Millist tuba valida?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • räim
    Jube Noob
    • Jun 2009
    • 135

    #61
    Re: Millist tuba valida?

    Ise mängin Full Tildis, aga kahtlustan, et seal on kõige kõvem tase üldse. Või mis teised arvavad?
    Tildis väga vähe fishe(neid kõige jubedamaid) ja juba NL10s osatakse foldida. Starsis tundub, et on fishe rohkem.
    Starsis miinus ikka see, et ei ole rakebacki. Kas ilma supernoova staatuseta on võimalik kuidagi nende punktidega niimoodi teenida nagu rakebackiga?

    Comment

    • rohelinekonn
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 3808

      #62
      Re: Millist tuba valida?

      paar päeva lasin FT ringi ja seal on shorte rohkem kui kuskil mujal ja üldiselt on soft ikkagi parem PS seega see rcke back minu silmis ei ole seda väärt eriti veel mickro limiitides.

      Comment

      • räim
        Jube Noob
        • Jun 2009
        • 135

        #63
        Re: Millist tuba valida?

        shortstacke on FT-s metsikult jah, ega peale diiplaudade muud mängida ei saagi. Ma ei saa aru shortidest kes istuvad viie-kuuekesi samas lauas, kas neile saab see kuidagi kasumlik olla, ega vist. Ei saa aru mis neid selle stiili juures nii väga paelub.

        Comment

        • miksnii
          Grinder
          • May 2009
          • 580

          #64
          Re: Millist tuba valida?

          Tervist!!!

          Mis oleks inimeste soovitused kuhu tuppa minna suhteliselt algajal mängijal.
          Mängitavatest kaartidest ja positsioonist on arusaam olemas.
          Plaan olex teha esimene deposit mingi 25$. Praeguseni seigelnud prima võrgus.

          Tänud

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #65
            Re: Millist tuba valida?

            kui mängid full ringi siis NL10'ni võid püsida Prima võrgus.. kui 6maxi siis imo võid NL20 ka seal veeta.. peale seda hakka muud kohta otsima... PokerStarsi või FullTilti läheksin mina kõige viimasena, sest need on need suurimad keskkonnaks kuhu lõpuks kõik pro'd jõuavad...

            foorumis on ka siin suht palju promosid uutesse saitidesse, Opoker, Tower jne.. peale Primat proovi siis neid.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #66
              Re: Millist tuba valida?

              25$ Ongames pole midagi teha, sest seal algavad laudad alles nl10-st. Soovitan püsida primas või kuskil, kus on 0.02 või 0.05 lauad. Pokerstarsis on sellised lauad olamas.

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #67
                Re: Millist tuba valida?

                Miksnii mine pokerstarsi

                Comment

                • rohelinekonn
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 3808

                  #68
                  Re: Millist tuba valida?

                  Algselt postitas antnx
                  Miksnii mine pokerstarsi
                  ja rikuks first deposite bonuse oma 25$ ära, ei näe pointi jää primasse.

                  Comment

                  • antnx
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3102

                    #69
                    Re: Millist tuba valida?

                    Miks mitte, just hea valik madalaid laudu - palju mängijaid. Pole rigged riverit :D mida veel tahta?

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #70
                      Re: Millist tuba valida?

                      Algselt postitas antnx
                      Miks mitte, just hea valik madalaid laudu - palju mängijaid. Pole rigged riverit :D mida veel tahta?
                      need on küll plussid kuid kuni 600$ boonusest võtta 25$ on suht mõtetu, aja vähemalt siis 200$ kokku ja mine siis sinna, plus peale seda on sul veel aega 90 päeva teha 3 depot veel et kõik 600 clearida.

                      Make a first deposit, and PokerStars will give you a 100% bonus up to $600. You can make up to three qualifying deposits in 90 days (up to a total of $600)

                      Comment

                      • miksnii
                        Grinder
                        • May 2009
                        • 580

                        #71
                        Re: Millist tuba valida?

                        Suured tänud vastuste eest. :)

                        Comment

                        • Unabomber
                          Jube Noob
                          • Jun 2009
                          • 154

                          #72
                          Re: Millist tuba valida?

                          Tere,
                          Tekkis mõte liituda Everest pokkeritoaga.
                          Seal on aga valida 2 boonuse vahel...üks on see 300$ ja teine 500$ne
                          Kas keegi on mänginud Everestis ja teab, kui raske reaalselt neid boonuseid lahti mängida on?
                          Arvutasin siin, et nl25 peaks 6000 punkti(mis vajalik $500 boonuse lahtimängimiseks) lahti mängima 40 tunniga..mängides 6-7 six maxi lauda...kas see reaalne? need arvutused tegin ma pokernewsi tutvustuse järgi
                          500 sajas tahaks valida just seetõttu, et vaatasin, et see $300 boonuse lahtimängimiseks oleks vaja ka 5000 punkti..suurt vahet ju pole?
                          peale ongi nagunii plaanis kanda $500
                          ja see, et 500 saad kätte ühes tükis annaks palju motivatsiooni mängimiseks ka

                          lisaks huvitaks veel sealne in and out raha kandmine?..kas U-neti virtuaalkrediitkaartiga on sinna võimalik kanda? ja kuidas kõige lihtsamalt välja saab võtta?

                          Comment

                          • Unabomber
                            Jube Noob
                            • Jun 2009
                            • 154

                            #73
                            Re: Millist tuba valida?

                            äkki siiski keegi oskab öelda, kas Everesti saab kanda U-neti virtuaalkaartiga?
                            Tänud,

                            Comment

                            • antnx
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3102

                              #74
                              Re: Millist tuba valida?

                              1) Kõigepealt võta 500$ne boonus. Boonuse lahtimängimiseks oli vaja 5000 puntki. Väga reaalne on seda lahti mängida. Ise just augustis mängisin. Olgugi, et pool oli Nl50 ja pool Nl25
                              2) Kõige parem on kasutada moneybookersit ja mitte jännata Uneti ja virtuaalkaartidega. Nendega läheb cash in ja cash out väga palju aega

                              EDIT:

                              Selge 6000 punni läheb vaja. Mingid uued reeglid.

                              Comment

                              • rrrr
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 904

                                #75
                                Re: Millist tuba valida?

                                Everesti 500 taalane boonus (oli tookord vaja 5000 punkti) NL25 6-max vabanes minul 27K käega umbes. Kui tahad kiiremini, siis otsi laudu, kus keskmine pott on kõrgem (punkte antakse ka nendele, kes ise nööpe keskele ei suru).

                                Comment

                                Working...