Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****
Kuuled peale selle foorumi tekkimist on läinud suurem osa siia foorumi hooldusesse + foorumiga seonduvad värgid (ala suveturniir vms) ning viimasel ajal mõninga pisikese kirjatööga tegelenud. Aga isegi nii tegutsedes ei teeniks Eesti keskmist palkagi välja.
Algselt postitas Rage




Comment