Müüa Audi A6 Avant 1998a

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Supsti
    Grinder
    • Dec 2008
    • 863

    #136
    Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

    Audi 100 on 2.3l bensakas

    Edit:// 80 on ka.
    Last edited by Supsti; 15.04.14, 19:33.

    Comment

    • timz0333
      Pokkeritark
      • Mar 2009
      • 6322

      #137
      Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

      Kuskil pole kirjas, et mul audi hr visahing.

      Comment

      • VisaHing
        mees nagu orkester
        • Dec 2009
        • 6718

        #138
        Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

        Algselt postitas Supsti Vaata postitust
        Audi 100 on 2.3l bensakas

        Edit:// 80 on ka.
        aa jaja oki nice

        Comment

        • kallekusta
          Grinder
          • May 2012
          • 603

          #139
          Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

          Ka Audi A6 ja ka Audi 90 on 2.3 mootoriga. Kõik Audi 2.3 mootorid on rida 5 asetusega. 2.4 mootor on V6 asetusega

          Comment

          • IHI
            Julm Donk
            • Feb 2010
            • 65

            #140
            Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

            Soovitaks omaltpoolt müüjal siiski hinda oluliselt alandada ning lisada kuulutus ka Audi Foorumi. Juhul kui juba seal on kuulutus, my bad, kui ei ole ja pole kasutajat, võin aidata ja vahendada. Hinnaalanduse osas on mõte siiski selles, et tegemist on turul väga levinud mudeliga ja sama raha eest saab oluliselt etemad isendid. Samuti tasub märkimist, et tegemist on fännile kõige võikama kooslusega A6ga, mida toodeti. Nimelt see V6 oma hoolduskuludega, küttekuludega, 0 väändega, lahjade kw-dga ei eruta mitte kedagi ja müük on kas võimatu või lihtsalt tõsiselt hard mode. Veel tasub mainimist, et paljud ei vaata non-quattro Audi poole ja kuulutuses küsitud hinnaga saab neid nagu nalja. Odavaim identne toimiv Q isend läks näiteks 1200.- ära, mida nagu personaalsest kogemusest näinud. Lisaks ebaatraktiivsele esiveole on kaalujaotus üsna mööda ning kehvema rehvi korral talvisel ajal korralik alajuhitavus ja kurvides otse minek-isegi korduvalt tundnud ja mitte ei istu selline asi. Samuti paistab olema ilma komputa isend ning x tehase immo korral eraldi lisada jälle paras peavalu. Minu müüa masin oleks, paneks hinnaks 1700.-Koha peal tingida laseks max 200.- veel, juhul kui on pädev ostja, kes teab, mida ta räägib ja on reaalselt autost leida mõni x puudujääk, mille taga nokkida. Samuti jätaks kõik lisaveljed/rehvid ja detailid tuimalt endale ning realiseeriks eraldi kui uus talvine hooaeg algab. Rehvide osas on turg neile omakorda ülimalt hapu-ostes need uuena, on nad praktiliselt samal päeval allolnutena ikkagi "kasutatud" ja oluliselt odavamad letihinnast ning eraldi müües lihtsalt peab hinna võimalikult madalale ajama, muidu asjadest ei vabane. Samuti kui asi sealmaal, tasub ka rehvimõõdud välja tuua, hetkel paistavad parajalt pirakad ja standardmõõtudes, midagi 195/60/16 kanti olema-samuti leitav igaltpoolt ja vähegi legaalsuse piiridesse jääva mustriga on, leiab ostja endale oluliselt soodsama diili. Erirehvi korral, ala 225/35/16 korral juba tekib hind ning ostja on nö ka "sunnitud" maksma, kuna mujalt keegi konkreetset ei paku ja sinu pakutav jääb ikkagi odavamaks letihinnast.

            Läbisõidu osas ei põeks. Ostjaks on tõenäoliselt isik, kes soovib sõita pikki otsi ala aastakse ja peamine, et tehnika kestaks. Pereemad oma 7mele lapsele lasteaias käimiseks samuti üle 2.0 isendeid ei vaata. Muidu üv punktides mingil põhjusel tulevad need kalad pea kõigil masinatel sisse. Eesti turul pigem näita isendit, millel ei ole läbisõit muutunud. Enda näitest tõin meelega 980k kellaploki ligi-vanade taust koorus ja lihtam kogu plokk vahetada ühestükis. Üvl loomulikult kiideti, et normaalne aastane läbisõit kui kusagil 300k pealt 980k ees. Samas jõudis ta ikkagi uuele ringile sõita ja läks müüki ainult paar tuhat läbisõitnud isendina. Teine vanakooli isend, mis hoovi peal on, sellel ma ei viitsi seda plokitagust enam surkima minna ja odomeeter ei keri. Iga üv on eelmise aastaga identne läbisõit ees ja oma suva järgi lisavadki lamp numbrid. Lühidalt selle pärast ei põeks ja nii vanal masinal jätaks selle läbisõidu lahtri kuulutuses üldse tühjaks, teeks audi foorumi kuulutuse ja kui viitsid otsida teemasid, siis palju on ka konkreetse masina ostukuulutusi, saata privaatsõnum ja kuivalt pakkuda. Põdema või häbenema igatahes ei pea.

            Endal näiteks 3 Audit ja mootorid vastavalt 2.0/2.1/2.2 hoopiski.

            Muidu edu müügil ja loodan, et saab asja.
            Last edited by IHI; 24.04.14, 19:11.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #141
              Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

              Aitäh sisuka postituse ja nõuannete eest! Uurin seda Audi foorumi asja :P

              Comment

              • IHI
                Julm Donk
                • Feb 2010
                • 65

                #142
                Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                Ikka ikka. Lisaks võid ka paremad pildid lisada. Tagaluuk vist oli see süüde sees el. peal avatav variant, näidata et toimib ning mis kuudis toimub, üldisest salongist natuke paremate nurkade alt pildid, kus rohkem peale jääb. Mõni el aken poolavatud asendisse, näitab, et suure tõenäosusega tulevad ikkagi ise üles kui muudel üldpiltidel kinni on. Samuti mõni klõps mootoriruumist ei tee paha, kuigi peaks kõik plastikkatte all peidus olema. El istmed ei joonistu välja, kas on nö full või poolmehhaanilised, samuti on juhiistme nurga kulumine kõigil tüüpiline- ei saa aru kas on kulunud ja pildi nurk täpne või ikkagi kenasti ühes tükis. Lühidalt midagi rasket ei ole ja soovitaks hinda langetada-saad ikkagi praegu olevikus rohkem ka selle vähesega müües kui hiljem tulevikus anda asi ära veel kõvasti odavamalt ära+hooldekulud umbestäpselt auto väärtuses kasutusajal, mida jälle kusagil ei näe. C5 kere igati languses turuväärtuse osas ja mõne aastaga tõenäoliselt üsna 0is teised.
                Edu endiselt :)

                Comment

                • timz0333
                  Pokkeritark
                  • Mar 2009
                  • 6322

                  #143
                  Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                  Suht moodne on ka pimedas pildistamine uksed lahti ja kõik tuled peal. Annab kuulutusele kohe vürtsi

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #144
                    Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                    Müüdud, finally...

                    Mingi sick juut käis kohal, leidis vähemalt 37 viga ja huvitaval kombel küsis aint €300 alla, €200 andsin ja diil.

                    Never ever ei müü enam ühtegi autot, fuck this shit.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #145
                      Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                      Last edited by hotcocacola; 22.05.14, 21:43.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #146
                        Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                        Algselt postitas hotcocacola Vaata postitust
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #147
                          Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                          Kui enda autot müüma hakkan, siis suundun Agent-Codecci poole

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #148
                            Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                            su autole on "kaskopauk" otsaette kirjutatud

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #149
                              Re: Müüa Audi A6 Avant 1998a

                              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                              Lol pastilaa. Ma alles praegu nägin rõdul bumhuntivat pedobeari :D n1

                              Comment

                              Working...