2009 aasta parima Eesti mängija

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #31
    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

    Algselt postitas hoss23
    +13
    +14

    micromeestest Sass

    Comment

    • Allanaator13
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 285

      #32
      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

      Algselt postitas lenC
      Janar Kiivramees
      +15

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #33
        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

        ma arvan, et teema võib sama hästi kui lukku panna :) :P
        kui nelja tunniga oli liidril 15punkti ning järgmisel 1-2, siis jah...see aasta pole vist teistel võimalust:P

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #34
          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

          Algselt postitas Provoker
          pluss 1
          peab panema lihtsalt +2

          (codecci)

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #35
            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

            Algselt postitas Allanaator13
            +15
            +16

            aga võiks siis valida parim cashi/turnamängija ja muud rubriigid vms?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #36
              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

              Algselt postitas Madis Very
              peab panema lihtsalt +2

              (codecci)
              +3

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #37
                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                ranka666

                Comment

                • kollane
                  Pokkerihai
                  • Nov 2008
                  • 2031

                  #38
                  Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                  Algselt postitas Rage
                  +3
                  +4

                  Comment

                  • isenseven
                    Grinder
                    • Sep 2009
                    • 598

                    #39
                    Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                    Algselt postitas lenC
                    Janar Kiivramees
                    +17 siis

                    Comment

                    • privador
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3951

                      #40
                      Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                      +1. Ja ma ei näe üldse, kes võiks Janari vastu saada lähiaastatel. Kui absoluutseid tulemusi võtta siis ei saa keegi neile vastu. Kui just codecci ei hakka nt NL10k mängima:)
                      Kuigi üks nn must hobune on-Tunnet Taimla vast, kes ühe päevaga ühe regualrilt 100k ära võttis.
                      Imrel on tõesti hea aasta olnud, aga samas jälle ta on ka tyyp, kes pidevalt mängib neid. Kui palju on eestis tyype, kes pidevalt nn live mängivad ja nn võimalus nn "pildil" olla. Neid ju sisuliselt pole.

                      Comment

                      • KeRRRt
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 774

                        #41
                        Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                        Algselt postitas Rage
                        +3
                        codecci +5

                        Comment

                        • Madis Very
                          Bännitud
                          • Aug 2009
                          • 2951

                          #42
                          Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                          Miks ta nii väga must hobune on ?
                          Ja codecci mängib stabiilselt hästi heal tasemel.. Janar laseb oma turniire mis muidu mullegi sümpaatne, kuid see aasta on codecci nii palju lihtsalt silma jäänud. Ega ei valita suurimat summat võitnud eestlast 2009.. või siiski ?

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #43
                            Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                            Algselt postitas lenC
                            Janar Kiivramees
                            +16

                            Esikolmikusse veel Imre ja Codecci

                            Comment

                            • kuco
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1910

                              #44
                              Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                              Algselt postitas Madis Very
                              Miks ta nii väga must hobune on ?
                              Ja codecci mängib stabiilselt hästi heal tasemel.. Janar laseb oma turniire mis muidu mullegi sümpaatne, kuid see aasta on codecci nii palju lihtsalt silma jäänud. Ega ei valita suurimat summat võitnud eestlast 2009.. või siiski ?
                              Fail?
                              Level?


                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #45
                                Re: 2009 aasta parima Eesti mängija

                                Algselt postitas Madis Very
                                Miks ta nii väga must hobune on ?
                                Ja codecci mängib stabiilselt hästi heal tasemel.. Janar laseb oma turniire mis muidu mullegi sümpaatne, kuid see aasta on codecci nii palju lihtsalt silma jäänud. Ega ei valita suurimat summat võitnud eestlast 2009.. või siiski ?
                                lol@Janar laseb oma turniire
                                minu valik ongi tema, sest on tulemused live turniirilt, online turniiridelt, live cashis ja online cashis. universaalsõdur



                                Comment

                                Working...