Re: ***Supernova/Elite 2010***
Ma tegelt ei mõista ühte asja. FTPs ju täpselt samad lauad olemas (shallow) aga miks seal erinevus nii suur ei ole kui Starsis?
Samas mulle laekus infot, et keegi nagu ikka SNE on aga pidavat olema uue litsentsi järgi alaealine. Ah võta näpust, kas on või mitte.
Algselt postitas ment52
Vaata postitust
Algselt postitas con
Vaata postitust

Comment