***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits

    #901
    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

    sitt karma, mis muud, mul samad mured..

    Comment

    • BuildUp
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2547

      #902
      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

      Algselt postitas leits
      **** karma, mis muud, mul samad mured..
      Peate mõne nõia juurde minema. :D

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #903
        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

        FTR Hand History Converter Output (intended for copying and pasting into poker forums!):
        PokerStars No-Limit Hold'em, $25+$2 Tournament, 800/1600 Blinds 75 Ante (2 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

        Button (t14080)
        Hero (SB) (t12920)

        Hero's M: 5.07

        Preflop: Hero is SB with K, K
        Button bets t14005 (All-In), Hero calls t11245 (All-In)

        Flop: (t25840) 5, Q, 7 (2 players, 2 all-in)

        Turn: (t25840) 4 (2 players, 2 all-in)

        River: (t25840) J (2 players, 2 all-in)

        Total pot: t25840

        Results:
        Button had 7, J (two pair, Jacks and sevens).
        Hero had K, K (one pair, Kings).
        Outcome: Button won t25840

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #904
          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

          Sitturi nii hellaks tõmmand juba... Nagu oleks neegri T Ü R A perse saanud kaks tundi järjest. No ma ei biiidi...lihtsalt ei biidi seda variatsiooni. Mida türat ma tegema pean, foldima kunnid heads upis sest tean et bad beat tuleb anyway???

          Comment

          • leits

            #905
            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

            rohkem pead mängima, see katab variatsooni lõpuks ära:)

            Comment

            • RudiTurbo
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 4167

              #906
              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

              Tra, 90 inimese 5$ SNG's mingi elus esimest korda olen M50 stackiga ja liider, mõtlen, et mängin siis loose mängu ja callin ja teen igast trikke nagu suur stack ikka peab. No AK'ga tõstan, lükkab jälle see sama Joosep, tänu kellele ma selliseks stackiks üldse sain, callin ära oma viiendiku stackist, TT ja obv tüübi 9st elust on Tal ikka veel kasutamata mõni ja peab vastu.
              Siis callin Buttoni raise ära A8'ga, flop on AA6, check callin 3 tänavat , kõikidest fcking võimalikest kaartidest millega buttonilt tõstetakse on tal obv AK ning taas tagasi keskmiste stackide keskel "#%&=)(/"%#!

              Nüüd olen 13 out of 18, tilt on peal kah!

              Õigus jah, kolmest 6.50$ 9 mehe turbost jäin ka kahel bubblesse, kõik shortied tegid oma flipid ära ilusti, tõmbasid suureks stackiks mõlemas lauas, siis oli minu kord flipata ja mõlemas lauas neljandaks. Nahhuidemaa


              EDIT: Ei saa aru, kust võetakse neid callimise mõtteid. Kaks suurt stacki olid ja olin teise tüübiga väixem, esimest korda anti mulle võimalus shoveda tema vastu SB vs BB ja , shovesin väixe suited connectoriga, et oma edu tema ees kasvatada, tüüp callib Q8'ga ära mu, mida fakki nah. Neljas koht perkele.
              Vähemalt enne bubblet skillisin omale suht suure stacki ja final tabelis hoidsin head positsiooni, kuid 4 handed tuli ragzi sadu, kõik teised aina shovesid, mul pold ühtegi paari ega ace highd tükk aega.

              Comment

              • masterpuppet
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2094

                #907
                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                PEEEESE, miks peab uude limiiti ronimine alati nii keeruline olema. ilmselt mindset jumala paigast ära ning ei suuda lihtsalt A mängu teha. Uhh, kellegil soovitusi, mida ajuga ette võtta?

                Comment

                • leho57
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 664

                  #908
                  Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                  tee B mängu, pole ka kõige hullem :D

                  Comment

                  • RudiTurbo
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 4167

                    #909
                    Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                    TRA, NO MIS LÕPMATU NALI NENDE SNG'dega TOIMUB NOH!
                    10'ne SNG jooxul AK vs AA, AQ vs AA
                    SIIS LIHTSALT VÕIMATU ON VÕITA 4:1'le flippe, AK vs AJ, AK vs K3, AK vs A5 NO WTF, need tulevad ära 1 kord neljast kui peaxid tulema faking 3 korda neljast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                    Veel lisandus K9s vs K8o ................................

                    Comment

                    • Timpz
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2029

                      #910
                      Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                      Algselt postitas RudiTurbo
                      TRA, NO MIS LÕPMATU NALI NENDE SNG'dega TOIMUB NOH!
                      10'ne SNG jooxul AK vs AA, AQ vs AA
                      SIIS LIHTSALT VÕIMATU ON VÕITA 4:1'le flippe, AK vs AJ, AK vs K3, AK vs A5 NO WTF, need tulevad ära 1 kord neljast kui peaxid tulema faking 3 korda neljast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                      Veel lisandus K9s vs K8o ................................
                      standard

                      Comment

                      • UdusOlevSiil

                        #911
                        Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                        Algselt postitas RudiTurbo
                        TRA, NO MIS LÕPMATU NALI NENDE SNG'dega TOIMUB NOH!
                        10'ne SNG jooxul AK vs AA, AQ vs AA
                        SIIS LIHTSALT VÕIMATU ON VÕITA 4:1'le flippe, AK vs AJ, AK vs K3, AK vs A5 NO WTF, need tulevad ära 1 kord neljast kui peaxid tulema faking 3 korda neljast!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        Veel lisandus K9s vs K8o ................................

                        Võta üks sit and go korraga ette, siis väga palju biite ei tule :P

                        Ja viimane käsi on küll unreal :)

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #912
                          Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                          TRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
                          EGWOIPYHRt08237rq+238f5(/&=(/"¤&=(/!/¤")(=/"!?)(YDH()="#!UHr9823FHJ?)("#
                          FAKING VÄRDJAKARI

                          PokerStars No-Limit Hold'em, $2.00+$0.20 Tournament, 6000/12000 Blinds 1200 Ante (6 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          saw flop | saw showdown

                          CO (t190996)
                          Button (t205124)
                          Hero (SB) (t196356)
                          BB (t104639)
                          UTG (t80034)
                          MP (t27274)

                          Hero's M: 7.79

                          Preflop: Hero is SB with Q, Q
                          3 folds, Button bets t203924 (All-In), Hero calls t189156 (All-In), 1 fold

                          Flop: (t409512) J, K, A (2 players, 2 all-in)

                          Turn: (t409512) 9 (2 players, 2 all-in)

                          River: (t409512) 6 (2 players, 2 all-in)

                          Total pot: t409512

                          Results:
                          Button had 7, A (one pair, Aces).
                          Hero had Q, Q (one pair, Queens).
                          Outcome: Button won t409512


                          Praegune liidriboard turbo tournal pärast seda nussi 16 järgi 376st

                          A7s' Hero 408 000 Chipsi
                          teine koht 280 000 Chipsi

                          Esikoht tournal saab faking üle 1000$ ja sati pileti, TRA MILLEKS TULEB MINGI ÄSS SINNA FLOPPI NO FAK!!!!!!!!!!

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #913
                            Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                            palun minge pu################SI.
                            Pacificu standard turna 1000 GTD$., 11.15 - 20+2. Mingi 45 osalejat, 5 saavad raha, esimene koht 400$.

                            4 venda alles, siis üks vend oli totaalne stackleader 65000 vms, mul 15000, ja teisel kahel 5000 ja 3000.
                            Stackleader vaid allinitas, kõik kusesid, siis shortstacker läx paari sendigiga allini, ma callisin KJs, ja stackleader lendab AI. Ma:"TRAAAAAAAAAAAAA FAKEN PEDE". Callin ära, ja loogish tal AA käes ja shortstackeril KK.

                            WTFFFFFFFFFFFF
                            PALUN MINGE peRSE
                            tean, et tegelt oleks pidanud foldima, aga no kui reaalne see on, et kohe neil monster.
                            mõnituseks pandi J kah veel floppi!


                            Samas, kui meid oli 4 alles ja stackid olid samad nagu üleval öeldud, kirjasin chatis, et anyway lahkun 4ndana, lol ja teised vastasid ka:"LOL"

                            nii oligi , #4 ning 110$

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #914
                              Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                              Algselt postitas hotcocacola
                              palun minge pu################SI.
                              Pacificu standard turna 1000 GTD$., 11.15 - 20+2. Mingi 45 osalejat, 5 saavad raha, esimene koht 400$.

                              4 venda alles, siis üks vend oli totaalne stackleader 65000 vms, mul 15000, ja teisel kahel 5000 ja 3000.
                              Stackleader vaid allinitas, kõik kusesid, siis shortstacker läx paari sendigiga allini, ma callisin KJs, ja stackleader lendab AI. Ma:"TRAAAAAAAAAAAAA FAKEN pe*e". Callin ära, ja loogish tal AA käes ja shortstackeril KK.

                              WTFFFFFFFFFFFF
                              PALUN MINGE peRSE
                              tean, et tegelt oleks pidanud foldima, aga no kui reaalne see on, et kohe neil monster.
                              mõnituseks pandi J kah veel floppi!


                              Samas, kui meid oli 4 alles ja stackid olid samad nagu üleval öeldud, kirjasin chatis, et anyway lahkun 4ndana, lol ja teised vastasid ka:"LOL"

                              nii oligi , #4 ning 110$
                              Ma ei näe ühtegi bad beati.

                              Comment

                              • alaska
                                forever
                                • Oct 2008
                                • 6599

                                #915
                                Re: ***Official "asdais#da8usPjSaks" thread***

                                Kõige rohkem ajavadki närvi enda vead. 110$ on siiski hea raha...

                                Comment

                                Working...