Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #391
    Re: Official Dumb Questions Thread

    Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
    Kas acceptite vastast, kui saate aru, et tõsi fish, aga tüüp jookseb pre ja post flop ulme hästi. Ehk siis EV kukub kolinal. Või on fishi mitte acceptimine -EV, kui kaotused ja top range otsa jooksmine mind setti ei mõjuta?
    Sellist asja nagu "keegi jookseb hästi" olevikus ei eksisteeri. Saab ainult öelda "keegi jooksis hästi".

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #392
      Re: Official Dumb Questions Thread

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      Sellist asja nagu "keegi jookseb hästi" olevikus ei eksisteeri. Saab ainult öelda "keegi jooksis hästi".
      true, aga kui tunned et mindset hakkab endal õhku lendama ning tunne on et iga k2si võib pre Ai shipid tulema hakata siis ma quitsin any time :D

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #393
        Re: Official Dumb Questions Thread

        Tegelikult tuleks ikkagi mängida ja siis hiljem analüüsida oma tilti (pole selge arusaamine variatsioonist?), et järgmine kord sellist +EV võimalust uuesti ei quittiks.

        Comment

        • Cashmer
          Õpihimuline Mängur
          • Jan 2011
          • 438

          #394
          Re: Official Dumb Questions Thread

          sellist tunnet, et iga käsi pre shippida võiks pole kunagi tundnud. ei tahaks ka tunda. kui mäng ei lähe teen pausi, mis reeglina kestab järgmise päevani, sest beebi kõrvalt saab päevas max paari tundi üldse pelada.

          vahest lähen chatti õiendama (mis iseenest ka tiltimine), aga seda harva. siin foorumis lähen ma rohkem tilti kui pokkerilaua taga.

          Comment

          • peete82
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1310

            #395
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
            siin foorumis lähen ma rohkem tilti kui pokkerilaua taga.
            Miks, kas kohalikud küünikud ei saa aru kui üllas, tark ja kena sa oled? Julgevad sinu jutus kahelda?

            Comment

            • Cashmer
              Õpihimuline Mängur
              • Jan 2011
              • 438

              #396
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Algselt postitas peete82 Vaata postitust
              Miks, kas kohalikud küünikud ei saa aru kui üllas, tark ja kena sa oled? Julgevad sinu jutus kahelda?
              hale katse. see jutt mind tilti ei aja. teemast välja läheb su jutt.

              Comment

              • vapsik
                Klubi Liige
                • Apr 2009
                • 5462

                #397
                Re: Official Dumb Questions Thread

                Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
                teemast välja läheb su jutt.
                Järelikult küsimus oli tark, kui läheb teemast välja.

                Comment

                • Cashmer
                  Õpihimuline Mängur
                  • Jan 2011
                  • 438

                  #398
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                  Järelikult küsimus oli tark, kui läheb teemast välja.

                  ei aja see foorum ka mind enam tilti.

                  kui ei ole valge, siis on must? kui ei paista päike, siis paistab kuu?

                  Comment

                  • isutuba
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 633

                    #399
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    Hmm üritan mälukaartile muusikat panna ja kirjutab ,et ketas on kirjutuskaitstud.Eemaldage kirjutuskaitse või kasutage mõnda muud ketast. Mõlema kaartiga sama teema.
                    Et siis nagu kust vittust ma selle kirjutuskaitse maha saan`?

                    e. Korras ,kaartil oli lihtsalt lukk peal ,lol
                    Last edited by isutuba; 03.07.12, 21:59.

                    Comment

                    • kjmrc
                      Pokkerihai
                      • Aug 2009
                      • 4541

                      #400
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      Algselt postitas isutuba Vaata postitust
                      Hmm üritan mälukaartile muusikat panna ja kirjutab ,et ketas on kirjutuskaitstud.Eemaldage kirjutuskaitse või kasutage mõnda muud ketast. Mõlema kaartiga sama teema.
                      Et siis nagu kust vittust ma selle kirjutuskaitse maha saan`?

                      e. Korras ,kaartil oli lihtsalt lukk peal ,lol
                      Rofl.. See küsimus kuulus küll siia :D

                      Comment

                      • V4LDO
                        FPP Pro
                        • Jun 2010
                        • 229

                        #401
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        mille peale on Starsis kõige kasulikum FPPsid kulutada? Kas nendel tavalistel cash rewardidel on korralik väärtus? Kuskil oli pikk arutelu selle üle, mille peale kõige kasulikum neid kulutada, aga ei leia üles...

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #402
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Mikromeestel 235 FPP satikad.
                          Saab rakebacki 20% kanti.

                          Comment

                          • Makuz
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 214

                            #403
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Mis on polariseeritud range?


                            //sain aru, ty
                            Last edited by Makuz; 12.07.12, 09:36.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #404
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Nuts või air olukord pmst.
                              Kui vastane osaleb mingis x olukorras ainult kas väga tugevate või väga nõrkade kätega.

                              Pmst kui võtad 3beti ntx ja tüübil on polarized range siis võib öelda, et ta 3betib ntx ainult JJ+ ja AK+ või siis complete junki ning mingeid pool tugevaid ja muid käsi ei 3beti (ntx 77 ja AJ).
                              Ning kuna tal on siuke range siis saame 4bettida ja eeldada, et vastane foldib tihti.

                              Või näiteks oled riveril otsuse ees ja vastasel on polarized range ja ta betib suurelt siis tal on seal enamasti kas nuts või complete air ja mitte midagi vahepealset.

                              Vbl keegi teine oskab paremini seletada.
                              Last edited by qbj0hn; 12.07.12, 09:14.

                              Comment

                              • Poke
                                Grinder
                                • Mar 2010
                                • 995

                                #405
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                äkki on mingeid kalamehi siin.

                                otsin tavaõnge peale miski odava rulliku, aga selline probleem on, et kui kerija lukk peal on, siis ta mitte ei tõmba kerides nööri tagasi, vaid annab järgi ja kui lukku peal pole siis käib ikka mõlematpidi, aga vastupidi vms. enda pea hetkel üle ei käis mis jama seal toimub.

                                E: eriti dumb question sai pokkeri alateemasse ka kogematta.

                                Comment

                                Working...