****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #16
    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****



    Septembri eesmärgid:
    † Alkoholi mitte juua ja suitsu mitte teha
    † Ärgata iga päev enne 12:00
    † Hakata jooksmas käima vähemalt 2x nädalas
    † Postitada iga päev vähemalt 1 käsi 2+2 foorumisse
    † Iga nädal võtta 1 coaching sess
    † Mitte vaadata HEM-ist päevaseisu enne kui antud tööpäev on läbi
    † Pühenduda tõsiselt pokkerile (algne plaan oli 30K käsi kuus, aga see -EV kui tildipoiss peaks külla tulema, seega kätearvu ei pane paika)

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #17
      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

      Enamus käsi endiselt 100NLis, keskel käis suht unreal doomswitch peal. Septembris võidan rohkem.

      Comment

      • Toomasl
        FPP Pro
        • Nov 2008
        • 258

        #18
        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

        Algselt postitas ment52
        Enamus käsi endiselt 100NLis, keskel käis suht unreal doomswitch peal. Septembris võidan rohkem.

        sicko volüüm.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

          Tõeline FPP Pro:

          $


          Big Blinds


          Tundun tõeline donaator mid-stakesis... Peaks vist alla liikuma.

          Comment

          • daljoh
            Vana Tegija
            • Feb 2009
            • 1032

            #20
            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

            Septembri eesmärgiks oleks see, et keegi teadjamatest vendadest mu mängu vaataks nt tunnikese. Tahaks teada mis värk on ja mida ma valesti teen.

            Sest et see mis praegu toimub on minu jaoks arusaamatu...
            Statid: Liimit NL5; 10



            Nii et kui on keegi, kes nõus oleks, siis ma oleks väga õnnelik!

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #21
              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

              augusti seisu ei tea, aga kuna mängisin ca 15h kokku cashi siis ei viitsi isegi graafikut copida, kuna see ei ütle suurt midagi. ca 9bb/100 seega pädev. 1/2 euri 6max cash Uvs-s siis. ja veidi starsis full ringi ca 2h kui oli kiirelt punkte vaja EPT kievi satika jaoks. seal ka ca 8-10bb/100 nagu harjumuseks on saanud. 2-3k$ turnadega ka, väga ei kurda kuu üle, arvestades et sittagi mängida ei viitsinud.


              Septembri eesmärgid pokkeris:

              `proovida 100h cashi mängida, oleks ka 60h-ga rahul
              `teha miski 10-15k€ kuu
              `hittida WCOOPil midagi
              `jätkata APPT Auckland satikate mängimist või EMOP Malta ja hittida 1 neist
              `jätkata aktiivset blogi pidamist

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #22
                Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                Septembri eesmärk:
                postitatada septembri graafik ""Yes" thread"i.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #23
                  Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                  Algselt postitas daljoh
                  Septembri eesmärgiks oleks see, et keegi teadjamatest vendadest mu mängu vaataks nt tunnikese. Tahaks teada mis värk on ja mida ma valesti teen.

                  Sest et see mis praegu toimub on minu jaoks arusaamatu...
                  Statid: Liimit NL5; 10



                  Nii et kui on keegi, kes nõus oleks, siis ma oleks väga õnnelik!

                  Loe see läbi:

                  http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,249.0.html

                  Uuri 2+2te. alustuseks peaks see sobima: http://forumserver.twoplustwo.com/78...micros-430637/

                  Ja vaata seda videot vähemalt 2 korda: http://foorum.pokkeriprod.com/index....pic,888.0.html


                  Nii madalal saab väga kenasti ka ilma teadjamehe arvamuseta hakkama.

                  Comment

                  • PokerDevil
                    Vana Tegija
                    • Oct 2008
                    • 1177

                    #24
                    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                    Järjekordne täiesti kohutav kuu.

                    Eesmärke ei seadnud aga no kolmveerand kuud jälle nii put**s, kui olla annab. KOHUTAV!

                    Plussi jäin mingi $1,2k aga no krt keda see kotib, kui tervelt kolmveerand kuud langen võin seisan brake even ning saan pärakusse.

                    September:
                    [ ] 600 mängu $115'stes ja muudes turnades. See kokku tuleks oleks ka tehtud mees.
                    [ ] $5000 või rohkem profitit.
                    [ ] Joosta paremini.
                    [ ] Ja kindlasti mängu edasi õppida!

                    Äkki eesmärgid midagi annavad.

                    Edit: Kohendasin veits tiltis peaga kirjutatud roppu teksti, ning lisasin viimase eesmärgi :)

                    Comment

                    • Davy
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1341

                      #25
                      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                      4ndat kuud järjest siis kena 30+ buy inniline dowswing kuu graafikusse ära mahutatud.



                      rakeback +2000
                      Mcfoldberg diil +2300

                      Kokku 7k

                      Augusti eesmärk: "to suck a little less".... napilt täidetud
                      Septembri soov: " üks kuu ilma suure dowswingita plz, one time!

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #26
                        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                        Eesmärgid:
                        *Don't tilt
                        *Don't autopilot
                        *Play less
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • camu
                          Super Moderaator
                          • Jan 2009
                          • 3411

                          #27
                          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****


                          September tuleb vahekuu, kus volüümi tahaks natuke rohkem anda.
                          Rohkem eesmärke pole!

                          Comment

                          • hotcocacola
                            HTCCACLA
                            • Oct 2008
                            • 14473

                            #28
                            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                            # Augusti eesmärgid olid sellised:

                            # Jätkata aktiivselt NL100s - TEHTUD
                            # Mängida vaid Pacificus - TEHTUD
                            # Kuu kasum kogu boonustega atleast 3500$ - TEHTUD
                            # Proovida mõnda head turniiri (Challenged), eriti esmaspäevaseid - TÄIELIK FAIL, tegin vist vaid ühel Challengel kaasa, irw
                            # Raket maksta 2500$ - TEHTUD
                            # Hoida Platinum tase - TEHTUD




                            August 2009 graafik:

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                            Kuu oli lihtsalt perfect.
                            Kuigi alati saab norida.
                            See kuu mängisin rekord arv käsi, ehk natukene üle 80 000 !
                            See kuu oli suurim pot, rakeback ja profit!
                            See kuu mängisin rekord arv tunde, 130.47h !
                            Viimased 12 000 kätt on olnud soliidses languses (samas leidub ka väikseid tõuse).
                            Nüüd kuu viimasel päeval sain end taaskord tõusuteele, vist ;D


                            Augusti kokkuvõte $$$:

                            [x] Pacificu cashgame: +8095.90$
                            [x] Pacificu rakeback: +1628.89$ (Gross rake oli 5463.91$)
                            [x] Pacificu SNG: -9$ (vaid üks turniir)

                            -------------------------------------------
                            KOKKU: +9715,79$ (Kui see ümber konvertida EEKidesse, siis kuu kasum 106 387 EEK, 31.augusti Eesti Panga kurss on 10,95 EEK/1$. Faken, kui uhke tunne noh! )




                            Septembri eesmärgid:

                            [x] Ehk võtta esimesed shotid NL200. Kui toimub ebaõnnestumine, **** swong, siis grindida NL100s edasi
                            [x] Mängida vaid Pacificus
                            [x] Rakeback vähemalt 1200$
                            [x] Teha väga head mängu!
                            [x] Mitte tilditseda
                            [x] Mitte mängida spewmonkeyt
                            [x] Ei hakkagi kirjutama, palju tahaksin teha uuel kuul kasumit, aga koos boonustega võiks see olla ca 5000$ kanti (juhul, kui olen rohkem NL100s).
                            [x] Kuna augustis sai mängitud 130.47 tundi, ehk ca ~7828 minutit, ehk ca ~252minutit päevas, EHK 4,2h päevas, siis seekord võtaksin limiidid kindlasti madalamale. 100 tundi kokku saada oleks ka juba ulmelt palju, aga oleksin rahul kui ületaksin 3 kohalise numbri.
                            [x] Käsi tahaks mängida vähemalt 60 000. Mida rohkem seda parem. Eks kunagi tahaks ületada 100 000 kätt per month kah

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #29
                              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                              KOKKU: +9715,79$
                              WOW fakking nice!!!

                              Comment

                              • rrrr
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 904

                                #30
                                Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                                Enamus on FT, näpuotsaga on ka Towerit. NL25 6-max. Boonust ja rakebacki peaks lisanduma ka omajagu.


                                Septembris ootab mind NL50. See pole eesmärk vaid reaalsus.

                                Comment

                                Working...