Ajuvaba nl100-nl600

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Ajuvaba
    Grinder
    • Oct 2008
    • 634

    #61
    Re: Ajuvaba nl100-nl600

    Mängin peamiselt 6maxi kuna FR laudu kõrgel väga ei ole.
    Arvan,et iga sess on päris palju põnevaid käsi, aga hetkel pole olnud mahti postitada.
    Kuskil 30 BI olen miinuses.

    Comment

    • overgrow
      Jube Noob
      • Nov 2010
      • 109

      #62
      Re: Ajuvaba nl100-nl600

      Viitsid viska graafik ka jutu juurde?

      Comment

      • ok2aa
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 1903

        #63
        Re: Ajuvaba nl100-nl600

        noh. eile olid küll nl2k'd mängimas. wazzap?

        Comment

        • Ajuvaba
          Grinder
          • Oct 2008
          • 634

          #64
          Re: Ajuvaba nl100-nl600

          no kui fish lauas, siis ikka, ei saa ju võimalust käest lasta...

          Comment

          Working...