Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fuzzy
    Õpihimuline Mängur
    • Aug 2010
    • 452

    #361
    Re: Official Dumb Questions Thread

    Kes on Eesti suurima lifetime teenistusega mängijad?

    Ei mõtle ainult turnahitte vaid pokkeriga teenitud raha kokku. Milline võiks olla top 5? PTR-is Starsi enam ei näita ka, äkki keegi viitsib pakkuda.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #362
      Re: Official Dumb Questions Thread

      ranka,vallo,coca,bukkwild,ment,andu

      Comment

      • IsandJoberst
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 326

        #363
        Re: Official Dumb Questions Thread

        Algselt postitas udikaz Vaata postitust
        ranka,vallo,coca,bukkwild,ment,andu
        Ajuvaba aka Mauri Dorbek?

        Comment

        • udikaz
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1946

          #364
          Re: Official Dumb Questions Thread

          no ta ütles 5, ma pakkusin isegi 6 ning ma arvan, et mauri jääb kõigile neile alla.

          E: janar peaks ka siiski sinna listi minema, kuigi ta enam väga aktiivne ei ole. tal on 300k one hitt juba+väiksemad+cash.
          Last edited by udikaz; 07.06.12, 21:42.

          Comment

          • Jäämees
            Vana Tegija
            • Jun 2011
            • 1182

            #365
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Umm codecci? Ajuvaba? okaa?

            Comment

            • udikaz
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1946

              #366
              Re: Official Dumb Questions Thread

              kuigi tesite rahakoti sisu on ebaviisakas uuristada - arvan siiski, et nad kõik jäävad eelpool nimetatud isikutele alla. vb codecci vahetaksin anduga välja. kuna codecci on ikka väga pikka aega juba suht high levelil mänginud ja andu on alles umbes aasta kõrgemal tasemel hagu andnud.

              Comment

              • IsandJoberst
                Õpihimuline Mängur
                • Dec 2008
                • 326

                #367
                Re: Official Dumb Questions Thread

                Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                kuigi tesite rahakoti sisu on ebaviisakas uuristada - arvan siiski, et nad kõik jäävad eelpool nimetatud isikutele alla. vb codecci vahetaksin anduga välja. kuna codecci on ikka väga pikka aega juba suht high levelil mänginud ja andu on alles umbes aasta kõrgemal tasemel hagu andnud.
                Miks sa arvad, et Coca on rohkem teeninud kui Imre?

                Comment

                • udikaz
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1946

                  #368
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  sest lisaks live turnadele on cocal väga solid graph ka online cashis.

                  Comment

                  • vilistaja
                    Jube Noob
                    • Nov 2009
                    • 148

                    #369
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    Tekkis ka üks imelik küsimus.
                    Kuidas suhtuda nendesse vendadesse NL2-es, kes min betivad, a la pank 25c ja MP bets 2c?

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #370
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                      sest lisaks live turnadele on cocal väga solid graph ka online cashis.
                      on sul aimu kaua coca on elukutseliselt mänginud ja kaua imre ?

                      Comment

                      • donkament
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1945

                        #371
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        Algselt postitas vilistaja Vaata postitust
                        Tekkis ka üks imelik küsimus.
                        Kuidas suhtuda nendesse vendadesse NL2-es, kes min betivad, a la pank 25c ja MP bets 2c?
                        käsitle seda betti kui checki.

                        Comment

                        • udikaz
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1946

                          #372
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                          on sul aimu kaua coca on elukutseliselt mänginud ja kaua imre ?
                          enamvähem. olen kuskil imre algusaegade pilte näinud mingi vana arvutiga ja stars lahti aga krt onlines imre ei tohiks crushida. kokkuvõttes 50-60 variant. krt kui mõtlema hakata siis jube raske on top5 kui sellist koostada, sest eks lives ole ka vanemaid vendasi kes on ikka väga suurte rahade peale ballise private lounges mänginud. interneti tulemust järgi oleks tunduvalt lihtsam listi koostada

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #373
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Ega kõik ei bragi enda tulemustest.
                            Pealtnägija saatest jäi küll lause kõrva, et "kui lapsed magava lähevad algab meie tööpäev" vms. Ja näitas ka kuidas netis grindisid. Solid elamine, perekond jne. Vaevalt, et Eestis ennast live donkamentidest ära elatab long runis.
                            Üldiselt ei meeldi seda NVG stiilis bankrolli ennustamist üldse teha, aga usun, et Imre on 100% rohkem teinud kui coca. Inimene on juba 10~ aastat (random pakutud suurusjärk) elukutseliselt mänginud. Coca tähelend algas paari aasta eest.

                            Comment

                            • udikaz
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 1946

                              #374
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                              Ega kõik ei bragi enda tulemustest.
                              Pealtnägija saatest jäi küll lause kõrva, et "kui lapsed magava lähevad algab meie tööpäev" vms. Ja näitas ka kuidas netis grindisid. Solid elamine, perekond jne. Vaevalt, et Eestis ennast live donkamentidest ära elatab long runis.
                              Üldiselt ei meeldi seda NVG stiilis bankrolli ennustamist üldse teha, aga usun, et Imre on 100% rohkem teinud kui coca. Inimene on juba 10~ aastat (random pakutud suurusjärk) elukutseliselt mänginud. Coca tähelend algas paari aasta eest.
                              nõustun tglt.endale ka tglt ei meeldi eriti selline asi. lihtsalt küsiti ja panin kiirelt mingid nimed

                              Comment

                              • SANGPOMM
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 479

                                #375
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                madisel ka ju 100k plus erinevate saitide peal

                                Comment

                                Working...