****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timukasr
    Vana Tegija
    • Nov 2008
    • 1099

    #91
    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

    Algselt postitas alaska
    abiks oleks ka muidugi see, kui need kes miinusesse jäid, julgemalt oma graafikuid postitaks. Muidu võib tõesti vale mulje jääda.
    August eesmärk oli HU mängida, aga sakkisin seal nii jubedalt, et ei vitisinud enam mängida. Hakkasin hoopis PLO 6-max mängima (0.5/1), kus tuli 5k käe peale ca $200 kasumit. Turnadega hittisin ühe 2. koha $12 180 manis ja too oli ka kõik.






    September tahaks Omahat õppida ja mängida ning tulla plussi.

    Comment

    • TaaviK
      FPP Pro
      • Nov 2008
      • 248

      #92
      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

      Algselt postitas TõnisL
      Aga palju sa kaotasid?

      Comment

      • kilu6
        Vana Tegija
        • Oct 2008
        • 1305

        #93
        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

        Suht jama kuu oli. Mingi 25K käsi tuli ehk kõik kokku.

        SNG 812
        MTT 266
        Cash -309
        RB 168
        Kokku 937

        Comment

        • Dogers
          Pokkerihai
          • Dec 2008
          • 2500

          #94
          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****




          Nojah, kuukeskel tuli downswing, millele järgnes räme tilt, lähemalt räägin oma päevikus siin foorumis.
          Koos boonustega tuli enamvähem kuu, enamvähem jään rahule, alati võiks paremini minna. :)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #95
            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

            ilmselt j2in ka 1k plussi ... reede ehk saab graphi ka visata ...

            sept eesm'rk...
            / s2ilitatada platinium
            / back to nl50 kuu lopus
            /nl25 standard 60bi teha, oleneb palju m2ngida jouan

            tyrgi reis tombas ca 60% rollist tuule .. a pohhui .. oli v22rt seda

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #96
              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****



              NL10 ja Nl20 Redkingsis

              Lisaks sai HU 5+0.5$ donkamente lastud, mingi 100$ boonust ka.


              *Septembri plaan on FTP nl25 kanda kinnitada ja roll 1000$ peale viia.
              *Lugeda läbi Poker Mindset, pea pool loetud.
              *Mängida võimalikult palju HU sngsid

              Comment

              • muruntau
                • Jan 2009
                • 4325

                #97
                Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                Swongswongswong, kehva mängu mõneti ja paar tiltamist.

                Kuna suve lõpp ja kooli algus oli vaja omajagu välja ka kanda, nii et busto põhimõtteliselt, 100 taala või nii kontol.

                Kui ülikoolis asjad selgemaks saavad ja rutiin sisse tuleb võtan uuesti mingil määral käsile. Vabal ajal üritan SNG'sid uurida ja ehk küsin staket või midagi nende jaoks mingi hetk. Loodetavasti pole seda siiski vaja.

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #98
                  Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                  Panen ka üles ... NL50 mingi 50k kätt ja -2bi vms ...


                  4.4 bb/100'le vms

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #99
                    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                    Isegi Leits kaotab vähem, kui mina...

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #100
                      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                      Algselt postitas ranka
                      Isegi Leits kaotab vähem, kui mina...
                      Loodetavasti leiad taas oma mängu. Ära anna alla!
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #101
                        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                        Algselt postitas Pahvak
                        Loodetavasti leiad taas oma mängu. Ära anna alla!
                        5 kuud seda otsinud juba; Tõesti rohkem ei jõua.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #102
                          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                          Algselt postitas ranka
                          5 kuud seda otsinud juba; Tõesti rohkem ei jõua.
                          omaha

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #103
                            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                            Algselt postitas ranka
                            5 kuud seda otsinud juba; Tõesti rohkem ei jõua.
                            aga sul alternatiive ei ole ju? või on?

                            Comment

                            • kivisaba
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2514

                              #104
                              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                              Algselt postitas variatsioon
                              omaha
                              razz imo

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #105
                                Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                                Algselt postitas Rage
                                aga sul alternatiive ei ole ju? või on?
                                NL25

                                Comment

                                Working...