Ajuvaba nl100-nl600

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #1

    Ajuvaba nl100-nl600

    Tere,

    Et ennast distsiplineerida, tegin siia teema. Plaan on mängida limiite nl200-nl600 kuu aega ja vaadata,mis sealt välja tuleb.
    Pärast igat päeva postitan tulemused(eeldusel,et mängin). Pealkiri sai vale nimega. Päris nl 100 ei taha siiski:)
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #2
    Re: Ajuvaba nl100-nl600

    oh no..

    mine ikka kuskile NL400+.

    Comment

    • emmimees
      Klubi Liige
      • Aug 2010
      • 2719

      #3
      Re: Ajuvaba nl100-nl600

      Miks siis alla liikusid limiitides?
      Aga palju edu!

      Comment

      • andu_andu
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 4050

        #4
        Re: Ajuvaba nl100-nl600

        päevikud banniti ära juu :/

        edit: päevikuteteema uuesti lahti !!!

        Comment

        • Ajuvaba
          Grinder
          • Oct 2008
          • 634

          #5
          Re: Ajuvaba nl100-nl600

          Nii,

          Esimene sess möödas. Mängisin kuskil tunnikese. Tulemuseks +1407$

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #6
            Re: Ajuvaba nl100-nl600

            Graafikuid ja huvitavaid käsi kaa! :P

            Comment

            • Timpz
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2029

              #7
              Re: Ajuvaba nl100-nl600

              miks mitte blogi teha?

              Comment

              • Cash87
                Vana Tegija
                • Feb 2009
                • 1402

                #8
                Re: Ajuvaba nl100-nl600

                huvitavaid käsi ja analüüsi palun :)

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #9
                  Re: Ajuvaba nl100-nl600

                  Algselt postitas Timpz Vaata postitust
                  miks mitte blogi teha?
                  Sest nii on parem.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Ajuvaba nl100-nl600

                    Algselt postitas andu_andu Vaata postitust
                    päevikud banniti ära juu :/

                    edit: päevikuteteema uuesti lahti !!!
                    Üks asi on ajada suvalist juttu, teine asi projekt. Pigem võiks see teema olla võistluse alafoorumis aga las olla siin.

                    Comment

                    • Ajuvaba
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 634

                      #11
                      Re: Ajuvaba nl100-nl600

                      kui keegi viitsiks teha mulle video, kuidas käsi siia panna, siis paneks mõne käe küll. Ei ole väga kõva it-vana, URLidest ja muudest IT väljenditest ei saa kahjuks aru. Kõige parem oleks nii, kui keegi näitaks Fulltilti puhul, et kus mida-kuhu copida :)


                      Limiitides alla? Sest näen väga palju häid mängijaid, kes teenivad nendel limiitidel sama ja rohkemgi veel ,kui kõrgematel limiitidel. Pinge väiksem ka. Vaatame, otsustame.
                      Täna mängisin ainult nl400-600

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #12
                        Re: Ajuvaba nl100-nl600

                        kasutad PT3 või HEMi?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #13
                          Re: Ajuvaba nl100-nl600

                          Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                          kui keegi viitsiks teha mulle video, kuidas käsi siia panna, siis paneks mõne käe küll. Ei ole väga kõva it-vana, URLidest ja muudest IT väljenditest ei saa kahjuks aru. Kõige parem oleks nii, kui keegi näitaks Fulltilti puhul, et kus mida-kuhu copida :)


                          Limiitides alla? Sest näen väga palju häid mängijaid, kes teenivad nendel limiitidel sama ja rohkemgi veel ,kui kõrgematel limiitidel. Pinge väiksem ka. Vaatame, otsustame.
                          Täna mängisin ainult nl400-600

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #14
                            Re: Ajuvaba nl100-nl600

                            Sellest videost peaks 10 aastane ka aru saama, kuidas kätt postitada :D

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #15
                              Re: Ajuvaba nl100-nl600

                              Sry, et HU quittisin, aga pidin sessi lõpetama.

                              Comment

                              Working...