Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Loksutaja
    Õpihimuline Mängur
    • Jun 2010
    • 448

    #466
    Re: Official Dumb Questions Thread

    Mul oli ka kiiresti-kiiresti idkaarti/passi vaja. Alguses tegin idkaardi, ootasin nädala ja ei midagi. Siis läks juba väga kiireks ja mõtlesin, et teen passi ka igaksjuhuks... igatahes hommikul kell 9 käisin tegemas ja samal õhtul kell 18:00~ tuli mailile teade, et pass on valmis. (tava mitte kiir)

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #467
      Re: Official Dumb Questions Thread

      mul naine sai 3 päevaga id-kaardi + passi kätte (tava)
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • timz0333
        Pokkeritark
        • Mar 2009
        • 6322

        #468
        Re: Official Dumb Questions Thread

        Ei tea palju A.le Coq premium korkide all erinevaid küsimusi kokku võiks olla:D? Saaks mälumängu kompunnida.

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #469
          Re: Official Dumb Questions Thread

          ega neid seal vist vägapalju pole,(pakun puusalt mingi 200) ise joon ka enamasti a.le.coq premiumit ja korduvaid küsimusi olen päris palju näinud ikka:D

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #470
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Kogust suurendada saab ilma küsimusteta ka mälumängu mängida.

            Comment

            • romario
              FPP Pro
              • Dec 2010
              • 230

              #471
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Starsi OPEM HU turniiri sateliit, hetkeseisuga saavad pileti 5 mängijat. Kuidas see viies välja selgitatakse, kes viimasena oma mängu kaotab?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #472
                Re: Official Dumb Questions Thread

                Algselt postitas Cash87 Vaata postitust
                Kas Paf Diamond tuba enam ei eksisteeri? Kodulehel pakub ainult Paf Spade allatõmbamiseks.
                Eksisteerib aga ma ei oska öelda, miks ta ainult inglise keelses versioonis on olemas. S.t. pead valima ülevalt keeleks inglise keel ja siis menüüst Poker ning Diamond Poker on täitsa alla laaditav.

                Comment

                • juuretis
                  FPP Pro
                  • Jan 2011
                  • 269

                  #473
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Vahest mõnel fishisel laual mingi 10 inimest Waiting listis, kas tõesti mõni kes on viimasel kohal loodab lauda sisse saada ? :D

                  Comment

                  • Fuzzy
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2010
                    • 452

                    #474
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    Küsimus pokkeri reeglite kohta :D

                    Olen flopil koos shortstacki ja normal stackiga, endal normal stack. Cbetin 8 bb, shortie tõstab all in - 16 bb, normal stack callib, ja siis on minu kord, eks. Jubedalt tahaks üle tõsta, aga raise nuppu pole, ainult call 8 bb. Käsi siis Microgamingus, hakkasin mõtlema, et kas on mingi nende tarkvara eripära või ongi selline reegel pokkeris, et antud situatsioonis enam tõsta ei saa?

                    Comment

                    • q_q
                      dibs esimesele naisele, kes siia satub
                      • Jan 2011
                      • 6303

                      #475
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                      Küsimus pokkeri reeglite kohta :D

                      Olen flopil koos shortstacki ja normal stackiga, endal normal stack. Cbetin 8 bb, shortie tõstab all in - 16 bb, normal stack callib, ja siis on minu kord, eks. Jubedalt tahaks üle tõsta, aga raise nuppu pole, ainult call 8 bb. Käsi siis Microgamingus, hakkasin mõtlema, et kas on mingi nende tarkvara eripära või ongi selline reegel pokkeris, et antud situatsioonis enam tõsta ei saa?
                      kui raise on v2iksem kui minraise siis sul call nupp aint

                      beti 7bb next time

                      Comment

                      • Fuzzy
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2010
                        • 452

                        #476
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        Hmm, huvitav reegel. Ei tea kas sel mingi mõistlik põhjendus ka on...

                        Comment

                        • Spewmonkey
                          Seina Augustaja
                          • Oct 2008
                          • 2293

                          #477
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
                          Hmm, huvitav reegel. Ei tea kas sel mingi mõistlik põhjendus ka on...
                          Kui sa 15bb betiksid ja 16bb allin läheb, siis kolmanda mängija jaoks oleks üsna ebaaus olukord kui sa veel raiseda saad.

                          Comment

                          • romario
                            FPP Pro
                            • Dec 2010
                            • 230

                            #478
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Run it twice, kelle jaoks on ta kasulik? kas regular mängija peaks kasutama seda?

                            omahas enamus potid, mis flopil sisse lähevad a.la top 2 vs draw lähevad üldjoontes suht alati pooleks. seega võidab aint stars.

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #479
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Algselt postitas romario Vaata postitust
                              Run it twice, kelle jaoks on ta kasulik? kas regular mängija peaks kasutama seda?

                              omahas enamus potid, mis flopil sisse lähevad a.la top 2 vs draw lähevad üldjoontes suht alati pooleks. seega võidab aint stars.
                              ekstra rake ju ei võeta. maksad sama palju rake Starsile nagu ühe poti pealt maksaks. regularid peaksid kasutama, et variatsiooni vähendada.

                              Comment

                              • Codecci
                                Luuramas Naisteturniire
                                • Nov 2008
                                • 7574

                                #480
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
                                ekstra rake ju ei võeta. maksad sama palju rake Starsile nagu ühe poti pealt maksaks. regularid peaksid kasutama, et variatsiooni vähendada.
                                hea mindsetiga regularid ei peaks just, see annab teiste regide ees eelise

                                Comment

                                Working...