagi teha ei suuda, kui tulevikus panna sõna «hodomeeter» kõrvataha ning luban, et sellist eksimust enam ei tee (erandiks kui on kogemata tehtud kirjaviga).

                              Palun vabandust!

                              Comment

                              • Karelkorm
                                Grinder
                                • Nov 2009
                                • 856

                                #45
                                Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                                igapäevakasutuses

                                You think grammar is a motherfucking game?

                                Btw, tüdrukutega Fb-s v kusagil mujal kirjutades ei tasu kirjavigu teha. Pidavat mõne jaoks suur turn off olema.
                                Last edited by Karelkorm; 10.01.14, 21:02.

                                Comment

                                Working...