Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Poke
    Grinder
    • Mar 2010
    • 995

    #436
    Re: Official Dumb Questions Thread

    kui kõik ära callitakse siis beti suuremalt ja ainult made hande, see on sinule väga hea ju, kõik head käed makstakse ilusti kinni, kui kokku tõmmatakse pole hullu. bluffida obv pole mõtet selliseid, rea tõmbeid värke ka väga agressiivselt mängida pole mõtet.
    kui laud on agresiivne tõmba sina koomale, kui lauas on nitid ole sina agressiivne.

    Comment

    • ristijeesus
      Klubi Liige
      • Oct 2009
      • 2533

      #437
      Re: Official Dumb Questions Thread

      Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
      Avaliku sektori töökohtadel on tehakse üpris korralik taustauuring ja riigil on sellele infole ligi pääs kas su nimi on kirjas või mitte
      (11) Andmetega võib tutvuda, neist väljavõtteid saada või nende kohta õnnemängu korraldajaga kokkulepitud andmeturvameetmetel ning arvutivõrgul põhineva andmevahetussüsteemi abil päringuid teha üksnes:
      1) järelevalveasutus riikliku järelevalve teostamisel;
      2) kohus kohtumenetluses;
      3) kriminaalasjas eeluurimist teostav asutus;
      4) Maksu- ja Tolliamet seoses maksuasja menetlemisega;
      5) rahapesu andmebüroo;
      6) julgeolekuasutus julgeolekuasutuste seaduses sätestatud ülesannete täitmiseks;

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #438
        Re: Official Dumb Questions Thread

        HUSNGde ITM peaks olema 50%+?

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #439
          Re: Official Dumb Questions Thread

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          HUSNGde ITM peaks olema 50%+?
          Kui martingale´id, siis ei pea.

          Comment

          • Jeebus
            määäääää
            • Jun 2012
            • 1409

            #440
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            HUSNGde ITM peaks olema 50%+?
            üle 1/[1+(1stplace/buyin)]

            Comment

            • InstantFold
              Räme Fish
              • Aug 2012
              • 19

              #441
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Algselt postitas Poke Vaata postitust
              kui kõik ära callitakse siis beti suuremalt ja ainult made hande, see on sinule väga hea ju, kõik head käed makstakse ilusti kinni, kui kokku tõmmatakse pole hullu. bluffida obv pole mõtet selliseid, rea tõmbeid värke ka väga agressiivselt mängida pole mõtet.
              kui laud on agresiivne tõmba sina koomale, kui lauas on nitid ole sina agressiivne.
              Aga kuidas tegutseda preflop?

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #442
                Re: Official Dumb Questions Thread

                Algselt postitas InstantFold Vaata postitust
                Aga kuidas tegutseda preflop?
                suited connectorite ja väikeste paaridega limbid järgi ja flopist nutsi hittides hakkad pot-pot -pot laduma.

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #443
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Algselt postitas InstantFold Vaata postitust
                  Aga kuidas tegutseda preflop?
                  preflop ka ei ole ju mõtet halba kaarti mängida, selliste vastu suht ABC mäng,aga valuebeti suuremalt.
                  ma 100% kindel, et Ranka tabel ja see topic on sulle ka live mängudel palju kasuks, loe läbi pane kõrvataha, midagi arusaamatuks jääb siis sealt topicust saad küsida
                  http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ring-rahalauas

                  Comment

                  • InstantFold
                    Räme Fish
                    • Aug 2012
                    • 19

                    #444
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                    suited connectorite ja väikeste paaridega limbid järgi ja flopist nutsi hittides hakkad pot-pot -pot laduma.
                    Algselt postitas Poke Vaata postitust
                    preflop ka ei ole ju mõtet halba kaarti mängida, selliste vastu suht ABC mäng,aga valuebeti suuremalt.
                    ma 100% kindel, et Ranka tabel ja see topic on sulle ka live mängudel palju kasuks, loe läbi pane kõrvataha, midagi arusaamatuks jääb siis sealt topicust saad küsida
                    http://foorum.pokkeriprod.com/showth...ring-rahalauas
                    Tänud :)

                    Comment

                    • Karlo
                      Räme Fish
                      • Sep 2012
                      • 17

                      #445
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      Tere!

                      Olen siin foorumis täitsa uus kasutaja, pokkeri mängimisega olen tegelenud hobikorras ca aasta.
                      Nüüd oleks soov asja pisut tõsisemalt võtta ning küsikski asjalikke soovitusi mis programmid oleks nö. must-have
                      et oma mängu analüüsida ning paremaks muuta.

                      Comment

                      • Dnbftw
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1808

                        #446
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        Algselt postitas Karlo Vaata postitust
                        Tere!

                        Olen siin foorumis täitsa uus kasutaja, pokkeri mängimisega olen tegelenud hobikorras ca aasta.
                        Nüüd oleks soov asja pisut tõsisemalt võtta ning küsikski asjalikke soovitusi mis programmid oleks nö. must-have
                        et oma mängu analüüsida ning paremaks muuta.
                        Oleneb suuresti sellest, millist mänguformaati harrastad. Cashi jaoks Holdem Manager või Pokertracker3/Pokertracker4, Sit&Go turniiride jaoks äkki SNGWizard. Veel üks hea lisaprogramm oleks Pokerstove, kus saab hand rangesi jms arvutada.

                        Comment

                        • juuretis
                          FPP Pro
                          • Jan 2011
                          • 269

                          #447
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Siuke küsimus siis et, olen tähele pannud et teatud regid alati 3betivad mind kui ma avan BTN või CO-lt ja nemad istuvad minust ees siis kas BB,SB või BTN. Arvan et näevad et mul kõrge foldto3bet ja üsnagi loose BTN ja CO. Ja nendel minu vastu 3bet mingi 10-20 ja sample mingi 1k kätt. Kas tuleks 4betida selliseid kui jah siis kui suurelt ?

                          Comment

                          • Mrt1989
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 999

                            #448
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Flati nende 3 bette oma valu rangega alustuseks (JJ+ , AQ+ ), 4 beti väikseid Ax , Kx nt .

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #449
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Kui 4betid crapiga siis ära value-käsi küll 4bettimata jäta, keerad oma 4betrange perse muidu.

                              Comment

                              • juuretis
                                FPP Pro
                                • Jan 2011
                                • 269

                                #450
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                Kui teid mõlemaid nüüd kuulata siis 4betin põhimõtteliselt crapi ja value kätega ?
                                Aga kuidas 4bet suurusega oleks sellistes olukordades ?

                                Comment

                                Working...