Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #166
    Re: Official Dumb Questions Thread

    hem on tasuta 30 päeva, pt 60 päeva
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • camu
      Super Moderaator
      • Jan 2009
      • 3411

      #167
      Re: Official Dumb Questions Thread

      Hem peaks 15 päeva olema siiski.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #168
        Re: Official Dumb Questions Thread

        HM2-l 30 päeva

        Comment

        • numnuts
          Grinder
          • Dec 2010
          • 846

          #169
          Re: Official Dumb Questions Thread

          Kas ma saan kuida google chrome avalehel määrata ise mis lehti kuvab? Varem oli suht savi kuna seal ees niikuinii need mida kõige rohkem külastad aga nüüd taahks veits ümberpaigutusi teha.

          Comment

          • widescreen
            Grinder
            • Dec 2010
            • 579

            #170
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Algselt postitas numnuts Vaata postitust
            Kas ma saan kuida google chrome avalehel määrata ise mis lehti kuvab? Varem oli suht savi kuna seal ees niikuinii need mida kõige rohkem külastad aga nüüd taahks veits ümberpaigutusi teha.
            kui sul chrome uuendatud on siis seal all ääres peaks olema rakendused vms. siis viskab sulle pmst. tühja lehe ette ja sinna saad nii palju neid panna kui ise tahad. (kui ma su küsimusest õigesti aru sain:D)

            Comment

            • numnuts
              Grinder
              • Dec 2010
              • 846

              #171
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Jep, said küll. Esimese tabi all on mul enim külastatud, just neid mõtlesin et kas saan kuidagi oma käe järgi sättida, aga kui ei siis jah see teine tab on rakendused ja seal on üks asi aint 'crome web store' ja ei mõika mina kuidas ma sinna lehti saan panna mida tahan

              Comment

              • widescreen
                Grinder
                • Dec 2010
                • 579

                #172
                Re: Official Dumb Questions Thread

                sa pead järjehoidjasse lisama kõigepealt siis ta ilmub sinna üles ääre peale ja sealt tirid ta õigesse kohta.. vb on ka lihtsam võimalus aga mina sain nii:)

                Comment

                • numnuts
                  Grinder
                  • Dec 2010
                  • 846

                  #173
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  wut kui keeruline saab üks browser olla.
                  Leidsin viisi kuidas uus leht teha ja talle nimi määrata lol, aga no idea kuidas sinna panna oma järjehoidjad mida tahan

                  Comment

                  • ROTT RUUDI
                    Grinder
                    • Jun 2010
                    • 520

                    #174
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    mine sellele saidile mis järjehoidjaks tahad ja vajuta aadressiriba lõpus olevat tähekest.Voila, edasi, ma loodan, et tajud ise.
                    Last edited by ROTT RUUDI; 10.11.11, 05:23.

                    Comment

                    • rollkopter
                      Grinder
                      • Oct 2011
                      • 501

                      #175
                      Re: Official Dumb Questions Thread



                      sattusin sellise uudise peale ja hakkasin mõtlema, et kuidas eestis see maksu süsteem siis oleks?
                      kui mõni eestlane peaks hittima hea skoori peavad samamoodi riigile reiki maksma nagu lamb jms?

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #176
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        Algselt postitas rollkopter Vaata postitust

                        sattusin sellise uudise peale ja hakkasin mõtlema, et kuidas eestis see maksu süsteem siis oleks?
                        kui mõni eestlane peaks hittima hea skoori peavad samamoodi riigile reiki maksma nagu lamb jms?
                        Ennast huvitab sama asi, keegi teab?
                        Mingi eestlane WSOP-il hitiks siis palju ära peab andma ja miks ja kellele jne.

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #177
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Eesti riigile ei pea midagi, USA ise peab mingi 30% kinni, aga see võimalik tagasi saada advokaatide abiga.

                          Euroopas mängimas käies isegi sellist probleemi ei ole.

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #178
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Eesti riigile ei pea midagi, USA ise peab mingi 30% kinni, aga see võimalik tagasi saada advokaatide abiga.

                            Euroopas mängimas käies isegi sellist probleemi ei ole.
                            Deklareerima pead ikka aga makse ei võta keegi

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #179
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Algselt postitas kuco Vaata postitust
                              Deklareerima pead ikka aga makse ei võta keegi
                              Miks deklareerima peab? Mis juhtub kui ei deklareeri? Ja see alates mingist kindlast summast ju?

                              Comment

                              • SR1337
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2011
                                • 348

                                #180
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                Miks ei mängita NL Omahat?

                                Comment

                                Working...