Müüa Audi A6 Avant 1998a

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

    Ma ei ostnud kuskilt platsilt vms tho vaid ise otsisin Rootsi saidilt välja sobiva ja lasin vahendajal tuua. Ehk siis selleks pidi rootslane pätti tegema ikka, et see masin keritud oleks, Eesti vahelülidel polnud võimalik.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #17
      Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

      Vähemalt üks popimaid müügikuulutusi. Visahing oleks kohe näo täis sõimandu, et mis see teie asi on - kerisin jah, et liigkasu teha vms.

      Comment

      • karupoeg
        Pokkerihai
        • Jun 2012
        • 3823

        #18
        Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        Vähemalt üks popimaid müügikuulutusi. Visahing oleks kohe näo täis sõimandu, et mis see teie asi on - kerisin jah, et liigkasu teha vms.
        jup. + imo ei ole mõtet turgu solkida kerimata hodomeetriga.

        Comment

        • Codecci
          Luuramas Naisteturniire
          • Nov 2008
          • 7574

          #19
          Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

          Btw, kui kellelgi gämblimishuvi, siis olen nõus selle auto peale flippama ka kui €2.5K sulli vastu panete.

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #20
            Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

            Kusjuures ma helistaks ja uuriks seda asja natuke. tean, et sõbral ka ostetud 8 aastat tagasi peukar ja masin pm ainult linnas kasutusel ja 2003a pesool odo näit midagi õrnalt üle 100 000 Ja seal saidil näitab täiesti aiateibaid. nagu peale igat ülevaatust oleks ala 30K maha keritud vms ja praegune näit peaks 200+ olema.

            Pm codecci juhtum igatahes usutavam kui Meelis Tomsoni ja Albersi teema. Neid ma ei usu üldse!

            Comment

            • timz0333
              Pokkeritark
              • Mar 2009
              • 6322

              #21
              Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

              Algselt postitas Codecci Vaata postitust
              Btw, kui kellelgi gämblimishuvi, siis olen nõus selle auto peale flippama ka kui €2.5K sulli vastu panete.
              Te mingi teleprojekt siis juba las savisaar flippab reporter kohal ja muud tüübid.

              Comment

              • Codecci
                Luuramas Naisteturniire
                • Nov 2008
                • 7574

                #22
                Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                Algselt postitas timz0333 Vaata postitust
                Kusjuures ma helistaks ja uuriks seda asja natuke. tean, et sõbral ka ostetud 8 aastat tagasi peukar ja masin pm ainult linnas kasutusel ja 2003a pesool odo näit midagi õrnalt üle 100 000 Ja seal saidil näitab täiesti aiateibaid. nagu peale igat ülevaatust oleks ala 30K maha keritud vms ja praegune näit peaks 200+ olema.

                Pm codecci juhtum igatahes usutavam kui Meelis Tomsoni ja Albersi teema. Neid ma ei usu üldse!
                Ei viitsi... Kui siit foorumist tõesti reaalselt keegi tahab osta ja selle taha asi jääb siis võin end kokku võtta, muidu las ta olla :P

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #23
                  Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                  Kus kõik on nüüd. Võimalus tasuta auto saada mis on arvatavasti rohkem kui 2,5K€ väärt Sicko bet ju :D

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #24
                    Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                    Btw, kui kellelgi gämblimishuvi, siis olen nõus selle auto peale flippama ka kui €2.5K sulli vastu panete.
                    PMi Urubule.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by hotcocacola; 10.01.14, 12:25.

                    Comment

                    • LuuK
                      Vana Tegija
                      • Dec 2008
                      • 1138

                      #25
                      Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Ei viitsi... Kui siit foorumist tõesti reaalselt keegi tahab osta ja selle taha asi jääb siis võin end kokku võtta, muidu las ta olla :P
                      õige, pane pilte uuest hoopis

                      Comment

                      • privador
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3951

                        #26
                        Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                        aga Codecci sa ära ei taha annetada mõnele suurperele? Palju selle auto väärtus on? 1 BI?

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #27
                          Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                          Ei taha. Pool blindi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            aga Codecci sa ära ei taha annetada mõnele suurperele? Palju selle auto väärtus on? 1 BI?
                            loll oled w? ükski suurpere ei võtaks vastu keritud odomeetriga autot. mark ju kui naabrimees VIN koodi välja nuhib ning pärast mõnitab. pakun, et isegi koerte varjupaigas haugutakse välja...

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #29
                              Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              loll oled w? ükski suurpere ei võtaks vastu keritud odomeetriga autot. mark ju kui naabrimees VIN koodi välja nuhib ning pärast mõnitab. pakun, et isegi koerte varjupaigas haugutakse välja...
                              Eesti keelekorralduses on juba Jakob Hurda ajast peale lähtutud klassikalistest keeltest. Vaidlusalustest võõrsõnakujudest eelistame kreekalähtest sõna hodomeeter, mis koosneb tüvedest hodos ’tee’ ja metreō ’mõõdan’. Kreeka tüve hodos sisaldab ka matemaatikatermin hodograaf ’kõver, mille punktidesse kindlast alguspunktist viivad vektorid kujutavad muutuva füüsikalise vektorsuuruse väärtusi’.

                              Comment

                              • timz0333
                                Pokkeritark
                                • Mar 2009
                                • 6322

                                #30
                                Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                                Hodomeeter kõlab nii gay-lt nagu homomeeter.

                                Sain mingi kuu tagasi teada, et polegi odomeeter vaid hodomeeter :/

                                Comment

                                Working...