Re: Millist tuba valida?
Mul ka väike plaan Everestiga lähiajal, vaatasin just seal kohalike mängu ning tõesti mega suured aknad, pmst ma saan 24" monitoriga 6 aknaga mängida ilma et kattuksid aknad. Kuidagi veel väiksemaks ei saa neid? Ja ei leidnud ka Hand History nupukest üles, help!
Mul ka väike plaan Everestiga lähiajal, vaatasin just seal kohalike mängu ning tõesti mega suured aknad, pmst ma saan 24" monitoriga 6 aknaga mängida ilma et kattuksid aknad. Kuidagi veel väiksemaks ei saa neid? Ja ei leidnud ka Hand History nupukest üles, help!
Comment