Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • redddman10
    Grinder
    • Aug 2010
    • 703

    #376
    Re: Official Dumb Questions Thread

    Algselt postitas SANGPOMM Vaata postitust
    madisel ka ju 100k plus erinevate saitide peal
    This.Pluss kuulsam ka veel nüüd:)

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #377
      Re: Official Dumb Questions Thread

      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
      enamvähem. olen kuskil imre algusaegade pilte näinud mingi vana arvutiga ja stars lahti aga krt onlines imre ei tohiks crushida. kokkuvõttes 50-60 variant. krt kui mõtlema hakata siis jube raske on top5 kui sellist koostada, sest eks lives ole ka vanemaid vendasi kes on ikka väga suurte rahade peale ballise private lounges mänginud. interneti tulemust järgi oleks tunduvalt lihtsam listi koostada
      Aasta oli siis 2005 ehk http://www.ohtuleht.ee/179357

      Janar ise pani hiljem lausa ühe turkaga miljoneid kroone tasku aga teab keegi, milline on hetkeseis?

      Comment

      • udikaz
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 1946

        #378
        Re: Official Dumb Questions Thread

        tegeleb muude äridega, pokker on tagaplaanil - lihtsalt lõbuna

        Comment

        • Poke
          Grinder
          • Mar 2010
          • 995

          #379
          Re: Official Dumb Questions Thread

          kui võitsin starsis fpp-de eest sunday stormile pileti, kas ma saan siis 11$, kui ma unregister panen?

          Comment

          • Mr_Kenny
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1357

            #380
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Tournament dollareid jah.

            Comment

            • Poke
              Grinder
              • Mar 2010
              • 995

              #381
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
              Tournament dollareid jah.
              tänud kiire vastuse eest!

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #382
                Re: Official Dumb Questions Thread

                trrrrrrrr. kuidas ma saan enda dns-i ära muuta(õigesti), et ma saaks ka ligi keelatud tubadele.
                igat pidi olen proovinud aga MIDAGI peab ikka valesti olema.... jutt on win7- st
                Kui keegi viitsib siia mõned pildid lisada, et ma saaks näpuga järgi ajada.. LOL :D

                Comment

                • Poke
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 995

                  #383
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                  trrrrrrrr. kuidas ma saan enda dns-i ära muuta(õigesti), et ma saaks ka ligi keelatud tubadele.
                  igat pidi olen proovinud aga MIDAGI peab ikka valesti olema.... jutt on win7- st
                  Kui keegi viitsib siia mõned pildid lisada, et ma saaks näpuga järgi ajada.. LOL :D

                  Comment

                  • widescreen
                    Grinder
                    • Dec 2010
                    • 579

                    #384
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    täpselt seda sama asja olengi pidevalt teinud ja ei saa aru miks see ei toimi :/

                    Comment

                    • Poke
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 995

                      #385
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      Algselt postitas widescreen Vaata postitust
                      täpselt seda sama asja olengi pidevalt teinud ja ei saa aru miks see ei toimi :/
                      tee ruuterile ja arvutile restart vm, ma seda niipaljude arvutite peal teinud, pole kunagi probleeme olnud

                      Comment

                      • raidov
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2009
                        • 436

                        #386
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        IE's on linnuke lan settingsite all, detect settings automatically mis vahest ka mingi imega mõjutab seda asja.. võta see ka ära

                        Comment

                        • widescreen
                          Grinder
                          • Dec 2010
                          • 579

                          #387
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          restardid tehtud, linnukest polnud ja ikka on midagi valesti kuskil.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #388
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            vaata seda videot, 12sek, seal on kaks linnukest "internet protocol version 6" ja 4, täpselt ei mäleta, aga vist sai ühelt neilt linnuke ära võetud ja hakkas tööle.

                            Comment

                            • Cashmer
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2011
                              • 438

                              #389
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Kas acceptite vastast, kui saate aru, et tõsi fish, aga tüüp jookseb pre ja post flop ulme hästi. Ehk siis EV kukub kolinal. Või on fishi mitte acceptimine -EV, kui kaotused ja top range otsa jooksmine mind setti ei mõjuta?

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #390
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                Ei quiti.
                                Kui just tänu sellele mitmed bid pole auku pannud ja tiltis. Kui väga suur fish siis isegi mainitud staadiumis vahel sinu mäng isegi tiltis peaga parem villase omast.
                                Aga kui lihtsalt tüüp jookseb nagu jumal ja sa teed ikka A game siis küll lamp quitida.
                                Last edited by qbj0hn; 27.06.12, 09:39.

                                Comment

                                Working...