Re: Official Dumb Questions Thread
Mul oli ka kiiresti-kiiresti idkaarti/passi vaja. Alguses tegin idkaardi, ootasin nädala ja ei midagi. Siis läks juba väga kiireks ja mõtlesin, et teen passi ka igaksjuhuks... igatahes hommikul kell 9 käisin tegemas ja samal õhtul kell 18:00~ tuli mailile teade, et pass on valmis. (tava mitte kiir)
Mul oli ka kiiresti-kiiresti idkaarti/passi vaja. Alguses tegin idkaardi, ootasin nädala ja ei midagi. Siis läks juba väga kiireks ja mõtlesin, et teen passi ka igaksjuhuks... igatahes hommikul kell 9 käisin tegemas ja samal õhtul kell 18:00~ tuli mailile teade, et pass on valmis. (tava mitte kiir)
Comment