Re: Ajuvaba nl100-nl600
Ega ma ka midagi halba ei mõelnud. Lihtsalt panin end ajuvaba olukorda siis selline "luuramine" halval ajal ajab harja punaseks. Upswingis vastupidi :)
Algselt postitas emmimees
Vaata postitust




Comment