Re: Official Dumb Questions Thread
Imo pole, ise ostsin suht suva järgi ja on väga ilusti vastu pidanud. Ajan kaa samamoodi, 1-2x kuus juuksed "nulli" ja vsjoo. Firma valiks muidugi kvaliteetse. Aga minu arvates pole mõtet mingit hingehinda maksta.
Algselt postitas nikitheone
Vaata postitust
Comment