****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vennike
    Pokkerihai
    • Mar 2009
    • 1958

    #46
    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

    respect coca!

    endal oli puhkusekuu. eesti on jube koht. panin seal pea poole coca teenistusest auku ja sain maksakahjustuse. enam kunagi ei lähe.

    Comment

    • Ajuvaba
      Grinder
      • Oct 2008
      • 634

      #47
      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

      Kuu teenistus on kuskil 8500$ kandis, mis on kindlasti vähem, kui lootsin. Ise olin ka ilmselt pask, loodan, et kaardijooks on ka süüdi :)
      September võiks olla topelt.

      Comment

      • paradigmlost
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 421

        #48
        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

        rets graafik ja super tulemus hotcocacola!!müstika:P
        Coca sa töötad seal arvutipoes edasi või? :D

        Augusti eesmärgid olis:

        vähemalt 15 000 kätt - sain hakkama, kuna lõpus hakkasin full ringi multitablema kuu viimastel päevadel
        goldstariks - FAIL , vb oleks õnnestund aga täna pidin päeval tööl olema

        ja eesmärgiks oli areneda, ja kasumisse jääda, mitte esimese tildiga bustosse tõmmata ja see kõik õnnestus!SnG-des tuli ka võike kasum.
        graafik:




        septembri eesmärgid:

        -vähemalt 30 000 kätt (jätkan FR-s 10-14 laual)
        -lugeda mindset lõpuni
        -kirjutada siin foorumis asuvasse "blogisse"


        Comment

        • ESTPatrick
          Olümpsi Mägi Aivar
          • Nov 2008
          • 5572

          #49
          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

          tore vaadtaa et tuleb järjest uusi nimesid graafikutega

          Comment

          • groams
            Grinder
            • Dec 2008
            • 683

            #50
            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

            Mul oli ka rekord kuu +7k umbes koos boonustega, tore tore.

            Sept eesmärk: Supernovaks saada: aind 50k+ VPPd ühe kuuga.
            Ma arvan et see ära ei tule aga kõrged eesmärgid ei ole pahad.
            Aa...ja 5k$ vähemalt oleks ka tore kingitus.

            Comment

            • Kaitz20
              FPP Pro
              • Oct 2008
              • 289

              #51
              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

              poleks arvanud, et eestis on nii palju häid pokkeri mängijaid.
              Vähene arv käsi, suur variatsioon



              Kuna rannas enam käia ei saa ja septembrist ametlikult töötu :P, siis tahaks teha
              - vähemalt 30k kätt kuus
              - +10k kuu
              - +2k$ päeva(d)
              -kui br 16k siis liikuda nl400sh (hetkel 8,2k)
              - mängida nl200sh laudades 10bb+ tasemega.

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #52
                Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                loodame et selliste graafikute peale ei taheta pokkerit maksustada.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #53
                  Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                  usu või ära usu, ma olen sama mõelnud ;D
                  nii et ranka, uuri maksuameti arvutite ipd ülesse, lükka ban listi ja me saame rahus pensionipõlveni grindida

                  Comment

                  • altzie
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 169

                    #54
                    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****



                    90% nl25 6max

                    septembris on eesmärgiks vähemalt 3x rohkem volüümi, eks näis mis saab. profit!

                    Comment

                    • somka
                      Julm Donk
                      • Apr 2009
                      • 85

                      #55
                      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                      Pole siin teemas ennem sõna võtnud, aga nüüd võiks nats võtta. Nats endast: olen toginud kuskil 4 aastat, vahepeal sai sellest elatud. Nüüd tegelen ka ettevõtlusega ja mängust on saanud ajaviide ja hobi. Käte arvu taga ei aja (pole aega). Mängin hetkel 1-2 laual ja proovin rõhku panna mängu kvaliteedile.
                      Eesmärgiks on mitte jääda miinusesse ja saada ka iga kuu ka vähemalt ühest suuremast turniirist raha. See viimane see kuu ei õnnestunud.



                      Summa on eurodes, siit küsimus kas HEM-is saab taalamärki euroks teha kuidagi? Ise ei leia.

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #56
                        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                        Algselt postitas somka
                        Summa on eurodes, siit küsimus kas HEM-is saab taalamärki euroks teha kuidagi? Ise ei leia.
                        Ei saa, kuid nad umbes kaheksandat kuud lubavad, et kohe-kohe tuleb multi-currency support.

                        Comment

                        • groams
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 683

                          #57
                          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                          Algselt postitas somka
                          Pole siin teemas ennem sõna võtnud, aga nüüd võiks nats võtta. Nats endast: olen toginud kuskil 4 aastat, vahepeal sai sellest elatud. Nüüd tegelen ka ettevõtlusega ja mängust on saanud ajaviide ja hobi. Käte arvu taga ei aja (pole aega). Mängin hetkel 1-2 laual ja proovin rõhku panna mängu kvaliteedile.
                          Eesmärgiks on mitte jääda miinusesse ja saada ka iga kuu ka vähemalt ühest suuremast turniirist raha. See viimane see kuu ei õnnestunud.


                          V nice graph imo ja korralik profit, arvestades et ainult 4.3k kätt!

                          Comment

                          • blazkuh
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2009
                            • 400

                            #58
                            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                            Kõigepealt au cocale, kes ikka rämeda kuu on teinud, ülikõva!


                            Augusti eesmärgid olid:

                            Hoida silverstar staatust DONE, sain kuu lõpus isegi goldstariks
                            Vähemalt 50k kätt DONE, 54602 kätt tuli kokku
                            NL25 DONE, kuid pidin NL10 tagasi liikuma
                            Õppida ja õppida Nii ja naa, artikleid lugesin netist ja käsi vahtisin, muud miskit

                            ~42k käe juures, kui AA oli 5x jutti crackitud, tuli esimest korda peale korralik tilt ja tiltasin mitu BI-d maha, edaspidi üritan neid asju vältida.

                            Mängutunde tuli augustis 95.

                            Augusti graph:




                            Septembri eesmärgid:

                            Tagasi NL25 ja sinna jääda
                            50k kätt
                            TILT CONTROL

                            Liigutan osa rollist Opokrerisse ümber, kus hakkan NL10 laskma ja proovin seal rolli kasvatada.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #59
                              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                              Algselt postitas somka
                              Mängin hetkel 1-2 laual ja proovin rõhku panna mängu kvaliteedile.
                              nice graph vs. played hands!
                              aga mis limiit :) ? NL50 tundub?

                              Comment

                              • r3o
                                FPP Pro
                                • Apr 2009
                                • 260

                                #60
                                Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                                Eesmärk oli 500$ kasumit mängust mille failisin.
                                Kokku tuli umbes 210 mängust.
                                Põhjus ilmselt suuresti selles et liikusin nl50 ja algus veidi keeruline :P
                                Nl50 graafik:


                                Septembri eesmärgid (ca 80% võiks olla nl50 ja ülejäänud nl25):
                                nl50 winrate paremaks
                                volüümi juurde: 50k kätt oleks hea

                                Kui bankroll 3K$ siis võtta nl100 shotte

                                Comment

                                Working...