Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • 5gww
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 333

    #421
    Re: Official Dumb Questions Thread

    Tänud sir.

    Comment

    • Timpz
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2029

      #422
      Re: Official Dumb Questions Thread

      miks starsis uusi laudu teha ei saa?

      Comment

      • saugakarel
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 288

        #423
        Re: Official Dumb Questions Thread

        Algselt postitas Timpz Vaata postitust
        miks starsis uusi laudu teha ei saa?
        millest sa räägid`?

        Comment

        • kaardimaja
          FPP Pro
          • May 2010
          • 281

          #424
          Re: Official Dumb Questions Thread

          Tervist,

          Mul tekkis paar küsimust seoses kasiinodega. Nimel saan varsti 21 ja plaan on huvi pärast esimest korda kasiinos ka käia.
          Olen aga kuulnud igasuguseid "horror" jutte sellekohta, mis juhtub, kui kasiinos käid :D Huvi pärast küsiks lihtsalt, et kas mõnel neist on tõepõhi ka all

          1. Kasiinos kaardiga makstes ei saa enam kunagi pangast võlgu võtta, kuna sind peetakse hasartmängusõltlaseks.
          2. Kasiinosse sisse minnes pead panema kirja oma nime, ning pärast seda ei taha sind keegi enam tööle võtta, kuna taaskord peetakse sind hasartmängusõltlaseks.

          Tean, et need on ilmselt lollid asjad, aga kuna olen ise ka kasiino suhtes täitsa loll, siis oleks tänulik vastuste eest :)

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #425
            Re: Official Dumb Questions Thread

            1. Seni kuni on kulud kontrolli all ei ole hullu midagi. Samahästi võiks iga pubis kaardiga maksjat pidada joodikuks. Aga kui ikka pabistad, siis tee moneybookersi kaart ja maksa kasiinos sellega, siis ei saa pangad midagi kobiseda.
            2. Dokumendi pead esitama ja kirja pannakse ka, aga ükski tööandja ei saa ju sellele teabele ligi.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #426
              Re: Official Dumb Questions Thread

              kasuta sulli

              Comment

              • jasssass
                Vana Tegija
                • Sep 2010
                • 1200

                #427
                Re: Official Dumb Questions Thread

                Kaardiga maksta võid vabalt, midagi ei juhtu, saad kodulaenu vms ilusti, küll aga ei tasu kaardilt raha välja võtta kasinnis. sellega võib probleeme tekkida.

                Comment

                • harryahven
                  Pokkerihai
                  • Dec 2009
                  • 1964

                  #428
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  kasuta sulli
                  +1, revalis näiteks automaat hotelli fuajees ja paljud kasiinid kuskil kaubanduskeskuste küljes, niiet automaat lähedal

                  Comment

                  • kaardimaja
                    FPP Pro
                    • May 2010
                    • 281

                    #429
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    Et siis üldiselt võib öelda, et kaardiga kasiinos mässamine on ikka natuke ohtlik?

                    Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                    2. Dokumendi pead esitama ja kirja pannakse ka, aga ükski tööandja ei saa ju sellele teabele ligi.
                    Kui kindel sa selles oled, et ükski tööandja sellest teada ei saa? Üldiselt mulle see nime kirjapanek kohe üldse ei meeldi :/ Vb veits põhimõtteline teema.

                    Kas need reeglid on samad muidu igas kasiinos? Plaan oleks, kui üldse, minna Tartu Olympicusse.

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #430
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      nime pead igalpool kirja panema.
                      isegi, kui ei lähe sinna mängima, näiteks suitsu ostma või mida iganes, igal sisenemisel pead nime kirja panema.

                      Comment

                      • Fabulous
                        Pokkerihai
                        • Jan 2010
                        • 2674

                        #431
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        Avaliku sektori töökohtadel on tehakse üpris korralik taustauuring ja riigil on sellele infole ligi pääs kas su nimi on kirjas või mitte (tavakodanikul näiteks pole) aga tõesti ainuüksi on kasiino "klient" olemine (ei tehta edasist uuringut selle kohta palju raha on võidetud/auku pandud) piisavaks põhjenduseks mitte tööle võtmisel?

                        Comment

                        • InstantFold
                          Räme Fish
                          • Aug 2012
                          • 19

                          #432
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Kuidas mängida limp-calling stationite vastu madala limiidiga live turniiril? Juba mõnda aega olen proovinud sellistest jagu saada, aga nende tegutsemine on vastu igasugust loogikat ja see on üsna häiriv. Peaks ju olema kõige lihtsam vastane üldse võimis? Kõige rohkem häirib mind see, et sellistel on veel õnne kah kuhjaga. Võiks tuua lõputult bad beat näiteid ent neid on ilmselt küllalt juba räägitud.

                          Loodan, et see on õige teema selle küsimiseks (olen alles uus ilmselgelt) aga kuna see on piisavalt Dumb Question siis vast sobib

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #433
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Algselt postitas InstantFold Vaata postitust
                            Kuidas mängida limp-calling stationite vastu madala limiidiga live turniiril? Juba mõnda aega olen proovinud sellistest jagu saada, aga nende tegutsemine on vastu igasugust loogikat ja see on üsna häiriv. Peaks ju olema kõige lihtsam vastane üldse võimis? Kõige rohkem häirib mind see, et sellistel on veel õnne kah kuhjaga. Võiks tuua lõputult bad beat näiteid ent neid on ilmselt küllalt juba räägitud.

                            Loodan, et see on õige teema selle küsimiseks (olen alles uus ilmselgelt) aga kuna see on piisavalt Dumb Question siis vast sobib
                            Vastasid ise oma küsimusele. Bad Beat == suur favoriit käsi kaotab nõrgemale käele ebasoodsa järgnevate kaartide vältel ehk tehakse räme suckout ehk räme viga.

                            Sul lühiajalilne selective memory :)

                            Comment

                            • InstantFold
                              Räme Fish
                              • Aug 2012
                              • 19

                              #434
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              Vastasid ise oma küsimusele. Bad Beat == suur favoriit käsi kaotab nõrgemale käele ebasoodsa järgnevate kaartide vältel ehk tehakse räme suckout ehk räme viga.

                              Sul lühiajalilne selective memory :)
                              Aga kuidas oleks õige käituda - kas peaks ka ise limpima hakkama ja ootama oma riverilt väljaimetud masti või kitsendama oma hand range või .. ?
                              Tihti juhtub nii, et preflop väga hea käega buttonilt tõstet tehes (nt. BB 100, 3limpi, raisen AA-ga 600) callitakse see any2-ga maha ja crackitakse mu ässad riveriks (kuna callitakse ükskõik millega lõpuni) ning turniiril suurt enam teha ei jäägi kui nuppe lükkama hakata.
                              Last edited by InstantFold; 21.08.12, 23:55.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #435
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                Algselt postitas InstantFold Vaata postitust
                                Aga kuidas oleks õige käituda - kas peaks ka ise limpima hakkama ja ootama oma riverilt väljaimetud masti või kitsendama oma hand range või .. ?
                                Tihti juhtub nii, et preflop väga hea käega buttonilt tõstet tehes (nt. BB 100, 3limpi, raisen AA-ga 600) callitakse see any2-ga maha ja crackitakse mu ässad riveriks (kuna callitakse ükskõik millega lõpuni) ning turniiril suurt enam teha ei jäägi kui nuppe lükkama hakata.
                                Callingstationid valuebeti surnuks ja ära unusta thin valuebeti.

                                Comment

                                Working...