Ajuvaba nl100-nl600

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #31
    Re: Ajuvaba nl100-nl600

    Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
    Ma vbl väljendasin ennast nats valesti- suuremat winrate saab näidata kui nt. kõigud ühe sessi piires rohkem kui see vend kes kõigub vähem. Alati ei tähenda sellised ajutised kõikumised, et midagi valesti on.
    Ma loobuks ja ei võtaks enam sõna sel teemal.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #32
      Re: Ajuvaba nl100-nl600

      Please make me a winner then not a whiner

      Comment

      • harryahven
        Pokkerihai
        • Dec 2009
        • 1964

        #33
        Re: Ajuvaba nl100-nl600

        mida sa ajad

        Comment

        • Vandalar
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3577

          #34
          Re: Ajuvaba nl100-nl600

          Ma loobun ja ei võta sõna enam sel teemal.

          Comment

          • Trakko
            Julm Donk
            • Dec 2008
            • 44

            #35
            Re: Ajuvaba nl100-nl600

            Midagi sinust [x] win !

            Comment

            • variatsioon
              Pokkeritark
              • Nov 2008
              • 5849

              #36
              Re: Ajuvaba nl100-nl600

              Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
              Ma vbl väljendasin ennast nats valesti- suuremat winrate saab näidata kui nt. kõigud ühe sessi piires rohkem kui see vend kes kõigub vähem. Alati ei tähenda sellised ajutised kõikumised, et midagi valesti on.
              mida nulli lähedasem winrate seda suuremad on swingid.

              Comment

              • ok2aa
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1903

                #37
                Re: Ajuvaba nl100-nl600

                Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                eile siis - 7900$, ei ole ka nagu kõige parem või mis? Täna närused +1800$
                Vaadates kaardijooksu, siis ega seal ka midagi kiita ei ole, ise ei oska mängida ka.

                Täna näiteks viimase käega sain AK nupud sisse KK710 boardil, AA callis........1 out.

                Alla ei anna ja proovin edasi.
                sa mängid live ka? siis soovitan nädala onlinest puhkust võtta ja olümpsi donkamente dongata.

                Comment

                • Ajuvaba
                  Grinder
                  • Oct 2008
                  • 634

                  #38
                  Re: Ajuvaba nl100-nl600

                  Eile mmängisin,tegin rahvaturniiri. 763J kaks ristit läksid stackid, mul 76, tal QJristid, standard. Homme highrolleril, kolmap HU, neljap invited turn ja reedel main.

                  Comment

                  • miksnii
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 580

                    #39
                    Re: Ajuvaba nl100-nl600

                    Edu live turniiridel, loodame, et mõnes õnnestub hea mäng teha.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: Ajuvaba nl100-nl600

                      Algselt postitas Ajuvaba Vaata postitust
                      eile siis - 7900$, ei ole ka nagu kõige parem või mis? Täna närused +1800$
                      Vaadates kaardijooksu, siis ega seal ka midagi kiita ei ole, ise ei oska mängida ka.

                      Täna näiteks viimase käega sain AK nupud sisse KK710 boardil, AA callis........1 out.

                      Alla ei anna ja proovin edasi.
                      See on alati nagu standard. Kui üritan miskit väljakutset enda jaoks teha siis nagu nuhtlus koheselt on halb jooks kaelas, et ikka pannakse viimengi kui distspliin proovile. Sama juhtus ka miljoni projektis, kus algus esimestel nädalatel suure hurraaga ja siis lendas kogu kasum poole kuu pealt vastu taevast.

                      Praegu EMV ka käimas siis tõenäoliselt saad seal mängides ka väga palju motti ammutada ja vaheldust ning küll see online rahalaudade nooleke gravitatsiooni eirama hakkab ning hakkas taas liikuma oma õiges suunas :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #41
                        Re: Ajuvaba nl100-nl600

                        Algselt postitas emmimees Vaata postitust
                        Varem ju biitisid veel kõrgemaid limiite, downswing äkki siiski?

                        E: täna käisid NL1k-2k kaotusi tagasi tegemas? :P
                        Ärge downswingis inimeste rahasid lugege, see ajab veel rohkem närvi ja tekitab inimeses tundes, et kogu kommuun irvitab ning parastab.

                        Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                        Oskusliku mängija volatiilsus on loomulikult suurem. Ega hea mäng tähenda alati optimaalset mängu. Hea mängija kõikumised ongi suured- kõigud palju ja teenid rohkem. Ehk siis reeglina kahte head asja korraga ei saa- tahad võimalikult väikest variatsiooni- istud oma optimaalse strateegia otsas- tahad räiget profiiti ja bankrolli ja külma närvi on, siis mängid nii et jube!! Abused.
                        Ma ei tea, kas siin loogika on aga "standard deviation" pidavat olema headel mängijatel suurem või olen mina kõiges valesti aru saanud. Seega loogika võib olla.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #42
                          Re: Ajuvaba nl100-nl600

                          Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                          mida nulli lähedasem winrate seda suuremad on swingid.
                          See oleneb ka väga palju stiilist. Kui sa oled 9/6/2 vend siis ei saa olla väga swingine. Pigem graafik liigub pidevalt ühes suunas - allamäge, break-even või väikene võit. Kui oled 19/13/5 vend, kes igalpool ajab stäkke sisse aga näitab break-even mängu siis swingid on väga suured.

                          Comment

                          • low-flow
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1208

                            #43
                            Re: Ajuvaba nl100-nl600

                            ranka, hea ei võrdu alati agressiivne ja agressiivne ei võrdu alati hea (nagu ka ise oma kolmandas postis välja tõid). Ma küll ei tea kui agressiivne või mitte agressivne härra Ajuvaba on, aga see ei puutugi nii väga asjasse. Kindlasti panevad a la 12/10 statsid mingi loogilise potensiaalse maksimaalse winrate peale (oleneb muidugi meeletult vastaste tasemest), sest lihtsalt ei mängita paljusid käsi, mida näiteks 20/17 vend mängib (ja tihtipeale õigusega, ei suudeta nimelt neid käsi ise ligilähedaslt 0 EV-le mängida, pigem lisandub kaotusi nii palju, et lauaimidž suurte käte puhul ei kompenseeri neid ära). Mündi teine külg on muidugi see, et paljud väga head mängijad on just pigem agressiivsema poolsed ja kuna nende winrated ja graafikute lõpptulemused on üldiselt võimsalt positiivsed, jääbki ainult lõpptulemuse vaatajale swingide suurus tihtipeale märkamata (kohe kindlasti ei jää see märkamaga aga mängijale endale).

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #44
                              Re: Ajuvaba nl100-nl600

                              Algselt postitas low-flow Vaata postitust
                              ranka, hea ei võrdu alati agressiivne ja agressiivne ei võrdu alati hea (nagu ka ise oma kolmandas postis välja tõid). Ma küll ei tea kui agressiivne või mitte agressivne härra Ajuvaba on, aga see ei puutugi nii väga asjasse. Kindlasti panevad a la 12/10 statsid mingi loogilise potensiaalse maksimaalse winrate peale (oleneb muidugi meeletult vastaste tasemest), sest lihtsalt ei mängita paljusid käsi, mida näiteks 20/17 vend mängib (ja tihtipeale õigusega, ei suudeta nimelt neid käsi ise ligilähedaslt 0 EV-le mängida, pigem lisandub kaotusi nii palju, et lauaimidž suurte käte puhul ei kompenseeri neid ära). Mündi teine külg on muidugi see, et paljud väga head mängijad on just pigem agressiivsema poolsed ja kuna nende winrated ja graafikute lõpptulemused on üldiselt võimsalt positiivsed, jääbki ainult lõpptulemuse vaatajale swingide suurus tihtipeale märkamata (kohe kindlasti ei jää see märkamaga aga mängijale endale).
                              Nõus.

                              Comment

                              • emmimees
                                Klubi Liige
                                • Aug 2010
                                • 2719

                                #45
                                Re: Ajuvaba nl100-nl600

                                Algselt postitas ranka Vaata postitust
                                Ärge downswingis inimeste rahasid lugege, see ajab veel rohkem närvi ja tekitab inimeses tundes, et kogu kommuun irvitab ning parastab.
                                Sry ei mõelnud mitte midagi halba...

                                Teemaalgatajale edu ja paremad ajad on kindlasti ees!

                                Comment

                                Working...