Re: Official Dumb Questions Thread
kui kõik ära callitakse siis beti suuremalt ja ainult made hande, see on sinule väga hea ju, kõik head käed makstakse ilusti kinni, kui kokku tõmmatakse pole hullu. bluffida obv pole mõtet selliseid, rea tõmbeid värke ka väga agressiivselt mängida pole mõtet.
kui laud on agresiivne tõmba sina koomale, kui lauas on nitid ole sina agressiivne.
kui kõik ära callitakse siis beti suuremalt ja ainult made hande, see on sinule väga hea ju, kõik head käed makstakse ilusti kinni, kui kokku tõmmatakse pole hullu. bluffida obv pole mõtet selliseid, rea tõmbeid värke ka väga agressiivselt mängida pole mõtet.
kui laud on agresiivne tõmba sina koomale, kui lauas on nitid ole sina agressiivne.
Comment