Online nosebleedide teema

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #61
    Re: Online nosebleedide teema

    Mul pole siin kompus FTP-d, visake huvitavaid käsi ka (soovitavalt konverteeritud).

    Comment

    • kuco
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1910

      #62
      Re: Online nosebleedide teema

      Algselt postitas vsiu100
      kui texases on tinglikult vahed väga hea, keskmise ja halva mängija vahel võrdse suurusega, siis PLOs on vahe keskmise ja halva mängija vahel palju suurem.
      potid kipuvad suuremaks minema just seetõttu, et halvad mängijad mängivad väga-väga tihti käsi postflopis kõvasti üle(a la bottom setti või Qhigh masti vms). tihedamini kui texases ollakse flopil drawing dead või tõmmatakse 1-2 outi ja ollakse valmis kogu raha sisse lükkama.
      vsiu100 ütles põhimõtteliselt ära enamuse ja eriti kehtib see live mängu kohta. Ma olen ikka saanud 6BI potte nii, et vastasel on running full house ja samas on mul endal on nuts. Teisalt saanud 3 või 4 way-allinid kus minul on top paar + wrap + mastitõmme ja vastas on väiksed 2 paari või 9-high mastitõmme. Donk läheb lolliks 998 boardil 88ga ja muude hädiste tripsidega.

      Be aware of the nuts!

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #63
        Re: Online nosebleedide teema

        PTR'ist durrr'i profiili all järgnev kommentaar, mis pandi neli mintsa tagasi:

        butteryballz (4 minutes ago):
        Durrr told isildur1 on fulltilt that he only has 950k

        Võiks täna ka bustoks minna :P Mitte, et ma pahapärast aga olgem ausad need mängijad mängivadki rohkem entertainment value, kui raha pärast ja seda me sel juhul saaks :)

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #64
          Re: Online nosebleedide teema

          Algselt postitas ranka
          PTR'ist durrr'i profiili all järgnev kommentaar, mis pandi neli mintsa tagasi:

          butteryballz (4 minutes ago):
          Durrr told isildur1 on fulltilt that he only has 950k

          Võiks täna ka bustoks minna :P Mitte, et ma pahapärast aga olgem ausad need mängijad mängivadki rohkem entertainment value, kui raha pärast ja seda me sel juhul saaks :)
          Jep. Esisildur küsis durrilt palju tal kontol on ja durrrr ütles only 950. Seepeale tahtis Isildur1 mängida 6 table HU durrrriga (patrick läks proteiini sööma) ja durrrr ütles, et mängib temaga 6 table siis kui ta vähemalt 1.2 milli peale saab.

          EDIT: Lasevad 6-table PLOD. Ilmselt durrrr oli enda arust liiga deep, et mängida NLHE-d edasi või mis?
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Oliverk
            Moderaator
            • Nov 2008
            • 3016

            #65
            Re: Online nosebleedide teema

            Täpseid seise ei tea aga vist tõmbas Durri peaaegu bustoks jälle. 6 lauda Isilduril kokku 4.5 milli ees. Durril mingi alla milku ja tõmbas sit outi peale viimast set vs setti.
            Ok pasitab et see oli Durri tänane kasum mille maha blowis. Isildur alles 13k plussid :D HSdb järgi :D

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #66
              Re: Online nosebleedide teema

              Niiviisi.

              durrrr: gonna order some food
              durrrr: might be done need to film in 1hr
              durrrr: and tilted enough alrdy from losing 1.7 back
              Isildur1: k
              Isildur1: i am here one hour if

              Comment

              • rasmer
                Vana Tegija
                • Oct 2009
                • 1306

                #67
                Re: Online nosebleedide teema

                See, mis Dwanil full tildis on ei ole kogu tema raha :D
                Nosebleedis käib tihti omavahel raha saatmine, laenamine jms.
                Eile jäi Dwan kokkuvõttes plussi kuigi kasum ei tulnud Isildurilt.

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #68
                  Re: Online nosebleedide teema

                  Viimased uudised siis sellised, et Isildur võttis Durrilt veel 600 000$ ära ja jagas selle ja veel suure osa oma rollist Patrik Antoniusele (2,1M$) ja Phil Iveyle (1,2M$) PLO-s. Sess kestis üle 8 tunni.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #69
                    Re: Online nosebleedide teema

                    väga hea, isildur ongi busto :D

                    Comment

                    • MrRiver
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 735

                      #70
                      Re: Online nosebleedide teema

                      Algselt postitas hotcocacola
                      väga hea, isildur ongi busto :D
                      Miks hea, hater?

                      Comment

                      • Davy
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1341

                        #71
                        Re: Online nosebleedide teema

                        6 tabling HU vs kahe maailma parima PLO playeri vastu ei saagi hästi lõppeda....

                        Comment

                        • CTXrix
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 689

                          #72
                          Re: Online nosebleedide teema

                          Kahju. Arvata oli, et nii lõpuks juhtub, kui durrri, Ivey ja Antoniuse vastu mängida. Suht suicidal... Aga lootsin, et ta run kestab ikka kauem. Samas, äkki ronib veel august välja.

                          Comment

                          • Lutzky
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1829

                            #73
                            Re: Online nosebleedide teema

                            njah

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #74
                              Re: Online nosebleedide teema

                              pm mina kui suurim durrri fänn (siis PA ja ivey) olen rõõmus et isildurr hävib :D.
                              pm isildur on hea, aga ta on liiga kiirelt tõusnud ja ilmselgelt hävib..............:P. Sama oli Martonasega.....tuli, võitis, kaotas ja busto - TSAU

                              Comment

                              • hotcocacola
                                HTCCACLA
                                • Oct 2008
                                • 14473

                                #75
                                Re: Online nosebleedide teema

                                üks meeletu pot...



                                suht sicko....pakun et iveyl endal JK or JT...pigem JK

                                Comment

                                Working...