~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • jasssass
    Vana Tegija
    • Sep 2010
    • 1200

    #91
    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

    enamus 7 taalased hyper turbo SNG-d 9-max, mõned mtt-d on ka vist sisse jäänud graafi

    Comment

    • conex
      Julm Donk
      • Apr 2009
      • 27

      #92
      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~


      --------------------
      JAANUAR 2012
      --------------------
      NL10-50 FR: +360$
      Rakeback: +63$
      --------------------
      KOKKU: +423$

      Alguses fail shot, siis uuesti NL10 grind ja lõpus uuesti shot kõrgemates limiitides.
      Järgmine kuu rohkem mängida NL20/30`s.

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #93
        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

        vist kogu krempliga kokku 1k$
        veebruar mitte gamblida valedes mängudes/limiitides kasumit maha
        juua maha kuu lõpus 10% rollist mitte 70%

        Comment

        • Tyler Durden
          FPP Pro
          • Apr 2010
          • 270

          #94
          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

          Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
          NL2??
          Faili nimi selline, tulemuste järgi peaks NL5 vähemalt olema.
          Väga ilus muidu.
          Tegin jah terve kuu nl2, jõulude ajal läksin jube tilti, peale seda võtsin raha välja, näpuotsaga jätsin peale ja lubasin omale, et jaanuaris midagi muud ei näpi. Tehtud:)

          Comment

          • emmimees
            Klubi Liige
            • Aug 2010
            • 2719

            #95
            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

            vana pask
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Cash: +116
            Turnad: -90
            RB+boonus: +189
            -------------
            KOKKU: +215$

            Comment

            • harryahven
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1964

              #96
              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • isutuba
                Grinder
                • Sep 2009
                • 633

                #97
                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                graphi pole aga profit kuskil 600€ koos boonuse ja rb-ga.
                veebruari eesmärk: profit 1500€

                Comment

                • kjmrc
                  Pokkerihai
                  • Aug 2009
                  • 4541

                  #98
                  Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                  Mida mängid?

                  Comment

                  • juuretis
                    FPP Pro
                    • Jan 2011
                    • 269

                    #99
                    Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                    Tulemustest ei hakka rääkima aga võtaks ka eesmärgid siis veebruariks.

                    NL5-s vähemalt 50 doltsi plussi ja mängides aind pokkerile keskenduda, siiani suht alati surfan samal ajal facebookis youtubes ja kus iganes kui 9 lauda lahti

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #100
                      Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                      Algselt postitas juuretis Vaata postitust
                      Tulemustest ei hakka rääkima aga võtaks ka eesmärgid siis veebruariks.

                      NL5-s vähemalt 50 doltsi plussi ja mängides aind pokkerile keskenduda, siiani suht alati surfan samal ajal facebookis youtubes ja kus iganes kui 9 lauda lahti
                      Problem solved... Palun ära surfa facebookis, youtubes ja msnis jne, see on TÄIELIK häving mängule.. ise tegin koguaeg nii ja see toodab ainult miinust, ühesõnaga täis kräpp.. Kui soovid normaalselt printida siis lõpeta see tegevus ja keskendu ainult laudadele/mängule :)

                      Comment

                      • MTTSNG
                        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                        • Sep 2011
                        • 621

                        #101
                        Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                        Kui ise grindin, siis Facebook ofc kinni. MSN panin varem offline, nüüd login täitsa välja, sest inimesed teavad, et ma olen tegelikult sees ja kirjutavad mulle ja isegi kui ma ei vasta, loed insta teksti läbi ja see segab.Telefoni lülitan grindimise alguses välja. Uksekella panen hääletu peale.
                        Ainsana hoian igaksjuhuks seda lehte lahti: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...quot-thread***

                        Comment

                        • albinar
                          Õpihimuline Mängur
                          • Nov 2010
                          • 346

                          #102
                          Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                          Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                          Kui ise grindin, siis Facebook ofc kinni. MSN panin varem offline, nüüd login täitsa välja, sest inimesed teavad, et ma olen tegelikult sees ja kirjutavad mulle ja isegi kui ma ei vasta, loed insta teksti läbi ja see segab.Telefoni lülitan grindimise alguses välja. Uksekella panen hääletu peale.
                          Ainsana hoian igaksjuhuks seda lehte lahti: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...quot-thread***
                          Solid värk!

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #103
                            Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                            vabsee motiveeritud mõni. :D

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #104
                              Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                              Algselt postitas MTTSNG Vaata postitust
                              Kui ise grindin, siis Facebook ofc kinni. MSN panin varem offline, nüüd login täitsa välja, sest inimesed teavad, et ma olen tegelikult sees ja kirjutavad mulle ja isegi kui ma ei vasta, loed insta teksti läbi ja see segab.Telefoni lülitan grindimise alguses välja. Uksekella panen hääletu peale.
                              Ainsana hoian igaksjuhuks seda lehte lahti: http://foorum.pokkeriprod.com/showth...quot-thread***
                              Hakkas juba lubama, aga viimane lause rikkus kõik ära. Kui tahad välja elada salvesta telefoniga voice clip/kirjuta notepadi, absoluutselt mitte kedagi ei huvita su bad run ja biidid.

                              Ise eksin ka selle vastu aeg-ajalt, aga never ei mõtle selge peaga, et kellelegi oma biitidest hädaldamine on mõistlik tegevus :)

                              Comment

                              • MTTSNG
                                Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                                • Sep 2011
                                • 621

                                #105
                                Re: ~~ Jaanuarikuu tulemused - Veebruari eesmärgid ~~

                                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                                Hakkas juba lubama, aga viimane lause rikkus kõik ära. Kui tahad välja elada salvesta telefoniga voice clip/kirjuta notepadi, absoluutselt mitte kedagi ei huvita su bad run ja biidid.

                                Ise eksin ka selle vastu aeg-ajalt, aga never ei mõtle selge peaga, et kellelegi oma biitidest hädaldamine on mõistlik tegevus :)

                                See viimane lause oli naljaga öeldud, aga nagu näha kukkus sitasti välja, sest keegi ei saanud aru. :D
                                Tõestus sellele, et ma nüüd tühja ei vabanda, vaid nii ongi, on see, et mul seal teemas 2-4 posti ehk.

                                Comment

                                Working...