Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****
respect coca!
endal oli puhkusekuu. eesti on jube koht. panin seal pea poole coca teenistusest auku ja sain maksakahjustuse. enam kunagi ei lähe.
respect coca!
endal oli puhkusekuu. eesti on jube koht. panin seal pea poole coca teenistusest auku ja sain maksakahjustuse. enam kunagi ei lähe.


TC




Comment