Official Dumb Questions Thread

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • V4LDO
    FPP Pro
    • Jun 2010
    • 229

    #301
    Re: Official Dumb Questions Thread

    Ok, suur tänu kõigile

    Comment

    • adam_q
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1453

      #302
      Re: Official Dumb Questions Thread

      isiklikult kahetsen et läbi PNewsi ei teind kunagi, neil koguaeg änksad promod käimas

      Comment

      • Cashmer
        Õpihimuline Mängur
        • Jan 2011
        • 438

        #303
        Re: Official Dumb Questions Thread

        Algselt postitas jasssass Vaata postitust
        Ise mõtlen ka sama asja, päris kallis ikka ja nagu ma välja lugesin Haigekassa lehelt siis alla aastast lepingut ei saagi teha ja kogusumma 1236 eurot tuleb nii ehk naa välja käia ja kui makse viibib siis panevad leppetrahvi selga, päris sick.
        minu teada on eestis nii, et kui vaagud elu-surma piiril, siis lapitakse sind tasuta kokku. omast taskust maksad haiglapäevad ja edasised arsti juures käimised.

        Comment

        • IsandJoberst
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 326

          #304
          Re: Official Dumb Questions Thread

          Algselt postitas Cashmer Vaata postitust
          minu teada on eestis nii, et kui vaagud elu-surma piiril, siis lapitakse sind tasuta kokku. omast taskust maksad haiglapäevad ja edasised arsti juures käimised.
          Kui tegemist on erakorralise juhtumiga siis on see tasuta.

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #305
            Re: Official Dumb Questions Thread

            Miks öeldakse "teleka ees" ja "arvuti taga". Miks ei või arvuti ees olla, miks peab taga olema ja miks keegi kunagi teleka taga pole :S?
            Kui ma reaalselt arvuti taga istun siis ma ei näe ju midagi :S, doesnt make sense.
            Alates tänasest istun mina arvuti ees igatahes .
            Last edited by qbj0hn; 26.02.12, 22:38.

            Comment

            • alaska
              forever
              • Oct 2008
              • 6599

              #306
              Re: Official Dumb Questions Thread

              Ja mina elan emamaal ja räägin isakeelt.

              Comment

              • Poke
                Grinder
                • Mar 2010
                • 995

                #307
                Re: Official Dumb Questions Thread

                Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
                Kuidas pokerstarsi lauad oma nimed saavad?
                mind ka huvitab
                üldiselt kuidas pokkeritubades lauad nime saavad

                Comment

                • Relamz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1467

                  #308
                  Re: Official Dumb Questions Thread

                  Algselt postitas Poke Vaata postitust
                  mind ka huvitab
                  üldiselt kuidas pokkeritubades lauad nime saavad
                  Pokerstarsis on laudade nimed pandud asteroidide nime järgi .

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #309
                    Re: Official Dumb Questions Thread

                    Algselt postitas alaska Vaata postitust
                    Ja mina elan emamaal ja räägin isakeelt.
                    Kanad tõmbasid pardid haneks

                    Comment

                    • lauri89
                      FPP Pro
                      • Jan 2010
                      • 206

                      #310
                      Re: Official Dumb Questions Thread

                      Kas kuskil võrgus mingisugust online liigat on? Kus saab punkte ja on mingi kokkuvõtte värk?

                      Comment

                      • reggie
                        Pokkerihai
                        • Jun 2009
                        • 1705

                        #311
                        Re: Official Dumb Questions Thread

                        Seletage lollile ev joont. Kasum olematu, ev joon kolinal miinuses. Donkluck ja tegelikult peaks miinus olema oopis?

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #312
                          Re: Official Dumb Questions Thread

                          Algselt postitas reggie Vaata postitust
                          Seletage lollile ev joont. Kasum olematu, ev joon kolinal miinuses. Donkluck ja tegelikult peaks miinus olema oopis?
                          jah

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #313
                            Re: Official Dumb Questions Thread

                            Miks nii laialdaselt kasutatakse winrate ühikuna ptbb/100 (incl PTR), mitte big blindi nagu loogiline oleks?

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #314
                              Re: Official Dumb Questions Thread

                              Algselt postitas fyte Vaata postitust
                              Miks nii laialdaselt kasutatakse winrate ühikuna ptbb/100 (incl PTR), mitte big blindi nagu loogiline oleks?
                              Kunagi pokker algas Fixed Limitist ja selles mängu formaadis mõõdeti winratet big bettides, mitte blindides. Siis tuli ka esimesi pokkeriprogesid Poker Tracker, vaikselt Fixed Limit suri välja ja algas No Limiti ajastu.

                              Winrate mõõtühik big betid oli selleks ajaks kõvasti pokkerikommuunides end sisse söönud, seda ka No Limit mängudes. Hiljem lisati juurde ka winrate big blindides aga seda kasutati vähem. Segaduse vältimiseks, et ei aetaks sassi big blindid ja big betid, lisati winrate mõõtühikule juurde tähis PT ehk poker-tracker ning nii saigi PTBB - poker tracker big bets.

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #315
                                Re: Official Dumb Questions Thread

                                miskit head juukselõikusmasinat oskab keegi soovitada? on üldse mingi vahet, millise ma ostan, kui tahan paar korda kuus nulli ajada?
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...