Re: Pokker, haridus ja tulevik - kuidas ja miks teha valikuid?
See tegelikult oleneb mida teha tahad ja mis ala opid. Mina naiteks opin majandust ja siin on sul paljusid erialasid valida College of Business'is. Ma valisin Finance mitte selleparast et ma kindlalt sellel alal tahan tegutseda, vaid rohkem selle parast et see on raskem kui keskmine ja eristab mind natuke. Ja kui ma lopetan, siis olen kindel et 90% mida tegema hakkan opin ma seda tehes ja mitte kasutades koolis opitut. Ja arvan ka et tulevane tooandja ei eelda et ma oma bakalaurusega tulen ja tean mis teen vaid pigem et ma selle bakalauruse teenisin naitab talle et oskan oppida ja olen nous eesmarkide nimel vaeva nagema. Ja vahemalt minu alal ma arvan et sidemete loomine ylikoolis ja yldse ylikooli ajal on tunduvalt tahtsam kui tapselt mis eriala ma valin. Olen nainud paljusid kes tulevad ja veedavad terve oma ylikooli ninad opikus ja ma arvan et sellega nad jatavad vaga paljud voimalused mis ylikool annab kasutamata.
See tegelikult oleneb mida teha tahad ja mis ala opid. Mina naiteks opin majandust ja siin on sul paljusid erialasid valida College of Business'is. Ma valisin Finance mitte selleparast et ma kindlalt sellel alal tahan tegutseda, vaid rohkem selle parast et see on raskem kui keskmine ja eristab mind natuke. Ja kui ma lopetan, siis olen kindel et 90% mida tegema hakkan opin ma seda tehes ja mitte kasutades koolis opitut. Ja arvan ka et tulevane tooandja ei eelda et ma oma bakalaurusega tulen ja tean mis teen vaid pigem et ma selle bakalauruse teenisin naitab talle et oskan oppida ja olen nous eesmarkide nimel vaeva nagema. Ja vahemalt minu alal ma arvan et sidemete loomine ylikoolis ja yldse ylikooli ajal on tunduvalt tahtsam kui tapselt mis eriala ma valin. Olen nainud paljusid kes tulevad ja veedavad terve oma ylikooli ninad opikus ja ma arvan et sellega nad jatavad vaga paljud voimalused mis ylikool annab kasutamata.
Comment