Re: Millist tuba valida?
Ise mängin Full Tildis, aga kahtlustan, et seal on kõige kõvem tase üldse. Või mis teised arvavad?
Tildis väga vähe fishe(neid kõige jubedamaid) ja juba NL10s osatakse foldida. Starsis tundub, et on fishe rohkem.
Starsis miinus ikka see, et ei ole rakebacki. Kas ilma supernoova staatuseta on võimalik kuidagi nende punktidega niimoodi teenida nagu rakebackiga?
Ise mängin Full Tildis, aga kahtlustan, et seal on kõige kõvem tase üldse. Või mis teised arvavad?
Tildis väga vähe fishe(neid kõige jubedamaid) ja juba NL10s osatakse foldida. Starsis tundub, et on fishe rohkem.
Starsis miinus ikka see, et ei ole rakebacki. Kas ilma supernoova staatuseta on võimalik kuidagi nende punktidega niimoodi teenida nagu rakebackiga?

Comment