Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***
Graph on this month, tänane muidu -2K$.
Tavalise mängija vastu foldiks ma seal arvatavasti üsna harva, aga see vend oli kõige ekstreemsem vend keda ma näinud olen selles suhtes, et ta ei läinud kunagi ilma nutsita showdownile. Liialdamata võib öelda, et ta võitis üle 95% showdownidest.
Koos selle infoga on see easy-easy-easy fold, aga callisin ühe lolli "kiiksu" pärast, ei viitsi/taha täpsustada.
Graph on this month, tänane muidu -2K$.
Tavalise mängija vastu foldiks ma seal arvatavasti üsna harva, aga see vend oli kõige ekstreemsem vend keda ma näinud olen selles suhtes, et ta ei läinud kunagi ilma nutsita showdownile. Liialdamata võib öelda, et ta võitis üle 95% showdownidest.
Koos selle infoga on see easy-easy-easy fold, aga callisin ühe lolli "kiiksu" pärast, ei viitsi/taha täpsustada.
, Q
, A
Comment