Online nosebleedide teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #121
    Re: Online nosebleedide teema

    A normal SSS player has ~ 20BB on the table. Sklansky calculated the following range:

    Stack 20BB:
    CO: 55+, AJ+, A9s+, KTs+
    BU: 22+, AT+, A5s, KTs+, KQ, QJs
    SB: 22+, A2+, K9+, K7s, Q8s+, QT+, JT

    skalansky push

    Aga lähme nüüd teemasse tagasi. Liiga OT juba.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #122
      Re: Online nosebleedide teema

      Algselt postitas vennike
      kui sa ise uurid seda tabelit natuke ja mängid vastavalt, siis ei saa ju väga palju kaotada kah ? ma olen shortstäkkinud, et tundma õppida nende hingeelu. tänu sellele suudan nende vastu kasumlikult mängida. need tyrastunud hiinlased, kes starsi N25s on, kasutavad lisaks sklansky pushi, mis minu meelest on -EV. NL25s on tohutult idioote, kes pole kunagi kuulnudki midagi shortstäkkimisest ja arvavad et T4s on piisav mahacallimiseks.
      Kuidas saab olla sklansky push -EV SB vs BB olukorras? Raket mõtled?

      Comment

      • PokerDevil
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1177

        #123
        Re: Online nosebleedide teema

        Just vaatasin, et mis toimub ning nägin, et omahas lasti riverit 2x lasta. :) Vana uuendus juba?

        Comment

        • Madis Very
          Bännitud
          • Aug 2009
          • 2951

          #124
          Re: Online nosebleedide teema

          Algselt postitas PokerDevil
          Just vaatasin, et mis toimub ning nägin, et omahas lasti riverit 2x lasta. :) Vana uuendus juba?
          Üsnagi :D

          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #125
            Re: Online nosebleedide teema

            Algselt postitas PokerDevil
            Just vaatasin, et mis toimub ning nägin, et omahas lasti riverit 2x lasta. :) Vana uuendus juba?
            Kuu/kaks.

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #126
              Re: Online nosebleedide teema

              Algselt postitas SamGold
              OT:
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              kui ma istun NL100 lauda siis ma tahan mängida NL100 mitte NL20

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #127
                Re: Online nosebleedide teema

                Paistab, et Isilduril ei lähe enam hästi. Viimase 24 tunni jooksul üle 2 milli$ maha mänginud ja autoreload laudades ei tööta enam.

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #128
                  Re: Online nosebleedide teema

                  Algselt postitas alaska
                  Paistab, et Isilduril ei lähe enam hästi. Viimase 24 tunni jooksul üle 2 milli$ maha mänginud ja autoreload laudades ei tööta enam.
                  Eks tal oleks ilmselt kasulikum olnud hit n runida :D

                  Comment

                  • Fortune
                    IP
                    • Oct 2008
                    • 1396

                    #129
                    Re: Online nosebleedide teema

                    Algselt postitas mislinn
                    Eks tal oleks ilmselt kasulikum olnud hit n runida :D
                    arvad ta ronis sinna high stakes puhtalt raha pärast?

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #130
                      Re: Online nosebleedide teema

                      Algselt postitas mislinn
                      Eks tal oleks ilmselt kasulikum olnud hit n runida :D
                      Sellise mindsetiga peale lennates oleks ta ju peale esimese käe võitu lahkunud ja poleks tulnud +5M$.

                      Comment

                      • mislinn
                        Pokkerihai
                        • Apr 2009
                        • 1734

                        #131
                        Re: Online nosebleedide teema

                        Seda muidugi, ma tegelt mõtlesingi, et ta oleks võinud vehkat teha hoopis siis kui ta tipus oli, aga loogiline, et siis arvad, et tuleb veel ja veel

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #132
                          Re: Online nosebleedide teema

                          Algselt postitas mislinn
                          Seda muidugi, ma tegelt mõtlesingi, et ta oleks võinud vehkat teha hoopis siis kui ta tipus oli, aga loogiline, et siis arvad, et tuleb veel ja veel
                          kuidas sa tead millal sa tipus oled?

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #133
                            Re: Online nosebleedide teema

                            Algselt postitas mislinn
                            Seda muidugi, ma tegelt mõtlesingi, et ta oleks võinud vehkat teha hoopis siis kui ta tipus oli, aga loogiline, et siis arvad, et tuleb veel ja veel
                            hea mõte, järgmine sess võtan kasutusele

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #134
                              Re: Online nosebleedide teema

                              Algselt postitas Fortune
                              kuidas sa tead millal sa tipus oled?
                              küsid nastja käest obv.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #135
                                Re: Online nosebleedide teema

                                Paistab, et Isilduril oleks tõesti olnud vaja mislinni väärt nõu 'quit at the peak' :)

                                Viimastel päevadel pole selli enam näha olnud, table rankings näitab talle career earningsiks -1.7m. Ilmselt tuleb minna vaikselt bankrolli üles grindima jälle. Peab ikka mindset olema, et taluda 3 nädalaga -7m downswingi ja ilmselt kogu bankrolli kaotamist.

                                Comment

                                Working...