Re: ***Supernova/Elite 2010***
Privador krt, vasta nüüd ausalt. Kas sa oled loll või ainult mängid?
Tigrano juttu mõttest ei saanud üldse aru? Point oli selles, et saa rikkaks (või mis iganes sind õnnelikuks teeb) kuidas tahad, aga tee seda hästi ja tee seda endale. Arvad, et ainult äri teeb rikkaks. No siis aja äri. Aga äri ei ole ka ainult ostan-müün-vahetan. Äri nõuab samapalju aega ja kannatust, teadmisi, oskusi - kõike.
Sinu mõtteavaldused on mind alati imestama pannud, aga seekord ma lihtsalt pidin sekkuma.
See mõte, et enamus inimesi on liiga laisad, et rikkad olla...see kehtib väga hästi. Ja kehtib kahjuks ka minu kohta.
Algselt postitas privador
Tigrano juttu mõttest ei saanud üldse aru? Point oli selles, et saa rikkaks (või mis iganes sind õnnelikuks teeb) kuidas tahad, aga tee seda hästi ja tee seda endale. Arvad, et ainult äri teeb rikkaks. No siis aja äri. Aga äri ei ole ka ainult ostan-müün-vahetan. Äri nõuab samapalju aega ja kannatust, teadmisi, oskusi - kõike.
Sinu mõtteavaldused on mind alati imestama pannud, aga seekord ma lihtsalt pidin sekkuma.
See mõte, et enamus inimesi on liiga laisad, et rikkad olla...see kehtib väga hästi. Ja kehtib kahjuks ka minu kohta.

Tigrano
Comment