***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #796
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    Miks? Just hakkasin august välja ronima.
    Või oleks keegi foldinud riveril?


    No-Limit Hold'em, $0.10 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

    UTG+1 ($9.76)
    UTG+2 ($5.51)
    MP1 ($10.33)
    MP2 ($9.95)
    MP3 ($7.52)
    CO ($0.42)
    Button ($11.14)
    SB ($12.11)
    BB ($1.84)
    Hero (UTG) ($12.38)

    Preflop: Hero is UTG with 4, 4
    Hero bets $0.40, UTG+1 calls $0.40, 8 folds

    Flop: ($0.95) Q, 9, A (2 players)
    Hero bets $0.50, UTG+1 calls $0.50

    Turn: ($1.95) 4 (2 players)
    Hero bets $1, UTG+1 calls $1

    River: ($3.95) A (2 players)
    Hero bets $3.95, UTG+1 raises $7.86 (All-In), Hero calls $3.91

    Total pot: $19.67

    Results:
    Hero had 4, 4 (full house, fours over Aces).
    UTG+1 had A, Q (full house, Aces over Queens).
    Outcome: UTG+1 won $18.69

    Comment

    • alaska
      forever
      • Oct 2008
      • 6599

      #797
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas ranka
      Ei lähe aga dongile soovitan ikkagi öelda "nice hand".
      Dongile tuleb öelda-Wow you running really good today!

      Comment

      • Potsataja
        õilishing
        • Oct 2008
        • 5270

        #798
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Üldiselt otsustasin ma, et enam iial ei hakka ma beatide pärast kurtma 8)

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #799
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Algselt postitas Imric
          Üldiselt otsustasin ma, et enam iial ei hakka ma beatide pärast kurtma 8)
          Ma otsustasin ammu, et see tänutunne ja rõõm, mis mind valdab, kui ma saan stackid eduseisus sisse lükata, kaalub üles selle viha ja fustratsiooni, kui vastane oma fourouteri hitib. ;D

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #800
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            pci kyll flopis ei hakanud betima.. kõik oleks foldinud, kicker oli hea.. turnis vaatan yes... nüüd saan kelleltki raha kätte.. ja putsi ikka tuleb riveriks kõige sitem kaart ever..

            Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 63468
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            CO: $2.64
            BTN: $3.61
            SB: $4.71
            BB: $15.01
            UTG: $10.00
            Hero (UTG+1): $7.29
            UTG+2: $15.99
            MP1: $8.44
            MP2: $9.85

            UTG posts a big blind ($0.10)

            Pre Flop: ($0.25) Hero is UTG+1 with K J
            UTG checks, Hero raises to $0.50, 1 fold, MP1 calls $0.50, 2 folds, BTN calls $0.50, 1 fold, BB calls $0.40, 1 fold

            Flop: ($2.15) J J 4 (4 players)
            BB checks, Hero checks, MP1 checks, BTN checks

            Turn: ($2.15) A (4 players)
            BB checks, Hero checks, MP1 bets $0.50, BTN calls $0.50, BB calls $0.50, Hero raises to $1.30, MP1 calls $0.80, BTN calls $0.80, BB folds

            River: ($6.55) A (3 players)
            Hero checks, MP1 bets $6.64, BTN calls $1.81 all in, Hero folds

            Final Pot: $10.17
            BTN shows 5 A
            MP1 shows 5 A
            MP1 wins $5.03
            BTN wins $5.04
            (Rake: $0.10)

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #801
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              ise olid süüdi et oma "andekate" raisidega vastased sisse lubasid

              Comment

              • leits

                #802
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                watta ... flop check on ok, aga mida vittu sa turnis teed?
                0.5 pandi + 2 calli, ning sa paned 1.3 wtf? Ma pigem kütaks 3-4.5, midagi seal vahemikus ... Ullemini ei ole võimalik mängida seda kätt turnis

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #803
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  turni bet oli jah s*tt, aga mu plaan järgmiseks tänavaks oli allin minna va kui A tuleb.. aga tuli.. pf raise oli imo norm, flopi check oli imo ka OK.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #804
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Algselt postitas ranka
                    Ei lähe aga dongile soovitan ikkagi öelda "nice hand".
                    Me visuga vahepeal seal arutasime, mida näiteks sellele põhi-jõuluvanale öelda, et rebuytaks kogu aeg, aga mina tõesti ei suutnud ühtki komplimentti välja mõelda, mida ma ise tõsise näoga oleks suutnud öelda.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #805
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas Rage
                      pci kyll flopis ei hakanud betima.. kõik oleks foldinud, kicker oli hea.. turnis vaatan yes... nüüd saan kelleltki raha kätte.. ja ***** ikka tuleb riveriks kõige sitem kaart ever..

                      Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 63468
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      CO: $2.64
                      BTN: $3.61
                      SB: $4.71
                      BB: $15.01
                      UTG: $10.00
                      Hero (UTG+1): $7.29
                      UTG+2: $15.99
                      MP1: $8.44
                      MP2: $9.85

                      UTG posts a big blind ($0.10)

                      Pre Flop: ($0.25) Hero is UTG+1 with K J
                      UTG checks, Hero raises to $0.50, 1 fold, MP1 calls $0.50, 2 folds, BTN calls $0.50, 1 fold, BB calls $0.40, 1 fold

                      Flop: ($2.15) J J 4 (4 players)
                      BB checks, Hero checks, MP1 checks, BTN checks

                      Turn: ($2.15) A (4 players)
                      BB checks, Hero checks, MP1 bets $0.50, BTN calls $0.50, BB calls $0.50, Hero raises to $1.30, MP1 calls $0.80, BTN calls $0.80, BB folds

                      River: ($6.55) A (3 players)
                      Hero checks, MP1 bets $6.64, BTN calls $1.81 all in, Hero folds

                      Final Pot: $10.17
                      BTN shows 5 A
                      MP1 shows 5 A
                      MP1 wins $5.03
                      BTN wins $5.04
                      (Rake: $0.10)

                      kas PF reise pisut loozi pole?
                      piibel says:
                      Sinuni folditud, siis raise:
                      UTG: 22+, AK, AQs
                      UTG1: 22+, AK, AQs
                      UTG2: 22+, AQ+, AJs+

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #806
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        icc on küll.. viimane laud oli ja viimane ring.. nii see miinus majja tuuakse:-D

                        EDIT: oli küll loose.. seal olid laud mingi VPIP 35% umbes.. ja tyybid kelle vastu mängisin olid ka mingi VPIP 40-50... rusikareegel ütleb, et mida loosem laud, seda tightim pead sina olema..

                        Comment

                        • kuco
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 1910

                          #807
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          Algselt postitas Rage
                          Party Poker $10.00 No Limit Hold'em
                          Algselt postitas vsiu100
                          kas PF reise pisut loozi pole?
                          piibel says:
                          Ei :)

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #808
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas kuco
                            Ei :)

                            JAH.
                            no ranksi, kräisi jne tabel on JUST sellise limiidi ja VPIP-i jaoks tehtud, seega tight is right.
                            ma saan aru kui tegu oleks 10.000 No Limit Hold'em, siis teine jutt.

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #809
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas vsiu100
                              JAH.
                              no ranksi, kräisi jne tabel on JUST sellise limiidi ja VPIP-i jaoks tehtud, seega tight is right.
                              ma saan aru kui tegu oleks 10.000 No Limit Hold'em, siis teine jutt.
                              ma tean seda isegi ja seepärast oligi smile lõpus ...

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #810
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas kuco
                                ma tean seda isegi ja seepärast oligi smile lõpus ...
                                käib see leveldamine hommiku vara..

                                Comment

                                Working...