***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Marek K.
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 1477

    #781
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    **** vittu ma ei saa aru mis **** toimub, kõige parema tahtmise juures ei suuda ka peale miinuse miskit muud välja imeda vittu.


    Comment

    • farik666
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 834

      #782
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      WOW.. algul on ju kõik ok.. vahetasid limiiti hiljem??

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #783
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        Ükskõik kas lähed all ini või mis teed flush drawga callitakse ikka ja muidugi hititakse.

        -5BI hetkel. eks näis kuidas see vahva sess lõppeb ehk hakkavad käed kunagi pidama kah

        No-Limit Hold'em, $0.10 BB (10 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        MP3 ($13.02)
        Button ($10.60)
        SB ($5.73)
        BB ($3.93)
        Hero (UTG) ($8.68)
        MP1 ($8.29)

        Preflop: Hero is UTG with 7, 8

        Flop: ($0.10) 6, 5, 4 (2 players)
        SB bets $0.10, BB calls $0.10, Hero raises $0.70, 1 fold, MP3 calls $0.70, 1 fold, SB calls $0.60, BB raises $3.63, Hero raises $7.88, MP3 calls $7.88, 1 fold

        Turn: ($21.69) 6 (3 players)

        River: ($21.69) Q (3 players)

        Total pot: $21.69

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #784
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          EI

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #785
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            wow.. mille vastu ma sattusin:

            Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 7 players - View hand 62481
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            CO: $7.19
            BTN: $7.90
            Hero (SB): $9.90
            BB: $9.90
            UTG: $5.69
            UTG+1: $10.58
            MP: $3.46

            Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with J A
            1 fold, UTG+1 calls $0.10, MP calls $0.10, CO calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.60, 2 folds, MP calls $0.50, CO calls $0.50

            Flop: ($2.00) 6 Q Q (3 players)
            Hero bets $1.30, MP calls $1.30, CO raises to $6.59, Hero calls $5.29, MP calls $1.56 all in

            Final Pot: $18.04
            CO shows A A
            Hero shows J A
            MP shows Q Q
            CO wins $7.42
            MP wins $10.52
            (Rake: $0.10)
            krdi handconvertor.. ma sain oma masti kätte.. aga nohh nelik vastus

            Comment

            • UdusOlevSiil

              #786
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Tra, see ei ole normaalne, kuradi aukuostuga callitakse ja hititakse minu kolmiku vastu. värdddd

              Comment

              • leho57
                Grinder
                • Nov 2008
                • 664

                #787
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                trademaa küll faking ahvikari. IGA JUMALA kord kui ma midagigi floppasin oli donkil parem. ja kui ka ei flopanud siis oli suurem kaart käes. no mis mõttes nagu. täiesti ebareaalne. vihkan pokkerit nüüd!

                Comment

                • antnx
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3102

                  #788
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  TÜRADEMAA FUCKING ÜKS VEND KES ISTUB LAUS MUUDKUI CALLIB JA CALLIB JA IKKA KOBISTAB PAREMA KÄE. ÜKSKÕIK MIS TRIKKI TEMA VASTU KA EI KASUTA::::::::::::::::::PERSSE KUST SELLISED LUCKBOX VENNAD TULEVAD?????????????????????????





                  CALLIME JA PRE OMA AK-ga ET SIIS MINRAISEDA !!!!!!! Ja miks mul ka ühte ruutut käes ei võinud olla AHHHHHHHHHHHH SEEKORD OLEKS VÕINUD JU KA MINA SUCKOUTIDA AGA EI POKKERIJUMALAL ON TEISED PLAADID FU NIGA

                  Comment

                  • your_naked_mom
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 212

                    #789
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    Comment

                    • bounce
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 865

                      #790
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas antnx
                      TÜRADEMAA FUCKING ÜKS VEND KES ISTUB LAUS MUUDKUI CALLIB JA CALLIB JA IKKA KOBISTAB PAREMA KÄE. ÜKSKÕIK MIS TRIKKI TEMA VASTU KA EI KASUTA::::::::::::::::::PERSSE KUST SELLISED LUCKBOX VENNAD TULEVAD?????????????????????????





                      CALLIME JA PRE OMA AK-ga ET SIIS MINRAISEDA !!!!!!! Ja miks mul ka ühte ruutut käes ei võinud olla AHHHHHHHHHHHH SEEKORD OLEKS VÕINUD JU KA MINA SUCKOUTIDA AGA EI POKKERIJUMALAL ON TEISED PLAADID FU NIGA
                      imo seni kuni rahad ees olles sisse panna, pole midagi nutta enam, otsus on ju õige tehtud.
                      ma ise failin 90 protsentiliselt seti vastu mängides, kui endal on TPTK või overpair.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #791
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        yeahh..eile BTNi pealt AA, misclicki tõttu minraise... BB callis..

                        laud 39x, BB tegi mingi räige overbeti, ma trukkisin nupud sisse... sain calli, tüüp näitab 3Ko.. riverisse tuleb 3.. chati tuleb mehe poolt hahahaa

                        läks natukene teravamaks ütlemiseks..

                        Comment

                        • muruntau
                          • Jan 2009
                          • 4325

                          #792
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          paneks välja siia enda lemmiksõimu, mida öelda rämeda suckoudi (0 outi ja vähem) teinud tüüpidele. Minu lemmikud on:

                          Your father must be proud of you!
                          What game are you playing right now, checkers?
                          Nice suckout! You work in porn industry?

                          Kui läheb väga foorumi reeglitega vastuollu, siis vabandan ja kustutage ära

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #793
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            Algselt postitas muruntau
                            paneks välja siia enda lemmiksõimu, mida öelda rämeda suckoudi (0 outi ja vähem) teinud tüüpidele. Minu lemmikud on:

                            Your father must be proud of you!
                            What game are you playing right now, checkers?
                            Nice suckout! You work in porn industry?

                            Kui läheb väga foorumi reeglitega vastuollu, siis vabandan ja kustutage ära
                            päris head :)
                            ise tsatti üldse ei kasuta ega ei loe ka. Parem karjun omaette või siis helistan freakile või hossile ja nutan kurba saatust.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #794
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas Rage
                              yeahh..eile BTNi pealt AA, misclicki tõttu minraise... BB callis..

                              laud 39x, BB tegi mingi räige overbeti, ma trukkisin nupud sisse... sain calli, tüüp näitab 3Ko.. riverisse tuleb 3.. chati tuleb mehe poolt hahahaa

                              läks natukene teravamaks ütlemiseks..
                              Sellepärast ma järjekodselt lasingi oma chati blockiga ja võtsin nii observer kui laua chati maha.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #795
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Algselt postitas muruntau
                                paneks välja siia enda lemmiksõimu, mida öelda rämeda suckoudi (0 outi ja vähem) teinud tüüpidele. Minu lemmikud on:

                                Your father must be proud of you!
                                What game are you playing right now, checkers?
                                Nice suckout! You work in porn industry?

                                Kui läheb väga foorumi reeglitega vastuollu, siis vabandan ja kustutage ära
                                Ei lähe aga dongile soovitan ikkagi öelda "nice hand".

                                Comment

                                Working...