****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rrrr
    Grinder
    • Nov 2008
    • 904

    #76
    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

    Algselt postitas alaska
    abiks oleks ka muidugi see, kui need kes miinusesse jäid, julgemalt oma graafikuid postitaks. Muidu võib tõesti vale mulje jääda.
    Võin postitada paar oma pokkerikarjääri alguse kuud. ca -100 taala NL4-s :) Viimasel 4-l kuul pole õnnestunud miinusele lähedalegi saada. Ptui-ptui.

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #77
      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

      tra, nice, ranka räägib õiget juttu.
      täpselt sama mida mina asjast arvan :)
      kisub offtopicuks :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #78
        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

        Algselt postitas alaska
        abiks oleks ka muidugi see, kui need kes miinusesse jäid, julgemalt oma graafikuid postitaks. Muidu võib tõesti vale mulje jääda.
        +1

        Algselt postitas hotcocacola
        tra, nice, ranka räägib õiget juttu.
        täpselt sama mida mina asjast arvan :)
        kisub offtopicuks :D
        No las kisub siis - maksuamet loeb ju seda teemat ehk saavad uusi huvitavaid mõtteid ka siit mitte ainulg Gin Mojitot juues :)

        Comment

        • bounce
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 865

          #79
          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

          Algselt postitas alaska
          abiks oleks ka muidugi see, kui need kes miinusesse jäid, julgemalt oma graafikuid postitaks. Muidu võib tõesti vale mulje jääda.


          punase joone languse lõpust on nl5

          Comment

          • Lutzky
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 1829

            #80
            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

            Pool-Augustit:
            *eesmärgiks oli peale väga pikka puhkust 10NL 6maxi edasi grindida, sest 25NL shotil failisin juunis. Algus oli karm, kuid lõpp oli nice.
            *saavutus omaette oli UvsPokeri (Beat Team Estonia) freerolli võit, sest turnasid mängin nii kord kvartalis kui sedagi.



            Septembri eesmärgid:
            *alustada kuud ilma downswingita (juba FAIL)
            *25NL shot vol 2
            *winrate 5-8 bb/100
            *volüüm ei ole oluline, kuid 15k kätt oleks ok
            *Silvestar võiks ära tulla
            *juua rohkem Coca-Colat - originaali, mitte tsiirot või seda dieetpaska (juba PREVAIL)
            *distsipliin!

            Edu,
            L.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #81
              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

              esimene kuu starsis, alates 12 august, ja esimene kuu elus - kuu. aga pole hullu. peale pisikest sessi vapsikuga, tänud sulle veelkord, on asjad liikumas paremuse poole. varsti on roll taas koos, et NL25-s uus shot võtta.

              graafik:



              üks eesmärk sai täidetud- vähemalt 50k käsi.

              sept. eesmärgid:

              profit koos boonustega 600+ daala
              kinnitada kanda starsis
              mõnel turkal ka veidi hittida
              grindida taas 50+k käsi

              Comment

              • volde
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 185

                #82
                Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                Pole ammu midagi postitanud kuna olen asjast natukene eemal kah olnud, aga nüüd tagasi ja nl10 täies hoos.

                Ja September sama hooga edasi NL10.

                Comment

                • kivisaba
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2514

                  #83
                  Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                  oli päris hea kuu
                  3rd best after the june of 2008 and may of 2009

                  augusti eesmärk turkasi trakkida normaalselt hemiga et saaks ka graphi postida

                  kokku vast profit mingi ligikaudu 1k$

                  Comment

                  • kollane
                    Pokkerihai
                    • Nov 2008
                    • 2031

                    #84
                    Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                    graafi ei viitis hetkel panna aga kasum ca $800, 30k kätt.

                    platinum starsi ei saanud, raamatut sirvisin.

                    see kuu siis teeme ära platinumi.

                    Comment

                    • TõnisL
                      Julm Donk
                      • Sep 2009
                      • 27

                      #85
                      Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****



                      Kuu algas mõnusa heateriga, pärast seda käis paras swingimine, nagu näha. EV joon nagu kergendaks 20k kätt breakeven grindimist. Enamus käsi NL100 6max, umbakudu 2/9 kätest ka NL100 FR. Donkamentidega tuli kuskil 3,5k kasumit, nii et kokkuvõttes päris hea kuu.

                      Comment

                      • kuco
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1910

                        #86
                        Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                        Algselt postitas TõnisL
                        Kuu algas mõnusa heateriga, pärast seda käis paras swingimine, nagu näha. EV joon nagu kergendaks 20k kätt breakeven grindimist. Enamus käsi NL100 6max, umbakudu 2/9 kätest ka NL100 FR. Donkamentidega tuli kuskil 3,5k kasumit, nii et kokkuvõttes päris hea kuu.

                        Solid 1st poast :P

                        Comment

                        • tdx
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 768

                          #87
                          Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                          Tõnn, kus toas kannid?

                          Comment

                          • Fortune
                            IP
                            • Oct 2008
                            • 1396

                            #88
                            Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****




                            hoplaa, mida faking kuud, algul lasin nl100t, siis nl200s kohe kõigepealt 2k$ plussi, siis laksult 2x rohkem miinusesse, lõpus võtsin asja käsile, koos boonusega sain ikka oma 3,5k$ kätte. Käsi pole ka ammu ammu juba nii palju mängind, tavaliselt 2 korda vähem, aga kasum suurem olnud see-eest, fucking irony.

                            Comment

                            • Toomasl
                              FPP Pro
                              • Nov 2008
                              • 258

                              #89
                              Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                              Tõn reibib Merge võrgu regulare Carbon pokeris.

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #90
                                Re: ****Augusti graafikud/Septembri eesmärgid****

                                Algselt postitas Fortune



                                hoplaa, mida faking kuud, algul lasin nl100t, siis nl200s kohe kõigepealt 2k$ plussi, siis laksult 2x rohkem miinusesse, lõpus võtsin asja käsile, koos boonusega sain ikka oma 3,5k$ kätte. Käsi pole ka ammu ammu juba nii palju mängind, tavaliselt 2 korda vähem, aga kasum suurem olnud see-eest, fucking irony.
                                Sul ei tasu jah üle 26508 käe mängida ;D

                                Comment

                                Working...