Online nosebleedide teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #46
    Re: Online nosebleedide teema

    Algselt postitas forell
    pole vaja 2p2 foorumit siia yle copy-pasteda
    kõik keda kotib kes isildur on,need on 2p2 foorumist kõike seda juba lugenud
    kui tõesti väga väga vaja näidata teistele seda lamedat blomi stoorit siis postita lihtsalt link
    Aga ära loe siis seda kommentaar, kui ei huvita :)

    Comment

    • marxiku
      Õpihimuline Mängur
      • May 2009
      • 471

      #47
      Re: Online nosebleedide teema

      Algselt postitas forell
      pole vaja 2p2 foorumit siia yle copy-pasteda
      kõik keda kotib kes isildur on,need on 2p2 foorumist kõike seda juba lugenud
      kui tõesti väga väga vaja näidata teistele seda lamedat blomi stoorit siis postita lihtsalt link
      mina näiteks polnud lugenud. Huvitav postitus oli ju, hea lugemine.

      Comment

      • Staier
        Jube Noob
        • Dec 2008
        • 166

        #48
        Re: Online nosebleedide teema

        Algselt postitas marxiku
        mina näiteks polnud lugenud. Huvitav postitus oli ju, hea lugemine.
        +1

        Comment

        • hotcocacola
          HTCCACLA
          • Oct 2008
          • 14473

          #49
          Re: Online nosebleedide teema

          Algselt postitas Staier
          +1
          +2

          Comment

          • Dogers
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2500

            #50
            Re: Online nosebleedide teema

            Algselt postitas hotcocacola
            +2
            +3

            Comment

            • dener89
              Grinder
              • Mar 2009
              • 625

              #51
              Re: Online nosebleedide teema

              lol

              Comment

              • forell
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2009
                • 350

                #52
                Re: Online nosebleedide teema

                damn :-\

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #53
                  Re: Online nosebleedide teema

                  tolmuahvile:
                  hotcoca jutt ja selgitus omaha vs texas kohta oli ka õige, et potid on suuremad. miks?
                  point siis järgmises.(Hwangi raamatu 1. peatüki sissejuhatus).
                  kui texases on tinglikult vahed väga hea, keskmise ja halva mängija vahel võrdse suurusega, siis PLOs on vahe keskmise ja halva mängija vahel palju suurem.
                  potid kipuvad suuremaks minema just seetõttu, et halvad mängijad mängivad väga-väga tihti käsi postflopis kõvasti üle(a la bottom setti või Qhigh masti vms). tihedamini kui texases ollakse flopil drawing dead või tõmmatakse 1-2 outi ja ollakse valmis kogu raha sisse lükkama.
                  samuti on palju olukordi kus flopil omavad 2 mängijat sama kätt, hetke nutsi ja rahad pannakse sisse. ühel mängijal on re-draw paremaks käeks ja freerollib.

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #54
                    Re: Online nosebleedide teema

                    Keegi veel railib Durrrri ja isildur1i mängu?

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #55
                      Re: Online nosebleedide teema

                      mina...mõtlesin et paneks join waiting list :D

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #56
                        Re: Online nosebleedide teema

                        Isildur laseb korraga Antoniuse, Ivey ja durrriga multitable HU. Päris ambitsioonikas.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #57
                          Re: Online nosebleedide teema

                          durrrr saab jälle piki kotte...

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #58
                            Re: Online nosebleedide teema

                            Durri winrate on juba pasem, kui FR meestel :)

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #59
                              Re: Online nosebleedide teema

                              Algselt postitas daljoh
                              mina...mõtlesin et paneks join waiting list :D
                              üks laud on vaba hetkel.. ära häbene:-D

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #60
                                Re: Online nosebleedide teema

                                7-table nosebleed HU, pole just lihtne ülesanne.
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...