auto24 peaks olema 10 euro eest võimalik premium reklaami tellida, nii et see on esilehel või bänneril vms kogu aeg nähtav. sõber müüs autot ja peale reklaami tellimust sai mõne nädalaga autost lahti.
auto24 peaks olema 10 euro eest võimalik premium reklaami tellida, nii et see on esilehel või bänneril vms kogu aeg nähtav. sõber müüs autot ja peale reklaami tellimust sai mõne nädalaga autost lahti.
Imestama paneb, et 150K 2013 aastal teeninud pokkeripro viitsib tegeleda 2500 euri auto müümisega ja hinna langetamisega 100 euri võrra või siis teha mingit keberniiti mingite lambi velgede või rehvidega jne. Paistab olevat selline "3 krooni äri". Arvatavasti teeniks pokkeris selle ajaga rohkem raha, mis kulub auto24 kuulutuse lisamiseks, selle jälgimiseks, telefoni kõnedele vastamiseks, hinna langetamiseks ja rehvide ümberviskamisele. Parem anneta auto mingile suurperele või tõesti sõida kaljult alla visahing pagassis.
Imestama paneb, et 150K 2013 aastal teeninud pokkeripro viitsib tegeleda 2500 euri auto müümisega ja hinna langetamisega 100 euri võrra või siis teha mingit keberniiti mingite lambi velgede või rehvidega jne. Paistab olevat selline "3 krooni äri". Arvatavasti teeniks pokkeris selle ajaga rohkem raha, mis kulub auto24 kuulutuse lisamiseks, selle jälgimiseks, telefoni kõnedele vastamiseks, hinna langetamiseks ja rehvide ümberviskamisele. Parem anneta auto mingile suurperele või tõesti sõida kaljult alla visahing pagassis.
pluss 1. Codecci alustas ju samuti sendi kogumisest laudades, samahästi oleks võinud siis kogu papi vastastele annetada, et kunagi niikuinii teenib 150k aastas.
Comment