Ajuvaba nl100-nl600

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #16
    Re: Ajuvaba nl100-nl600

    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
    Sry, et HU quittisin, aga pidin sessi lõpetama.
    Sa mängid kõigiga? :) Krt, mul tuleb selline monkeytilt peale kui reg üle mängib ja a la 50bb up on.
    Fullstacks have more fun.

    Comment

    • Ajuvaba
      Grinder
      • Oct 2008
      • 634

      #17
      Re: Ajuvaba nl100-nl600

      Eilne päeva oli väga kehv, -4500$. Vaatab, mis täna saab.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #18
        Re: Ajuvaba nl100-nl600

        Ootame põnevaid sissekandeid.

        Comment

        • Timpz
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2029

          #19
          Re: Ajuvaba nl100-nl600

          goodluck!

          Comment

          • Ajuvaba
            Grinder
            • Oct 2008
            • 634

            #20
            Re: Ajuvaba nl100-nl600

            eile siis - 7900$, ei ole ka nagu kõige parem või mis? Täna närused +1800$
            Vaadates kaardijooksu, siis ega seal ka midagi kiita ei ole, ise ei oska mängida ka.

            Täna näiteks viimase käega sain AK nupud sisse KK710 boardil, AA callis........1 out.

            Alla ei anna ja proovin edasi.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #21
              Re: Ajuvaba nl100-nl600

              Päris suured miinuspäevad, kas volyym on ka siis päris korralik olnud ehk mitu kätt umbes päevas oled mänginud või mitu sessi näiteks teinud ja kui suured.

              Comment

              • overgrow
                Jube Noob
                • Nov 2010
                • 109

                #22
                Re: Ajuvaba nl100-nl600

                Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                eile siis - 7900$, ei ole ka nagu kõige parem või mis? Täna närused +1800$
                Vaadates kaardijooksu, siis ega seal ka midagi kiita ei ole, ise ei oska mängida ka.

                Täna näiteks viimase käega sain AK nupud sisse KK710 boardil, AA callis........1 out.

                Alla ei anna ja proovin edasi.
                graph or it did not happen

                Comment

                • emmimees
                  Klubi Liige
                  • Aug 2010
                  • 2719

                  #23
                  Re: Ajuvaba nl100-nl600

                  Varem ju biitisid veel kõrgemaid limiite, downswing äkki siiski?

                  E: täna käisid NL1k-2k kaotusi tagasi tegemas? :P
                  Last edited by emmimees; 16.01.11, 17:11.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #24
                    Re: Ajuvaba nl100-nl600

                    Algselt postitas overgrow Vaata postitust
                    graph or it did not happen
                    +1 rahvas tahab pilte ja huvitavaimaid käsi näha

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #25
                      Re: Ajuvaba nl100-nl600

                      Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                      Varem ju biitisid veel kõrgemaid limiite, downswing äkki siiski?
                      Äkki võib püksi ka tulla.

                      Comment

                      • emmimees
                        Klubi Liige
                        • Aug 2010
                        • 2719

                        #26
                        Re: Ajuvaba nl100-nl600

                        Sul tuleb vahest? ma ise pole ammu täheldanud..

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #27
                          Re: Ajuvaba nl100-nl600

                          Oskusliku mängija volatiilsus on loomulikult suurem. Ega hea mäng tähenda alati optimaalset mängu. Hea mängija kõikumised ongi suured- kõigud palju ja teenid rohkem. Ehk siis reeglina kahte head asja korraga ei saa- tahad võimalikult väikest variatsiooni- istud oma optimaalse strateegia otsas- tahad räiget profiiti ja bankrolli ja külma närvi on, siis mängid nii et jube!! Abused.
                          Last edited by Vandalar; 16.01.11, 18:26.

                          Comment

                          • taipupole
                            Lõpuboss
                            • Oct 2008
                            • 2181

                            #28
                            Re: Ajuvaba nl100-nl600

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Hea mängija kõikumised ongi suured- kõigud palju ja teenid rohkem.
                            Mis loogika see on?

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #29
                              Re: Ajuvaba nl100-nl600

                              Ma vbl väljendasin ennast nats valesti- suuremat winrate saab näidata kui nt. kõigud ühe sessi piires rohkem kui see vend kes kõigub vähem. Alati ei tähenda sellised ajutised kõikumised, et midagi valesti on.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #30
                                Re: Ajuvaba nl100-nl600

                                Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                                Oskusliku mängija volatiilsus on loomulikult suurem. Ega hea mäng tähenda alati optimaalset mängu. Hea mängija kõikumised ongi suured- kõigud palju ja teenid rohkem. Ehk siis reeglina kahte head asja korraga ei saa- tahad võimalikult väikest variatsiooni- istud oma optimaalse strateegia otsas- tahad räiget profiiti ja bankrolli ja külma närvi on, siis mängid nii et jube!! Abused.
                                Su jutt on nii dongine ja kui ma su muid kommentaare loen, siis...
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...