Online nosebleedide teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • forell
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2009
    • 350

    #76
    Re: Online nosebleedide teema

    Algselt postitas hotcocacola
    väga hea, isildur ongi busto :D
    sinu kurvastuseks jookseb ta präägu pätrik antoniusest omahas üle. kahes lauas 1m stack.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #77
      Re: Online nosebleedide teema

      Durr lähebki bustoks? http://www.pokertableratings.com/ful...-search/durrrr

      Comment

      • forell
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2009
        • 350

        #78
        Re: Online nosebleedide teema

        ta sai vaata selle lepingu FTP käest. Ei ole veel teada milline tema leping täpselt välja näeb aga enamus saavad lihtsalt igakuiselt mingi plekki niiet bustoks päris ei lähe aga suht halvasti läheb küll viimasel ajal.


        THX ISILDUR!

        Comment

        • CTXrix
          Grinder
          • Oct 2008
          • 689

          #79
          Re: Online nosebleedide teema

          Algselt postitas ranka
          Ei ta lähe ühti. Ta pole ju enam mingi ühepäevaliblikas nosebleedis või lihtsalt gambeldaja, kel siiani vedanud on. Poisil on ikkagi korralik teooria- ja praktikapagas olemas. Võtab end kokku uuesti.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #80
            Re: Online nosebleedide teema

            Algselt postitas CTXrix
            Ei ta lähe ühti. Ta pole ju enam mingi ühepäevaliblikas nosebleedis või lihtsalt gambeldaja, kel siiani vedanud on. Poisil on ikkagi korralik teooria- ja praktikapagas olemas. Võtab end kokku uuesti.
            kas kellegil on durrrri state?
            tahaks teada mis stiilis durrrr/isadur mängivad.. ja kas keegi jookseb alla EV jne.

            Comment

            • KeRRRt
              Grinder
              • May 2009
              • 774

              #81
              Re: Online nosebleedide teema

              ma ei saa sellest aru, miks nad omahahahad nii suurte panustega mängivad.
              kui sa näed, et oled 2 milli juba kaotanud oma 3k-5k käega siis sa vist ikka ei biidi seda mängu nii hästi.
              aga loodan ikka, et durrrrrrrrrrrrrr võtab end kokku.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #82
                Re: Online nosebleedide teema

                Algselt postitas KeRRRt
                ma ei saa sellest aru, miks nad omahahahad nii suurte panustega mängivad.
                kui sa näed, et oled 2 milli juba kaotanud oma 3k-5k käega siis sa vist ikka ei biidi seda mängu nii hästi.
                aga loodan ikka, et durrrrrrrrrrrrrr võtab end kokku.
                variatsioon

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #83
                  Re: Online nosebleedide teema

                  Ziigmund otsustas täna öösel samuti liituda selle hullukarjaga, kes viimased nädalad on 500/1000 laudades möllanud ja tegi väikse shoti isilduri ja Patrik Antoniuse vastu ja võttis isildurilt 1,5 miljonit ja PA-lt 850K vähem kui 1000 käega.

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #84
                    Re: Online nosebleedide teema

                    :D sick life..
                    haigelt hea mindset peab ikka olema.

                    Comment

                    • R1naldo
                      Jube Noob
                      • Apr 2009
                      • 143

                      #85
                      Re: Online nosebleedide teema

                      See isildur ongi ilmselt Viktor Blom.. eile korra piikasin $300/$600 lauda, kus Tony G kirjutas nice to see you viktor vms...

                      mitte et ma mingi müüdimurdja oleks...

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #86
                        Re: Online nosebleedide teema

                        ok.. aga kes kurat see Viktor Blom on????

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #87
                          Re: Online nosebleedide teema

                          Kes see Tony G oli? Ega mitte ala TonyG666 või TonyG1985 vms? Ei taha olla mingi müüdmurdja aga kas Tony G, kes midagi lausus FTP chatis oli ikka õige Tony G?

                          Comment

                          • bounce
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 865

                            #88
                            Re: Online nosebleedide teema

                            Algselt postitas variatsioon
                            ok.. aga kes kurat see Viktor Blom on????

                            Comment

                            • CTXrix
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 689

                              #89
                              Re: Online nosebleedide teema

                              Muide Tony G mainis oma blogis, et nt Phil Ivey kindlasti steigiks durrr-i, kui see oma papiga bustoville'i tõmbaks. See näitab küll respekti durrri suhtes, imo.

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #90
                                Re: Online nosebleedide teema

                                Ma võtaks ka 200$ eest.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...