Re: Ajuvaba nl100-nl600
Mängin peamiselt 6maxi kuna FR laudu kõrgel väga ei ole.
Arvan,et iga sess on päris palju põnevaid käsi, aga hetkel pole olnud mahti postitada.
Kuskil 30 BI olen miinuses.
Mängin peamiselt 6maxi kuna FR laudu kõrgel väga ei ole.
Arvan,et iga sess on päris palju põnevaid käsi, aga hetkel pole olnud mahti postitada.
Kuskil 30 BI olen miinuses.
Comment