Ajuvaba nl100-nl600

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: Ajuvaba nl100-nl600

    Algselt postitas emmimees Vaata postitust
    Sry ei mõelnud mitte midagi halba...

    Teemaalgatajale edu ja paremad ajad on kindlasti ees!
    Ega ma ka midagi halba ei mõelnud. Lihtsalt panin end ajuvaba olukorda siis selline "luuramine" halval ajal ajab harja punaseks. Upswingis vastupidi :)

    Comment

    • Ajuvaba
      Grinder
      • Oct 2008
      • 634

      #47
      Re: Ajuvaba nl100-nl600

      Täna ei mängi kuna Hairollin Olympicus. Kuu seis on hetkel paha - 42 000$.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #48
        Re: Ajuvaba nl100-nl600

        Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
        Täna ei mängi kuna Hairollin Olympicus. Kuu seis on hetkel paha - 42 000$.

        Comment

        • Blacktor
          Jube Noob
          • Dec 2010
          • 112

          #49
          Re: Ajuvaba nl100-nl600

          Julm miinus.
          Kellega tegu ,et sellised summad?

          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #50
            Re: Ajuvaba nl100-nl600

            Ajuvaba mängija ajuvaba miinus peale ajuvabalt head pokkeri aastat.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #51
              Re: Ajuvaba nl100-nl600

              Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
              Julm miinus.
              Kellega tegu ,et sellised summad?
              Äkki räägid endast ka lähemalt enne?

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #52
                Re: Ajuvaba nl100-nl600

                Tegu eesti meistriga.

                Comment

                • Ajuvaba
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 634

                  #53
                  Re: Ajuvaba nl100-nl600

                  Nimi pole oluline, punk on põhiline. Kusjuures punki yldse ei kuula.

                  Comment

                  • isenseven
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 598

                    #54
                    Re: Ajuvaba nl100-nl600

                    Algselt postitas Blacktor Vaata postitust
                    Julm miinus.
                    Kellega tegu ,et sellised summad?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Sorry for OT :)

                    Comment

                    • suitsutihane
                      FPP Pro
                      • Dec 2010
                      • 286

                      #55
                      Re: Ajuvaba nl100-nl600

                      ootan põnevusega käsi

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #56
                        Re: Ajuvaba nl100-nl600

                        ajuvaba ma ei mäleta kas lased 6maxi või fr?
                        Last edited by rohelinekonn; 17.01.11, 20:28.

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #57
                          Re: Ajuvaba nl100-nl600

                          Algselt postitas rohelinekonn Vaata postitust
                          ajuvaba ma ei mäleta kas lasin 6maxi või fr?
                          joo vähem, siis jääb meelde ka mida õhtuti teed

                          Comment

                          • rohelinekonn
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 3808

                            #58
                            Re: Ajuvaba nl100-nl600

                            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                            joo vähem, siis jääb meelde ka mida õhtuti teed
                            :P väike näpukas

                            Comment

                            • Ajuvaba
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 634

                              #59
                              Re: Ajuvaba nl100-nl600

                              täna varahommikul +3400$ ja eile hilisõhtul +2400$. Olen hoidnud väga rahulikku profiili. AI pre vist ei jõudnudki terve kahe sessi jooksul, mis on väga extraordinary. Kogu kuu hetkel siis -36400$. Täna freerollile ja homme Main Event.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #60
                                Re: Ajuvaba nl100-nl600

                                Palju see miinus kombineerituna big-blindides või buy-inides on?
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...