Online nosebleedide teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ESTPatrick
    Olümpsi Mägi Aivar
    • Nov 2008
    • 5572

    #106
    Re: Online nosebleedide teema

    Algselt postitas nikitheone
    täpselt. minu arvates ongi need kõige suuremad dongid, kes istuvad sisse mingi x-stäkiga.
    point ongi nagu codeccigi ütles et dongid mängimata ei jäta kui oleks 100bb min siis nad ei saaks 67bb bankrolliga sel limiidil mängida mida parasjagu proovis ja seega mängib 1 limiit madalamal 134bb stäkiga

    Comment

    • vennike
      Pokkerihai
      • Mar 2009
      • 1958

      #107
      Re: Online nosebleedide teema

      see on väga mõttetu teema, sest shortstäkkerid genereerivad saitidele sitaks reiki ja ükski tuba ei kavatse sellisele asjale kätt ette panna. kui shortstäkkerid ei meeldi, lase 50bb min laudu või PL.

      Comment

      • ment52
        Politseidokumendiga kusjuures!
        • Oct 2008
        • 1270

        #108
        Re: Online nosebleedide teema

        Algselt postitas vennike
        see on väga mõttetu teema, sest shortstäkkerid genereerivad saitidele sitaks reiki ja ükski tuba ei kavatse sellisele asjale kätt ette panna. kui shortstäkkerid ei meeldi, lase 50bb min laudu või PL.
        1. what about the shortstacking?

        - We've done a lot of analysis, held a bunch of meetings, and a decision has been made. I can say we are going to do something. I can't say what that something is just yet, but it's planned to happen before the end of the year.


        http://forumserver.twoplustwo.com/28...1-26-a-643111/

        Comment

        • variatsioon
          Pokkeritark
          • Nov 2008
          • 5849

          #109
          Re: Online nosebleedide teema

          Algselt postitas ment52
          1. what about the shortstacking?

          - We've done a lot of analysis, held a bunch of meetings, and a decision has been made. I can say we are going to do something. I can't say what that something is just yet, but it's planned to happen before the end of the year.


          http://forumserver.twoplustwo.com/28...1-26-a-643111/
          cuul..
          krt peab vist FTP üle kolima..
          nad ikka arenevad palju turskemalt kui PS

          Comment

          • Paranoia
            Räme Fish
            • Jan 2009
            • 18

            #110
            Re: Online nosebleedide teema

            Ziigmund +2,1M Isildur1 vastu 2sessiga plohu's :o

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #111
              Re: Online nosebleedide teema

              Algselt postitas variatsioon
              cuul..
              krt peab vist FTP üle kolima..
              nad ikka arenevad palju turskemalt kui PS
              njahh.. aga FTP's on eranditult kõige rohkem shortstackereid..

              Comment

              • R1naldo
                Jube Noob
                • Apr 2009
                • 143

                #112
                Re: Online nosebleedide teema

                Algselt postitas variatsioon
                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bs1ltZOc99Y[/youtube]
                seee viimane küsimus on liiga hea :D

                Comment

                • SamGold
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 302

                  #113
                  Re: Online nosebleedide teema

                  OT:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • lenC
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 6440

                    #114
                    Re: Online nosebleedide teema

                    Ärge leveldage siin ja olge teemas.

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #115
                      Re: Online nosebleedide teema

                      Algselt postitas SamGold
                      OT:
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Tahaks dongi vastu ikka 3 tänavat bettida. Postflop skilli on raske maksma panna kui SS teevad ainult preflop mängu.

                      No offence, aga sult on varem ka tulnud naljakaid mõttekõike.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • variatsioon
                        Pokkeritark
                        • Nov 2008
                        • 5849

                        #116
                        Re: Online nosebleedide teema

                        Algselt postitas SamGold
                        OT:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        SS vastu on lihtsalt winrate 5x väiksem sest stack on väiksem.
                        lauas olev SS sunnib sind tightimalt/ABCd mängima.
                        mis muudab pokker igavaks. 4 tänavast saab mängida ainult preflopis.

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #117
                          Re: Online nosebleedide teema

                          Pokker ongi mõttetu igav mäng =/ .

                          Tra tahad funi mine mängi jalgpalli.

                          Comment

                          • melole
                            Julm Donk
                            • Aug 2009
                            • 40

                            #118
                            Re: Online nosebleedide teema

                            Ega ikka ei ole küll. Shortstackerite vastu lihtsalt ei ole leake,
                            mängivad tabeli järgi ning ootavad full ringis kaarte.

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #119
                              Re: Online nosebleedide teema

                              Algselt postitas melole
                              Ega ikka ei ole küll. Shortstackerite vastu lihtsalt ei ole leake,
                              mängivad tabeli järgi ning ootavad full ringis kaarte.
                              kui sa ise uurid seda tabelit natuke ja mängid vastavalt, siis ei saa ju väga palju kaotada kah ? ma olen shortstäkkinud, et tundma õppida nende hingeelu. tänu sellele suudan nende vastu kasumlikult mängida. need tyrastunud hiinlased, kes starsi N25s on, kasutavad lisaks sklansky pushi, mis minu meelest on -EV. NL25s on tohutult idioote, kes pole kunagi kuulnudki midagi shortstäkkimisest ja arvavad et T4s on piisav mahacallimiseks.

                              Comment

                              • SamGold
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2009
                                • 302

                                #120
                                Re: Online nosebleedide teema

                                Algselt postitas vennike
                                kui sa ise uurid seda tabelit natuke ja mängid vastavalt, siis ei saa ju väga palju kaotada kah ? ma olen shortstäkkinud, et tundma õppida nende hingeelu. tänu sellele suudan nende vastu kasumlikult mängida. need tyrastunud hiinlased, kes starsi N25s on, kasutavad lisaks sklansky pushi, mis minu meelest on -EV. NL25s on tohutult idioote, kes pole kunagi kuulnudki midagi shortstäkkimisest ja arvavad et T4s on piisav mahacallimiseks.
                                misasi on "sklansky push" ?

                                Comment

                                Working...