Algselt postitas Codecci
Vaata postitust
Pokker, haridus ja tulevik - kuidas ja miks teha valikuid?
Collapse
X
-
Pokker, haridus ja tulevik - kuidas ja miks teha valikuid?
Mind küll huvitab. Kui absoluutselt kedagi ei huvitaks teiste bad run ja bad beadid , siis seda teemat ju ei olekski seal.Sildid: Ei ole
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
mu lemmikbiidid on need kui mõni eestlane (eriti siit foorumist keegi kes on kõvasti pingutanud, et jõuda sinna kus ta on) läbi suure ebaõnne mingi elu suurima poti kaotab või midagi. näiteks potid kus hott üle tuhande dollari kaotab teevad südame soojaks. või siis kui Codeccil mingi hull miinuspäev tuleb. miks see nii on? ma ei tea. võibla sellepärast, et ise ei viitsi eriti õppida ja pingutada selle nimel et paremaks saada ja siis kui teised suurelt kaotavad, tead vähemalt, et "naabrimehel" ei lähe sinust paremini. ennem olen valmis ise kaotama natukene ja nägema et teised kaotavad rohkem, kui et ise võidan natuke, aga pean samas taluma seda valu ja kadedust, et teised rohkem võidavad.
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
cmon wtf :D.Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitustmu lemmikbiidid on need kui mõni eestlane (eriti siit foorumist keegi kes on kõvasti pingutanud, et jõuda sinna kus ta on) läbi suure ebaõnne mingi elu suurima poti kaotab või midagi. näiteks potid kus hott üle tuhande dollari kaotab teevad südame soojaks. või siis kui Codeccil mingi hull miinuspäev tuleb. miks see nii on? ma ei tea. võibla sellepärast, et ise ei viitsi eriti õppida ja pingutada selle nimel et paremaks saada ja siis kui teised suurelt kaotavad, tead vähemalt, et "naabrimehel" ei lähe sinust paremini. ennem olen valmis ise kaotama natukene ja nägema et teised kaotavad rohkem, kui et ise võidan natuke, aga pean samas taluma seda valu ja kadedust, et teised rohkem võidavad.
Eestlase parim söök on teine eestlane aga mina ntx küll nüüd nii kade ei ole, et sooviks teistele halba.
Kui kellegil läheb hästi, siis mul hakkavad peas jooksma mõtted, et ehk suudaks ka seda mina ja kuidas sinna jõuda ( obv ei jõua ma sinna kunagi :D ).
Kui kellegil halvasti läheb, siis ma mõtlen, et tore, et ma tema nahas pole. Ma arvatavati hüppaks alla kuskilt siukse miinuskuu peale.
:D.
Comment
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
maeitea, ma olen aus lihtsalt. võib-olla sind parem rohkem pingutama kui näed et "naabrimees" edukas on. mul on põhiline nagu, et ta minust edukam ei oleks. ega ma julgustaks neid siinseid paremaid graafikupostitajaid kui ise NL5000 mängiksin ja neist rohkem teeniksin. aga kuni mina olen NL25 ja nemad PLO600 või NL1000 võimisiganes, siis ajab see nii kadedaks, et silme eest lööb mustaks. ma tunnen kohe meeletut viha, kui näen et nad jälle mingi viiekohalise summa kuus on teeninud samal ajal kui mina ligi 100 dollarit miinust saan. KES VEEL JULGEB TUNNISTADA, ET SAMAMOODI TUNNEB?
Comment
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
Eitea.. eks pisike kadedus ikka on, mõtleks mida ise selle raha eest osta saaks igakuiselt.. aga sellist hullu kadedust küll pole, et oh bljaad nad teenivad niipalju ja mina niipalju.. Igaüks on algul ju alustanud mikrost, vahe on lihtsalt selles, et paremad mängijad, kes õpivad ja arendavad ennast nonstop, liiguvad kiiremini üles, ehk siis NL600-1K ja sinusugused vingujad jäävadki eluks ajaks nende graafikuid kadetsema ja teevad miinuskuid :)
Comment
-
Pokker, haridus ja tulevik - kuidas ja miks teha valikuid?
Ei saa mina aru sellest teemast.
Mul küll absoluutselt siukseid tundeid ei ole. Ega inimestele pole taevast need summad kukkunud, inimesed on tööd ja vaeva asjade nimel näinud. Kui tahta, et asjad paremaks läheks siis tuleks pigem tööd teha mitte kuskilt mätta otsast mõttetult kadetseda ja heitida.
Ma ütlen sama inimestele kes nutavad ja halavad, et miks poliitikud ja igasugu kõrged tegeleased nii palju palka saavad jne. Tra kui tahad ka nii palju palka saada tont siis oleks pidanud koolis õppima ja midagi selle heaks ka tegema mitte nutma kodus ! Kliinib ära see suhtumine lihtsalt. Mitte, et ma ise oleks midagi meeletult teinud aga ma vähemalt ei nuta. Enda vitsad peksavad mul ja ma tean seda.Last edited by qbj0hn; 07.02.12, 17:56.
Comment
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
+95 millionit.Algselt postitas qbj0hn Vaata postitustEi saa mina aru sellest teemast.
Mul küll absoluutselt siukseid tundeid ei ole. Ega inimestele pole taevast need summad kukkunud, inimesed on tööd ja vaeva asjade nimel näinud. Kui tahta, et asjad paremaks läheks siis tuleks pigem tööd teha mitte kuskilt mätta otsast mõttetult kadetseda ja heitida.
Ma ütlen sama inimestele kes nutavad ja halavad, et miks poliitikud ja igasugu kõrged tegeleased nii palju palka saavad jne. Tra kui tahad ka nii palju palka saada tont siis oleks pidanud koolis õppima ja midagi selle heaks ka tegema mitte nutma kodus ! Kliinib ära see suhtumine lihtsalt. Mitte, et ma ise oleks midagi meeletult teinud aga ma vähemalt ei nuta. Enda vitsad peksavad mul ja ma tean seda.
Ei kannata ka abosluutselt mingit hala rikaste inimeste üle. Fakt on, et igaüks on ise oma õnne sepp ja kogu rikkus on töö vili, kas kaudselt või otseselt. Halamine ei vii sind mitte kuhugi, vaid teeb lihtsalt teiste ees lolliks. Igalühel on võimalus, võta kätte ja õpi ja teeni. Vastavad eesmärgid tuleb seada lihtsalt. Kui oled rahul, et suudad omale igaks reedeks joogiraha teenida, siis karta on, et kaugemale ei jõuagi.
Mis puutub neisse paarikümne kilostesse graphidesse siin teemas, siis mingit kadedust ma otseselt küll ei tunne, ei mõtle lihtsalt sellistele asjadele. Pigem mõtlen sellele, mida mina valesti teen ja mida muuta, et sama kaugele jõuda. Vastus on ainult 1 tho: õpi rohkem ja süga kotte vähem.Last edited by virukunn; 05.02.12, 15:18.
Comment
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
Võtaks ühe eesmärgi veel mis ofc on väga tähtis, mitte ainult veebruariks vaid ka edaspidiseks.
Ma ei lase pokkeril häirida kooli õpinguid .
Viimasel ajal grindind päris palju, ja nii ongi et viimane veerand koolis on rse läinud, 2 ainet läbi kukkunud kuigi varemates veerandites olen väga häid hindeid saanud samadest ainetest. Kellegil oleks häid nõuandeid, näiteks paneks paikka et iga päev mängin kõige rohkem 1500 kätt või et iga päev mängin max 1 või 2 tundi pokkerit ja mitte ükski minut isegi rohkem. Advice, anyone ?
Comment
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
pead ise prioriteedid paika panema. Mul just nii, et suudaks vaid rohkem pokkerit mängida, aga kooli ja hobide kõrvalt ei taha kuidagi aega üle jääda. Ja kui mingi aeg jääb, siis enamasti olen nii väsinud, et mängimisest midagi välja ei tule. Nii kui koolis vaheaeg, siis kütan pokkerit 3x rohkem kui muidu :)
Comment
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
Parim nõuanne on see, et mängi iga päev ALLES peale seda kui kooliasjad tehtud on. See poh kui sess pärast pikaks läheb ning koolis nats haigutad. Vähemalt on asjad korrasAlgselt postitas juuretis Vaata postitustVõtaks ühe eesmärgi veel mis ofc on väga tähtis, mitte ainult veebruariks vaid ka edaspidiseks.
Ma ei lase pokkeril häirida kooli õpinguid .
Viimasel ajal grindind päris palju, ja nii ongi et viimane veerand koolis on rse läinud, 2 ainet läbi kukkunud kuigi varemates veerandites olen väga häid hindeid saanud samadest ainetest. Kellegil oleks häid nõuandeid, näiteks paneks paikka et iga päev mängin kõige rohkem 1500 kätt või et iga päev mängin max 1 või 2 tundi pokkerit ja mitte ükski minut isegi rohkem. Advice, anyone ?
Comment
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
Quit school, grind poker , make millions :DAlgselt postitas juuretis Vaata postitustVõtaks ühe eesmärgi veel mis ofc on väga tähtis, mitte ainult veebruariks vaid ka edaspidiseks.
Ma ei lase pokkeril häirida kooli õpinguid .
Viimasel ajal grindind päris palju, ja nii ongi et viimane veerand koolis on rse läinud, 2 ainet läbi kukkunud kuigi varemates veerandites olen väga häid hindeid saanud samadest ainetest. Kellegil oleks häid nõuandeid, näiteks paneks paikka et iga päev mängin kõige rohkem 1500 kätt või et iga päev mängin max 1 või 2 tundi pokkerit ja mitte ükski minut isegi rohkem. Advice, anyone ?
30sena võib ka koolis käia, nagunii enamus 20 aastaseid ei tea veel, mida nad oma elus üldse teha tahaxid, võetakse mingi aine, mida hästi reklaamitakse ja ollakse elu lõpuni õnnetuna oma kogemusteta nooruseeas valitud tuleviku tõttu.
Comment
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
Ignoreeri seda nõuannet ja ka kõik teised kellel kool käsil.Algselt postitas RudiTurbo Vaata postitustQuit school, grind poker , make millions :D
30sena võib ka koolis käia, nagunii enamus 20 aastaseid ei tea veel, mida nad oma elus üldse teha tahaxid, võetakse mingi aine, mida hästi reklaamitakse ja ollakse elu lõpuni õnnetuna oma kogemusteta nooruseeas valitud tuleviku tõttu.
Comment
-
Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~
confirmin, kahetsen juba 2 aastat hiljem valesid valikuid :DAlgselt postitas RudiTurbo Vaata postitustQuit school, grind poker , make millions :D
30sena võib ka koolis käia, nagunii enamus 20 aastaseid ei tea veel, mida nad oma elus üldse teha tahaxid, võetakse mingi aine, mida hästi reklaamitakse ja ollakse elu lõpuni õnnetuna oma kogemusteta nooruseeas valitud tuleviku tõttu.
Comment
Comment