Nädalavahetus tartus.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #121
    Re: Nädalavahetus tartus.

    Küsimus kumb on parem peokoht, kas Tartu v Tai?
    ( varjatud küsimus ka siis, kust kergemini ja odavamalt naisi saab?)
    Tartus on tuttide IQ ehk veic kõrgem.

    Comment

    • lepisto
      Jube Noob
      • Sep 2009
      • 172

      #122
      Re: Nädalavahetus tartus.

      See küsimus on ikka üliloll. Probleem on sinu jaoks see, et Tais ei ole võimalik naisi sebida nagu Tartus

      Comment

      • Provoker
        Pokkerihai
        • Jan 2009
        • 3067

        #123
        Re: Nädalavahetus tartus.

        Küsimus ei olnud ju sebimises vaid hinnas. Kindlapeale välja minek ;D

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #124
          Re: Nädalavahetus tartus.

          mnjah tais ei saa aru ainult kas on mees-naine voi naismees

          Comment

          • hotcocacola
            HTCCACLA
            • Oct 2008
            • 14473

            #125
            Re: Nädalavahetus tartus.

            või hoopis meesmees :D

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #126
              Re: Nädalavahetus tartus.

              Algselt postitas Pumper
              Küsimus kumb on parem peokoht, kas Tartu v Tai?
              ( varjatud küsimus ka siis, kust kergemini ja odavamalt naisi saab?)

              Muhahahahahahahhahahahahahaha. Täpselt naelapea pihta ja tõenäoliselt Tai poisid nüüd su maha löövad :)


              Comment

              • Pumper
                Klubi Liige
                • Mar 2009
                • 2359

                #127
                Re: Nädalavahetus tartus.

                No ma arvan, et ma saan sellest seltskonnast kes siin hetkel mõnitades vastasid küll kõige rohkem naisi, aga privadoril oli hea point.
                Teiseks oli ka minu küsimus esitatud irooniaga...

                Comment

                Working...